0

ma ktoś moze link do filmiku wyswietlonego przed meczem? lub jakieś fajne scenki z Ronim również przed meczem? Nie miałem okazji tego ogladac, wiec z góry dzieki:)

0

Najlepiej nie sprzedawać Ibry. Jak już to zrobić to bez żadnych wymian, wypożyczeń bo znowu z nas zrobią frajerów. Żadnego Borriello! Jak już ma być wymiana to jedynie na Pato lub powrót Roniego:D. Oczywiscie żart, najlepiej zostawić Ibre, niech pokaże na co go stać.

0

wiadomo co z Abidalem? Pique i Milito to pewne:) mam nadzieje, ze Abidal zagra bo Maxwell ma lekkie problemy w defensywie i Mourinho bardzo dobrze to wykorzystał tydzień temu...

0

sory, ze nie na temat. Wiadomo co z Iniesta?

0

Mysle, ze nie zrobi tego tacie;D

0

Wie ktoś może, czy będzie można się odwołać od kartki Carlesa?

0

kurde, tak sobie poogladalem poczynania Eto'o i Ronaldinho i bardzo chcialbym zobaczyć dawny REM:) Ibra i Henry to nie to samo niestety. Doceniam Ibre, lecz dla mnie nie pasuje on za bardzo do Barcy, jest zbyt mało ruchliwy jak na naszą "9". Henry na skrzydło sie nie nadaje. Naszło mnie jakoś tak na wspomnienia, sorry za te wypociny:D

0

Ja bym go wypozyczyl do takiego klubu jak Real Valladolid. Wtedy zobaczylibysmy na co go stać naprawde.

0

Przepraszam, że nie na temat, ale nie wiem gdzie mam się zwrócić z takim zapytaniem:) Zna ktoś może link do jakiegoś filmiku gdzie Barca wymienia podania na małej przestrzeni? Najbardziej chodzi mi o takie z "klepki" w/przy polu karnym. Z góry dzięki i jeszcze raz przepraszam, że nie na temat:)

0

No nic trudno, talentów jest wiele tylko trzeba je odrkyć:) Jak nie on to inny.

0

virus, nigdy nie mów nigdy. Wiem, ze obecnie ta wiadomość to bzdura, ale nie wiadomo co bedzie za kilka lat. Przypomne, że Ronni też miał znami zostać na zawsze. Wiem, że Messi to nie Ronni, ale różne rzeczy sie mogą zdarzyc.

0

Moglibyście dac jakis link? Bo naprawdę szukam i nic nie moge znalezc. Ale bez żadnych justinow bo one sie wylaczaja.

0

Myśle, ze Superpuchary bedą nasze. Mam nadzieje, ze La Liga też. W Lige Mistrzów szczerze wątpie. Copa del Rey też już chyba nie :)

0

Gdyby to ode mnie zależało nie wypożyczyłbym nikogo. Ten sezon jest wyjątkowo ciężki i długi. Ewentualnie jakby Henrique grał tragicznie, to mozna go wypożyczyc w zimowym oknie.

0

To troche słabiutko;/ Długa ławka na ten sezon koniecznie potrzebna. Nie musza ta byc jakies gwiazdy, ale pilkarze w stylu Keity by sie przydali. Przynajmniej taka moja opinia:)

0

blaugranacule19 nie kazdy;p popatrz na Abidala :D

0

Szczerze? to nie podoba mi sie takie zachowanie. Eskorte jeszcze rozumiem, ale te blokowanie autostrad i unikanie terminalu to przesada.

0

sorry, caceres. Głupi błąd:P

0

Odszedł Caseres, Hleb, Sylvinho i Eto'o przyszedł Henrique, Maxwell i Ibra. Przydałby sie jeszcze chociaż jeden zawodnik, bo rok temu mielismy jednak troche za krótką ławke. Do tego jeszcze ktoś z rezerw i bedzie elegancko:)

0

Mam nadzieje, że wywalczy sobie tam miejsce w podstawowej 11:)byłoby swietnie, a jak nie to chociaż, żeby czesto wystepował. Musi przełamać strach i pokaże pełnie swoich umiejetnosci. TO na prawde bardzo dobry gracz. Jego problem siedzi w głowie.

0

Jeżeli to prawda, to dla mnie za dużo Barca oferuje. Inter na tej transakcji wyjdzie o wiele lepiej niż Barca. Pamietam jak sie zaczynały te spekulacje. Na poczatku miała być wymiana plus jakies grosze dla interu. Mysle, ze Barca jakby dała 30mln i Eto'o to i tak dużo by zyskali, a tu 50mln i wypozyczenie Hleba. Może sie myle, ale jakos nie bardzo podoba mi sie ten pomysl.

0

Według mnie Poulsen nie jest graczem na miano Barcy, wiec nie jestem zwolennikiem tego transferu.

0

błąd 48funtów=48euro:P

0

Przyznam szczerze, ze nie sledze ligi brazylijskiej, wiec jedyne info o nim mam z youtube. Wydaje sie być taką typową 9 w stylu Eto'o. Znajduje sie zawsze w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Zastanawia mnie teraz( jeżeli przejdzie Keirrison) co z Bojanem? W tamtym sezonie miał dosyc mało meczów, a co dopiero teraz?

0

wypożyczyć na pół roku, niech sie ogra i wraca. Gdyby sie nie sprawdził wtedy można pomyslec o ewentualnym definitywnym transferze.

0

Gracz z niego bardzo dobry. Gdyby nie charakter to bym chciał, żeby zagrał dla Barcy. Jeżeli wierzyć plotkom ( a może i nie plotkom?) to udaje gwiazdkę i zbyt bardzo "używa" życia. Następnego Ronaldinho z sezonu 07/08 nam nie potrzeba.

0

ja bym zrobił tak, że 30mln + Hleb. Ale nie mnie o tym decydować:D

0

Lipa troche by była. Z wielkich gwiazd futbolu tylko jego pragnałbym w tym okienku transferowym. Jeżeli Realowi uda sie go kupić, to według mnie bedzie to ich najlepszy transfer z pośród tych wszystkich gwiazd.

0

Jeżeli nie chce tych 7mln to ja bym mu podziękował i skonczył współprace. Za przeproszeniem w dupach im(niektórym piłkarzom) sie poprzewracało. I tak tej kasy nie wydadzą. Taki ma "cięzki" zawód a sie domaga 9mln. Śmiech na sali. Rozumiem gdyby był jakimś wirtuozem na swojej pozycji, ale niestety nim nie jest. Takich pieniedzy może domagać się Messi czy Puyol, ale jeszcze nie Valdes, którego da się zastąpić.

0

Śmieszny jest ten Madryt. Jedyne co mi sie podoba w ich transferach to to ze sa szybko dokonywane, tak jak my sezon temu. Ale te gwiazdy to przesada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?