O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 87
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ma ktoś moze link do filmiku wyswietlonego przed meczem? lub jakieś fajne scenki z Ronim również przed meczem? Nie miałem okazji tego ogladac, wiec z góry dzieki:)

0

Najlepiej nie sprzedawać Ibry. Jak już to zrobić to bez żadnych wymian, wypożyczeń bo znowu z nas zrobią frajerów. Żadnego Borriello! Jak już ma być wymiana to jedynie na Pato lub powrót Roniego:D. Oczywiscie żart, najlepiej zostawić Ibre, niech pokaże na co go stać.

0

wiadomo co z Abidalem? Pique i Milito to pewne:) mam nadzieje, ze Abidal zagra bo Maxwell ma lekkie problemy w defensywie i Mourinho bardzo dobrze to wykorzystał tydzień temu...

0

sory, ze nie na temat. Wiadomo co z Iniesta?

0

Mysle, ze nie zrobi tego tacie;D

Zobacz wszystkie

0

Xendriel wiadomo,że go nie znam, ale chodziły takie plotki(albo i nie plotki), że gwiazdorzy i potrafi popsuć atmosfere w druyżynie. Poza tym w trakcie meczów zachowuje sie jak cham, nie ma szacunku dla przeciwnika i sędziego, a to o czymś świadczy.

0

ja osobiscie sprowadziłbym tylko jedną gwiazde,-Ribery'ego . Jeżeli chodzi o reszte transferów to licze na umiejetnosc wyszukania mało znanego, młodego i dobrego zawodnika:)(tak jak w przypadku Yaya Toure, którego przed przyjsciem do Barcy nie znałem). Do tego dojda jakies talenty ze szkółki + Milito i Henrique:)

0

Rzeczywiscie ciężej zdobyć puchar gdzie odpadł już Liverpool i Chelsea, i cięzko było w tamtym sezonie kiedy nie było już żadnych porządnych druyżyn i dostało sie baty od Tottenhamu:)) Do tego słabsze drużyny BPL są słabsze od słabszych zespołów z BBVA co pokazały Puchary UEFA w niedawnych latach...troche zamieszałem, ale uwazam ze te ligi sa bardzo porownywalne, tylko ze BPL jest bardziej przereklamowana.

0

Gdyby to ode mnie zależało nie wypożyczyłbym nikogo. Ten sezon jest wyjątkowo ciężki i długi. Ewentualnie jakby Henrique grał tragicznie, to mozna go wypożyczyc w zimowym oknie.

0

Mysle, ze nie zrobi tego tacie;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?