ma ktoś moze link do filmiku wyswietlonego przed meczem? lub jakieś fajne scenki z Ronim również przed meczem? Nie miałem okazji tego ogladac, wiec z góry dzieki:)
Najlepiej nie sprzedawać Ibry. Jak już to zrobić to bez żadnych wymian, wypożyczeń bo znowu z nas zrobią frajerów. Żadnego Borriello! Jak już ma być wymiana to jedynie na Pato lub powrót Roniego:D. Oczywiscie żart, najlepiej zostawić Ibre, niech pokaże na co go stać.
wiadomo co z Abidalem? Pique i Milito to pewne:) mam nadzieje, ze Abidal zagra bo Maxwell ma lekkie problemy w defensywie i Mourinho bardzo dobrze to wykorzystał tydzień temu...
Xendriel wiadomo,że go nie znam, ale chodziły takie plotki(albo i nie plotki), że gwiazdorzy i potrafi popsuć atmosfere w druyżynie. Poza tym w trakcie meczów zachowuje sie jak cham, nie ma szacunku dla przeciwnika i sędziego, a to o czymś świadczy.
ja osobiscie sprowadziłbym tylko jedną gwiazde,-Ribery'ego . Jeżeli chodzi o reszte transferów to licze na umiejetnosc wyszukania mało znanego, młodego i dobrego zawodnika:)(tak jak w przypadku Yaya Toure, którego przed przyjsciem do Barcy nie znałem). Do tego dojda jakies talenty ze szkółki + Milito i Henrique:)
Rzeczywiscie ciężej zdobyć puchar gdzie odpadł już Liverpool i Chelsea, i cięzko było w tamtym sezonie kiedy nie było już żadnych porządnych druyżyn i dostało sie baty od Tottenhamu:)) Do tego słabsze drużyny BPL są słabsze od słabszych zespołów z BBVA co pokazały Puchary UEFA w niedawnych latach...troche zamieszałem, ale uwazam ze te ligi sa bardzo porownywalne, tylko ze BPL jest bardziej przereklamowana.
Gdyby to ode mnie zależało nie wypożyczyłbym nikogo. Ten sezon jest wyjątkowo ciężki i długi. Ewentualnie jakby Henrique grał tragicznie, to mozna go wypożyczyc w zimowym oknie.
Komentarze
0
ma ktoś moze link do filmiku wyswietlonego przed meczem? lub jakieś fajne scenki z Ronim również przed meczem? Nie miałem okazji tego ogladac, wiec z góry dzieki:)
0
Najlepiej nie sprzedawać Ibry. Jak już to zrobić to bez żadnych wymian, wypożyczeń bo znowu z nas zrobią frajerów. Żadnego Borriello! Jak już ma być wymiana to jedynie na Pato lub powrót Roniego:D. Oczywiscie żart, najlepiej zostawić Ibre, niech pokaże na co go stać.
0
wiadomo co z Abidalem? Pique i Milito to pewne:) mam nadzieje, ze Abidal zagra bo Maxwell ma lekkie problemy w defensywie i Mourinho bardzo dobrze to wykorzystał tydzień temu...
0
sory, ze nie na temat. Wiadomo co z Iniesta?
0
Mysle, ze nie zrobi tego tacie;D
0
Xendriel wiadomo,że go nie znam, ale chodziły takie plotki(albo i nie plotki), że gwiazdorzy i potrafi popsuć atmosfere w druyżynie. Poza tym w trakcie meczów zachowuje sie jak cham, nie ma szacunku dla przeciwnika i sędziego, a to o czymś świadczy.
0
ja osobiscie sprowadziłbym tylko jedną gwiazde,-Ribery'ego . Jeżeli chodzi o reszte transferów to licze na umiejetnosc wyszukania mało znanego, młodego i dobrego zawodnika:)(tak jak w przypadku Yaya Toure, którego przed przyjsciem do Barcy nie znałem). Do tego dojda jakies talenty ze szkółki + Milito i Henrique:)
0
Rzeczywiscie ciężej zdobyć puchar gdzie odpadł już Liverpool i Chelsea, i cięzko było w tamtym sezonie kiedy nie było już żadnych porządnych druyżyn i dostało sie baty od Tottenhamu:)) Do tego słabsze drużyny BPL są słabsze od słabszych zespołów z BBVA co pokazały Puchary UEFA w niedawnych latach...troche zamieszałem, ale uwazam ze te ligi sa bardzo porownywalne, tylko ze BPL jest bardziej przereklamowana.
0
Gdyby to ode mnie zależało nie wypożyczyłbym nikogo. Ten sezon jest wyjątkowo ciężki i długi. Ewentualnie jakby Henrique grał tragicznie, to mozna go wypożyczyc w zimowym oknie.
0
Mysle, ze nie zrobi tego tacie;D