macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JustJiff Tak jak dawno temu Puyol był naszym transferem na środek obrony, tak Araujo będzie naszym transferem na "9", a nie żadne Haalandy czy Alvarezy. Szwagry jak zwykle 2 kroki przed wszystkimi.
0
@FCBparasiempre Z idiotycznych komentarzy, które się pojawiają co mecz, a ludzie nic się nie uczą z przeszłości co jest śmieszne i irytujące zarazem.
Ciekawe co by niektórzy pisali i robili gdybyśmy skończyli fazę ligową LM na 15 miejscu jak PSG rok temu...
3
A tak w ogóle to nie rozumiem po co Araujo strzelił tą zwycięską bramkę skoro i tak sezon pewnie będzie rozczarowaniem...
2
Ale to powinno dać kopa tym zawodnikom. I oby tak było, piękne ostatnie minuty, a cały mecz moim zdaniem z bardzo kiepską obroną, ale ze znacznie lepszym środkiem pola i atakiem niż w ostatnich meczach na tle świetnie dzisiaj grającej Girony.
Super również, że mecz skończył się jak wiele w poprzednim sezonie - po absolutnej walce do końca i z efektem w postaci zwycięskiej bramki.
18
Flick gest Kozakiewicza, coś pięknego, zajebiste!
0
Hahaha, coś pięknego. I w pysk wszystkim niedowiarkom i spisującym już sezon na straty!
2
Odwołają się, oczywiście nie zaakceptują i na El Clasico bez Flicka. Ale nie dziwie mu się, mimo wszystko.
1
Mam wrażenie, że zmiany są bardziej dalekosiężne, czyli zmiany dotyczą tych zawodników, którzy są najbardziej zmęczeni i by zminimalizować ryzyko kontuzji i jeszcze większego zmęczenia w dalszej części sezonu niż by teraz za wszelką cenę wygrać ten mecz.
Ma to sens, sezon jest długi, nawet z większą stratą do Realu mając jeszcze 2 bezpośrednie mecze.
4
A Christensen pokazuje dlaczego jest aktualnie naszym najpewniejszym obrońcą. Duży spokój.
0
Ależ kontrowersja. Ale mnie to już nie rusza, to po***na Hiszpania...
1
Dobrze to wygląda w drugiej połowie, oby to się przełożyło na zwycięstwo.
1
Powrót Fermina będzie bardzo ważny. Nawet jak nie masz formy, to zaangażowaniem, koncentracją i energią jesteś w stanie bardzo dużo ugrać i właśnie to mam nadzieje będzie decydujące w kwestii następnych meczów do czasu powrotu formy.
2
@turhiay Jasne, że są spore problemy, głównie z tyłu, ale zawsze mnie rozwala, że to wszystko jest tak skrajne i emocjonalne :D
1
@FCB24 Zwolnić!
1
@Encore A z dwanaście.
@FcPortoFan1999 Absolutnie nie!
3
To jest niesamowite ile tutaj w ciągu tych 45 minut się przewinęło teorii :D
Że drużyna źle przygotowana fizycznie do sezonu, że poprzedni sezon to peak formy, że to wina Realu, że był słaby, że w sumie to kwestia Flicka i głupiego systemu do gry, ale sezon temu był zajebisty, a tak w ogóle to sezon już przegrany.
A najważniejsze: ten portal jest darmowy.
5
Problemem od paru spotkań jest też to, że po stracie bramki nagle zaczynamy grać gorzej niż lepiej jak to wielokrotnie miało miejsce w poprzednim sezonie. Do 1:1 było bardzo dobrze, po stracie bramki nagle Pedri głupie straty, praktycznie wszystko się rozregulowało niż przy 0:0 i 1:0. Ciekawe z czego to wynika.
Tak czy siak spiąć poślady i wygrać mecz. A poprawa obrony moim zdaniem zajmie spokojnie parę miesięcy. Ważne, by na Real wyjść super skoncentrowanym co zminimalizuje błędy, a na wiosnę dopracować defensywę jak najlepiej. To jest do ogarnięcia.
0
@Traba727 Nawet najsłabsza drużyna ligi jest w stanie zagrać jeden dobry mecz i Girona to dzisiaj robi. Wielokrotnie wychodzili spod pressingu jak drużyna znacznie lepsza.
0
O ile w środku i z przodu jest znacznie lepiej niż w poprzednich meczach o tyle tyły to niestety dramat. Nie wiem co musi się stać by do El Clasico się to poprawiło. Chyba najrozsądniejsze ustawienie to Balde - Eric - Christensen - Kounde, chociaż jak każde ustawienie ma swoje minusy.
Jednak większą koncentracją i większą pracą jesteśmy w stanie przykryć braki w obronie i w formie, więc mam nadzieje, że właśnie w El Clasico to będzie decydujące.
3
Gil Manzano poczuł krew.
9
@Prorokk xDDDDDDDDDDDDDD
6
@turhiay Nie no, co Ty piszesz, sezon przegrany, z Realem będzie 10:0, nie ma po co już grać...
22
Rashford powinien uderzać te wolne już zawsze.
0
Widzę, że La Bamba w formie: przeciwnik strzela z przewrotki, jedna z najładniejszych bramek w całej karierze, praktycznie cały czas dominujemy, a tutaj komentarze, że "10 minut i koniec" i że cały sezon będzie rozczarowaniem :v
Debilizm niektórych chyba już zawsze będzie irytował i śmieszył jednocześnie.
3
Z d*py, ale ładnie przyłożył. Pechowa bramka...
2
@July_6_BcN ja myślę, że tę akcję będzie sobie przed spaniem puszczać
1
@RozowaPantera Dziś grzecznie, ale jutro na pełnej!
2
@Kessie Dodaj jeszcze więcej słów do tego maila, k***a...
18
No przyjemnie!
0
@LeszekFCB Akurat po powyższym urywku widać, że to zupełnie inny rodzaj pytań niż to co miała Holecka, więc kompletnie nietrafione porównanie. Widać, że Wojewódzki z Kędzierskim mówią o niewygodnych tematach o czym Holecka w żadnym momencie nie myślała, a całość jej wywiadów była peanami na temat tego co PiS/prawica robi dobrze. Zero niewygodnych pytań co już tutaj ma miejsce, więc różnica jest kolosalna, ale mam również nadzieję, że tak samo powiem po obejrzeniu całości.
@partymaker Tutaj się zgodzę, bo faktycznie nawet jak pytania będą dobrze postawione, to prawdopodobnie tak wytrawny polityk jak Tusk i tak odpowie wymijająco, lub nieprawdziwie.
@Beztroskii Dokładnie mam to samo i dlatego uważam, że Wojewódzki z Kędzierskim mogą też tak do tego podejść.