2

@JustJiff Tak jak dawno temu Puyol był naszym transferem na środek obrony, tak Araujo będzie naszym transferem na "9", a nie żadne Haalandy czy Alvarezy. Szwagry jak zwykle 2 kroki przed wszystkimi.

0

@FCBparasiempre Z idiotycznych komentarzy, które się pojawiają co mecz, a ludzie nic się nie uczą z przeszłości co jest śmieszne i irytujące zarazem.

Ciekawe co by niektórzy pisali i robili gdybyśmy skończyli fazę ligową LM na 15 miejscu jak PSG rok temu...

3

A tak w ogóle to nie rozumiem po co Araujo strzelił tą zwycięską bramkę skoro i tak sezon pewnie będzie rozczarowaniem...

2

Ale to powinno dać kopa tym zawodnikom. I oby tak było, piękne ostatnie minuty, a cały mecz moim zdaniem z bardzo kiepską obroną, ale ze znacznie lepszym środkiem pola i atakiem niż w ostatnich meczach na tle świetnie dzisiaj grającej Girony.

Super również, że mecz skończył się jak wiele w poprzednim sezonie - po absolutnej walce do końca i z efektem w postaci zwycięskiej bramki.

18

Flick gest Kozakiewicza, coś pięknego, zajebiste!

0

Hahaha, coś pięknego. I w pysk wszystkim niedowiarkom i spisującym już sezon na straty!

2

Odwołają się, oczywiście nie zaakceptują i na El Clasico bez Flicka. Ale nie dziwie mu się, mimo wszystko.

1

Mam wrażenie, że zmiany są bardziej dalekosiężne, czyli zmiany dotyczą tych zawodników, którzy są najbardziej zmęczeni i by zminimalizować ryzyko kontuzji i jeszcze większego zmęczenia w dalszej części sezonu niż by teraz za wszelką cenę wygrać ten mecz.

Ma to sens, sezon jest długi, nawet z większą stratą do Realu mając jeszcze 2 bezpośrednie mecze.

4

A Christensen pokazuje dlaczego jest aktualnie naszym najpewniejszym obrońcą. Duży spokój.

0

Ależ kontrowersja. Ale mnie to już nie rusza, to po***na Hiszpania...

1

Dobrze to wygląda w drugiej połowie, oby to się przełożyło na zwycięstwo.

1

Powrót Fermina będzie bardzo ważny. Nawet jak nie masz formy, to zaangażowaniem, koncentracją i energią jesteś w stanie bardzo dużo ugrać i właśnie to mam nadzieje będzie decydujące w kwestii następnych meczów do czasu powrotu formy.

2

@turhiay Jasne, że są spore problemy, głównie z tyłu, ale zawsze mnie rozwala, że to wszystko jest tak skrajne i emocjonalne :D

1

@FCB24 Zwolnić!

1

@Encore A z dwanaście.
@FcPortoFan1999 Absolutnie nie!

3

To jest niesamowite ile tutaj w ciągu tych 45 minut się przewinęło teorii :D

Że drużyna źle przygotowana fizycznie do sezonu, że poprzedni sezon to peak formy, że to wina Realu, że był słaby, że w sumie to kwestia Flicka i głupiego systemu do gry, ale sezon temu był zajebisty, a tak w ogóle to sezon już przegrany.

A najważniejsze: ten portal jest darmowy.

5

Problemem od paru spotkań jest też to, że po stracie bramki nagle zaczynamy grać gorzej niż lepiej jak to wielokrotnie miało miejsce w poprzednim sezonie. Do 1:1 było bardzo dobrze, po stracie bramki nagle Pedri głupie straty, praktycznie wszystko się rozregulowało niż przy 0:0 i 1:0. Ciekawe z czego to wynika.

Tak czy siak spiąć poślady i wygrać mecz. A poprawa obrony moim zdaniem zajmie spokojnie parę miesięcy. Ważne, by na Real wyjść super skoncentrowanym co zminimalizuje błędy, a na wiosnę dopracować defensywę jak najlepiej. To jest do ogarnięcia.

0

@Traba727 Nawet najsłabsza drużyna ligi jest w stanie zagrać jeden dobry mecz i Girona to dzisiaj robi. Wielokrotnie wychodzili spod pressingu jak drużyna znacznie lepsza.

0

O ile w środku i z przodu jest znacznie lepiej niż w poprzednich meczach o tyle tyły to niestety dramat. Nie wiem co musi się stać by do El Clasico się to poprawiło. Chyba najrozsądniejsze ustawienie to Balde - Eric - Christensen - Kounde, chociaż jak każde ustawienie ma swoje minusy.

Jednak większą koncentracją i większą pracą jesteśmy w stanie przykryć braki w obronie i w formie, więc mam nadzieje, że właśnie w El Clasico to będzie decydujące.

3

Gil Manzano poczuł krew.

9

@Prorokk xDDDDDDDDDDDDDD

6

@turhiay Nie no, co Ty piszesz, sezon przegrany, z Realem będzie 10:0, nie ma po co już grać...

22

Rashford powinien uderzać te wolne już zawsze.

0

Widzę, że La Bamba w formie: przeciwnik strzela z przewrotki, jedna z najładniejszych bramek w całej karierze, praktycznie cały czas dominujemy, a tutaj komentarze, że "10 minut i koniec" i że cały sezon będzie rozczarowaniem :v

Debilizm niektórych chyba już zawsze będzie irytował i śmieszył jednocześnie.

3

Z d*py, ale ładnie przyłożył. Pechowa bramka...

2

@July_6_BcN ja myślę, że tę akcję będzie sobie przed spaniem puszczać

1

@RozowaPantera Dziś grzecznie, ale jutro na pełnej!

2

@Kessie Dodaj jeszcze więcej słów do tego maila, k***a...

18

No przyjemnie!


0

@LeszekFCB Akurat po powyższym urywku widać, że to zupełnie inny rodzaj pytań niż to co miała Holecka, więc kompletnie nietrafione porównanie. Widać, że Wojewódzki z Kędzierskim mówią o niewygodnych tematach o czym Holecka w żadnym momencie nie myślała, a całość jej wywiadów była peanami na temat tego co PiS/prawica robi dobrze. Zero niewygodnych pytań co już tutaj ma miejsce, więc różnica jest kolosalna, ale mam również nadzieję, że tak samo powiem po obejrzeniu całości.

@partymaker Tutaj się zgodzę, bo faktycznie nawet jak pytania będą dobrze postawione, to prawdopodobnie tak wytrawny polityk jak Tusk i tak odpowie wymijająco, lub nieprawdziwie.

@Beztroskii Dokładnie mam to samo i dlatego uważam, że Wojewódzki z Kędzierskim mogą też tak do tego podejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?