maciexmkm
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje, żę Valdesowi nic sie nie stanie, bo Jorquera to nie najwyższy poziom:P...Szkoda, ze nie zobacze tego meczu, pierwszy który opuszcze:( VeB
0
Dać Hleba od początku, albo Keita w środek i Iniesta w miejsce Messiego. Jak by wystąpiły problemy to Messi w 2 połowie wejdzie:D nie mozna go przemęczać.
0
czy wiadomo już kiedy jest pierwszy półfinał 28 czy 29? z góry dzieki za odpowiedz;)
0
nie "meczy" tylko "meczów"
0
Henry chyba pierwszą swoją bramke w barwach Barcy zdobył w meczu przeciwko (chyba) Dundee United, ale moge sie mylic.
0
ciesze sie ze nie ma nikogo z naszej podstawowej atakującej trójki w pierwszej jedenastce. Ostatnio słabo sobie radzili. Licze dziś bardzo na dobry wystep Hleba i Bojana
0
Od kiedy nie ma rotacji w składzie, nie radzimy sobie. Nie wiem dlaczego Guardiola nie zmienił dzisiaj np.Eto'o. Gdzie jest Hleb? Kiedy on ma sie ograć?! Już nie pamietam jak chłopak wygląda. Wkurzył mnie dzisiaj tylko 1 zawodnik. Wszyscy byli zaangażowani, nie wychodziło-trudno, ale to co Messi robił po stracie piłki lub przy akcji przeciwnika doprowadzało mnie do szału. Spacerował sobie jak po parku. Teraz nie mozemy pozwolić sobie już na takie wpadki. 4 pkt to jeszcze nie tragedia.
0
Ja tam żałuje, że Reina u nas nie został. Teraz by była ładna rywalizacja Valdesa z Reina.
0
oj zycie, zycie...przeciwnicy valdesa chyba maja racje
0
zle sie zaczyna dziać...kontuzje+nie najlepsze dwa mecze;/ wierze ze to tylko wypadek przy pracy:) VeB
0
Kibic_Z_Madrytu, jest cos czego nie przewidziałes? Gosciu, z taka wiedzą to ja na twoim miejscu grałbym w totka. Jeżeli już jesteś na tej stronie to napisz mi wyniki Barcy do końca sezonu, strzelców i minuty zdobywania bramek. Z góry wieeelkie dzieki:)
0
stifler111....Jordan to chyba Realowi jak sie nie myle;)
0
nie chcesz - nie podawaj i tyle, jezeli sam masz mozg to moglbys zachować sie troche inaczej. Kultura przede wszystkim:]
0
ma ktoś link do meczów na iraqu albo na jakies stronce gdzie bedzie chodził mecz z dosyc wolnym netem?:) z góry dziekuje:)
0
a ja tam bym dał xaviemu postrzelać karniaki, jego precyzja na pewno by mu w tym pomogła. Chciałbym też żeby wolne czasami strzelal Henry:)
0
i znowu strzelał karnego casillasowi i znowu cassilas obroni...ma chłopak pecha:Dł
0
Módlmy sie o Lyon...
0
Rzeczywiscie ciężej zdobyć puchar gdzie odpadł już Liverpool i Chelsea, i cięzko było w tamtym sezonie kiedy nie było już żadnych porządnych druyżyn i dostało sie baty od Tottenhamu:)) Do tego słabsze drużyny BPL są słabsze od słabszych zespołów z BBVA co pokazały Puchary UEFA w niedawnych latach...troche zamieszałem, ale uwazam ze te ligi sa bardzo porownywalne, tylko ze BPL jest bardziej przereklamowana.
0
wydaje mi sie, że Espanyol nie rozgrywa już swoich meczów na wzgórzu Montujic...mozliwe ze sie myle:)
0
Jak to możliwe zeby Valdes miał taką samą średnią po 12 spotkaniach i 13 spotkaniach? Przecież wczoraj bramki nie puścił więc średnia zmalała. Wydaje mi się ze Valdes ma już 0,69 bramki na mecz.
0
Mam nadzieję, że Eto'o nie dostanie zółtej kartki bo o ile sie nie myle, to z Realem nie zagra:(
0
ma ktos link:((...błagam
0
na video cos tam leci stary mecz barcy....
0
nic mi nie działa..... jak ktos cos jeszcze ma to prosze o podanie linka:)
0
Błagam o link na mecz...tylko nie z justina, ale z jakies innej stronki. Prosze!
0
Oj, chyba jest błąd w tytule. Nie pisze sie "meczy" tylko "meczów". Jeżeli sie mylę to przepraszam:)
0
witam, mam prosbe. Jeżeli ktoś miałby link do meczu Barcy na jakiejś stronie oprócz jasintv to prosiłbym bardzo o podanie:)z góry dzięki;)