maciexmkm
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmarnowałby sie u nas. Dobry ruch w kierunku rozwoju swojej kariery. Może za kilka lat do nas przyjdzie?;>
0
Jakby Barca go sprzedała, nie okazała by mu szacunku. Trzeba dać mu szanse. Jeżeli bedzie grał źle po kontuzji, wtedy można pomyśleć o sprzedaży, ale jak narazie trzeba go wspierać i pomóc by po wyleczeniu kontuzji wrócił do formy.
0
Xendriel wiadomo,że go nie znam, ale chodziły takie plotki(albo i nie plotki), że gwiazdorzy i potrafi popsuć atmosfere w druyżynie. Poza tym w trakcie meczów zachowuje sie jak cham, nie ma szacunku dla przeciwnika i sędziego, a to o czymś świadczy.
0
Wielkie NIE dla Ibry. Nie potrzebujemy takiej gwiazdy. Wydaje mi sie, ze może popsuć atmosfere w drużynie. Co innego Ribery, który jest znany ze swoich żartów:D Jeżeli Ribery by przyszedł, to Henryk walczyłby z Eto'o o miejsce na środku +młody Bojan. To wystarczy.
0
ja osobiscie sprowadziłbym tylko jedną gwiazde,-Ribery'ego . Jeżeli chodzi o reszte transferów to licze na umiejetnosc wyszukania mało znanego, młodego i dobrego zawodnika:)(tak jak w przypadku Yaya Toure, którego przed przyjsciem do Barcy nie znałem). Do tego dojda jakies talenty ze szkółki + Milito i Henrique:)
0
Keita na lewej, to Sergio w środku, a tego bym nie chciał. Po to jest Sylvinho, żeby grał.
0
hehe, optymista...Barca do 80min przegrywa 1:0 i w 10 min +3 doliczone strzela 5 bramek:D ahhh ta moja wyobraźnia. Módlmy sie zebysmy wygrali chociaż jedną bramką!
0
mam nadzieje, ze nie bedzie karnych. W Barcelonie strzały nie są tak pewne jak w ManU, do tego Van der Sar jest wyższy od Valdesa i jezeli chodzi o karne to ma dużą przewage.
0
Sylvinho na lewą, Keita na DM, Yaya na środkowego obronce i jakos to bedzie...
0
Ma racje. Ja traktuje zwycięstwo w LM jako taki deserek, jeżeli sie nie uda to trudno. Liga była najważniejsza i moje wymagania zostały zaspokojone:)
0
ruchy*
0
Eto'o zgapił ruchu od swojego przyjaciela Ronaldinho, przy karnym pokazał ząbki, po karnym sie usmiechnał, tak jak po kazdej zepsutej akcji:)
0
śmiech na sali
0
No to mamy porażke. Mimo, że w sumie nic nie znacząca, to boli. Głownie dlatego, ze moglismy ten mecz wygrac z palcem w ....
0
No to czekamy Samu, ratuj teraz sytuacje:)
0
Juz chyba Abidal by cos ustrzelil, gdyby był na miejscu Eto'o...
0
Żeby tyle akcji zmarnowac to trzeba miec talent.
0
Eto'o i Hleb to juz nie sa smieszni...
0
szejanek, co najwyzej stopem:)
0
Wiadomo, ze Pep wie najlepiej, ale czasami nie ma sensu ryzykować i pozniej załowac, ze sie czegos nie zrobiło. Przez wiekszosc sezonu Pep robił rotacje ,normalne zmiany i nie było wiekszych kontuzji. Teraz gdy ich juz nie robi, tracimy zawodnikow.
0
Dla mnie najgorsze to sa pozne zmiany Guardioli, już w 60 min mogl je zrobić. Nie ma sensu narażać głównych zawodników na kontuzje. Ps. Bojan jakie opalone nogi;D
0
ten mecz na tvp2 bedzie transmitowany z opoznieniem czy mi sie wydaje?
0
No to niech teraz Hleb gra przez najblizsze 270min...liczmy na cud,ze bedzie grał przynajmniej przyzwoicie
0
lepiej byc nie mogło...
0
Guardiola ich zajedzie, mogl by zmiany juz zrobic, niech sie inni ogrywaja
0
ja bym postawił jednak na prawej cacaresa, Toure musi być na DM bo bez niego marnie wyglada nasza gra...
0
według mnie błąd guardioli, wypierdzielil nam calą podstawową pomoc tym ruchem z yaya na obronie...nie ma juz nic do stracenia, yaya na DM abidal do srodka...pozniej jedynie Basquetsa zmienic za Hleba i tyle. Wiem, ze smieszne sa takie wypowiedzi i lepiej wie trener, ale jakos tak musze to z siebie wydusic:)
0
sorry za powtórzenia słowa "mecz" głupio wyszło^^
0
kurde, cały czas boli mnie, że bedziemy bez drugiego "prawdziwego" środkowego obroncy na ten mecz;/ jakby był to nie bałbym sie o ten mecz, a tak to jest problem;/
0
Mam takie pytanie, dlaczego sekcja koszykówi nazywa sie " FC "Barcelona?