0

Mam nadzieje, żę Valdesowi nic sie nie stanie, bo Jorquera to nie najwyższy poziom:P...Szkoda, ze nie zobacze tego meczu, pierwszy który opuszcze:( VeB

0

Dać Hleba od początku, albo Keita w środek i Iniesta w miejsce Messiego. Jak by wystąpiły problemy to Messi w 2 połowie wejdzie:D nie mozna go przemęczać.

0

czy wiadomo już kiedy jest pierwszy półfinał 28 czy 29? z góry dzieki za odpowiedz;)

0

nie "meczy" tylko "meczów"

0

Henry chyba pierwszą swoją bramke w barwach Barcy zdobył w meczu przeciwko (chyba) Dundee United, ale moge sie mylic.

0

ciesze sie ze nie ma nikogo z naszej podstawowej atakującej trójki w pierwszej jedenastce. Ostatnio słabo sobie radzili. Licze dziś bardzo na dobry wystep Hleba i Bojana

0

Od kiedy nie ma rotacji w składzie, nie radzimy sobie. Nie wiem dlaczego Guardiola nie zmienił dzisiaj np.Eto'o. Gdzie jest Hleb? Kiedy on ma sie ograć?! Już nie pamietam jak chłopak wygląda. Wkurzył mnie dzisiaj tylko 1 zawodnik. Wszyscy byli zaangażowani, nie wychodziło-trudno, ale to co Messi robił po stracie piłki lub przy akcji przeciwnika doprowadzało mnie do szału. Spacerował sobie jak po parku. Teraz nie mozemy pozwolić sobie już na takie wpadki. 4 pkt to jeszcze nie tragedia.

0

Ja tam żałuje, że Reina u nas nie został. Teraz by była ładna rywalizacja Valdesa z Reina.

0

oj zycie, zycie...przeciwnicy valdesa chyba maja racje

0

zle sie zaczyna dziać...kontuzje+nie najlepsze dwa mecze;/ wierze ze to tylko wypadek przy pracy:) VeB

0

Kibic_Z_Madrytu, jest cos czego nie przewidziałes? Gosciu, z taka wiedzą to ja na twoim miejscu grałbym w totka. Jeżeli już jesteś na tej stronie to napisz mi wyniki Barcy do końca sezonu, strzelców i minuty zdobywania bramek. Z góry wieeelkie dzieki:)

0

stifler111....Jordan to chyba Realowi jak sie nie myle;)

0

nie chcesz - nie podawaj i tyle, jezeli sam masz mozg to moglbys zachować sie troche inaczej. Kultura przede wszystkim:]

0

ma ktoś link do meczów na iraqu albo na jakies stronce gdzie bedzie chodził mecz z dosyc wolnym netem?:) z góry dziekuje:)

0

a ja tam bym dał xaviemu postrzelać karniaki, jego precyzja na pewno by mu w tym pomogła. Chciałbym też żeby wolne czasami strzelal Henry:)

0

i znowu strzelał karnego casillasowi i znowu cassilas obroni...ma chłopak pecha:Dł

0

Módlmy sie o Lyon...

0

Rzeczywiscie ciężej zdobyć puchar gdzie odpadł już Liverpool i Chelsea, i cięzko było w tamtym sezonie kiedy nie było już żadnych porządnych druyżyn i dostało sie baty od Tottenhamu:)) Do tego słabsze drużyny BPL są słabsze od słabszych zespołów z BBVA co pokazały Puchary UEFA w niedawnych latach...troche zamieszałem, ale uwazam ze te ligi sa bardzo porownywalne, tylko ze BPL jest bardziej przereklamowana.

0

wydaje mi sie, że Espanyol nie rozgrywa już swoich meczów na wzgórzu Montujic...mozliwe ze sie myle:)

0

Jak to możliwe zeby Valdes miał taką samą średnią po 12 spotkaniach i 13 spotkaniach? Przecież wczoraj bramki nie puścił więc średnia zmalała. Wydaje mi się ze Valdes ma już 0,69 bramki na mecz.

0

Mam nadzieję, że Eto'o nie dostanie zółtej kartki bo o ile sie nie myle, to z Realem nie zagra:(

0

ma ktos link:((...błagam

0

na video cos tam leci stary mecz barcy....

0

nic mi nie działa..... jak ktos cos jeszcze ma to prosze o podanie linka:)

0

Błagam o link na mecz...tylko nie z justina, ale z jakies innej stronki. Prosze!

0

Oj, chyba jest błąd w tytule. Nie pisze sie "meczy" tylko "meczów". Jeżeli sie mylę to przepraszam:)

0

witam, mam prosbe. Jeżeli ktoś miałby link do meczu Barcy na jakiejś stronie oprócz jasintv to prosiłbym bardzo o podanie:)z góry dzięki;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?