0

Zmarnowałby sie u nas. Dobry ruch w kierunku rozwoju swojej kariery. Może za kilka lat do nas przyjdzie?;>

0

Jakby Barca go sprzedała, nie okazała by mu szacunku. Trzeba dać mu szanse. Jeżeli bedzie grał źle po kontuzji, wtedy można pomyśleć o sprzedaży, ale jak narazie trzeba go wspierać i pomóc by po wyleczeniu kontuzji wrócił do formy.

0

Xendriel wiadomo,że go nie znam, ale chodziły takie plotki(albo i nie plotki), że gwiazdorzy i potrafi popsuć atmosfere w druyżynie. Poza tym w trakcie meczów zachowuje sie jak cham, nie ma szacunku dla przeciwnika i sędziego, a to o czymś świadczy.

0

Wielkie NIE dla Ibry. Nie potrzebujemy takiej gwiazdy. Wydaje mi sie, ze może popsuć atmosfere w drużynie. Co innego Ribery, który jest znany ze swoich żartów:D Jeżeli Ribery by przyszedł, to Henryk walczyłby z Eto'o o miejsce na środku +młody Bojan. To wystarczy.

0

ja osobiscie sprowadziłbym tylko jedną gwiazde,-Ribery'ego . Jeżeli chodzi o reszte transferów to licze na umiejetnosc wyszukania mało znanego, młodego i dobrego zawodnika:)(tak jak w przypadku Yaya Toure, którego przed przyjsciem do Barcy nie znałem). Do tego dojda jakies talenty ze szkółki + Milito i Henrique:)

0

Keita na lewej, to Sergio w środku, a tego bym nie chciał. Po to jest Sylvinho, żeby grał.

0

hehe, optymista...Barca do 80min przegrywa 1:0 i w 10 min +3 doliczone strzela 5 bramek:D ahhh ta moja wyobraźnia. Módlmy sie zebysmy wygrali chociaż jedną bramką!

0

mam nadzieje, ze nie bedzie karnych. W Barcelonie strzały nie są tak pewne jak w ManU, do tego Van der Sar jest wyższy od Valdesa i jezeli chodzi o karne to ma dużą przewage.

0

Sylvinho na lewą, Keita na DM, Yaya na środkowego obronce i jakos to bedzie...

0

Ma racje. Ja traktuje zwycięstwo w LM jako taki deserek, jeżeli sie nie uda to trudno. Liga była najważniejsza i moje wymagania zostały zaspokojone:)

0

ruchy*

0

Eto'o zgapił ruchu od swojego przyjaciela Ronaldinho, przy karnym pokazał ząbki, po karnym sie usmiechnał, tak jak po kazdej zepsutej akcji:)

0

śmiech na sali

0

No to mamy porażke. Mimo, że w sumie nic nie znacząca, to boli. Głownie dlatego, ze moglismy ten mecz wygrac z palcem w ....

0

No to czekamy Samu, ratuj teraz sytuacje:)

0

Juz chyba Abidal by cos ustrzelil, gdyby był na miejscu Eto'o...

0

Żeby tyle akcji zmarnowac to trzeba miec talent.

0

Eto'o i Hleb to juz nie sa smieszni...

0

szejanek, co najwyzej stopem:)

0

Wiadomo, ze Pep wie najlepiej, ale czasami nie ma sensu ryzykować i pozniej załowac, ze sie czegos nie zrobiło. Przez wiekszosc sezonu Pep robił rotacje ,normalne zmiany i nie było wiekszych kontuzji. Teraz gdy ich juz nie robi, tracimy zawodnikow.

0

Dla mnie najgorsze to sa pozne zmiany Guardioli, już w 60 min mogl je zrobić. Nie ma sensu narażać głównych zawodników na kontuzje. Ps. Bojan jakie opalone nogi;D

0

ten mecz na tvp2 bedzie transmitowany z opoznieniem czy mi sie wydaje?

0

No to niech teraz Hleb gra przez najblizsze 270min...liczmy na cud,ze bedzie grał przynajmniej przyzwoicie

0

lepiej byc nie mogło...

0

Guardiola ich zajedzie, mogl by zmiany juz zrobic, niech sie inni ogrywaja

0

ja bym postawił jednak na prawej cacaresa, Toure musi być na DM bo bez niego marnie wyglada nasza gra...

0

według mnie błąd guardioli, wypierdzielil nam calą podstawową pomoc tym ruchem z yaya na obronie...nie ma juz nic do stracenia, yaya na DM abidal do srodka...pozniej jedynie Basquetsa zmienic za Hleba i tyle. Wiem, ze smieszne sa takie wypowiedzi i lepiej wie trener, ale jakos tak musze to z siebie wydusic:)

0

sorry za powtórzenia słowa "mecz" głupio wyszło^^

0

kurde, cały czas boli mnie, że bedziemy bez drugiego "prawdziwego" środkowego obroncy na ten mecz;/ jakby był to nie bałbym sie o ten mecz, a tak to jest problem;/

0

Mam takie pytanie, dlaczego sekcja koszykówi nazywa sie " FC "Barcelona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?