mackowiakowy
Dołączył/a: czerwiec 2014
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dokładnie, mentalność typowego sezonowca - "Idę za Barcą, bo Messi". Byli zmęczeni, było też parę luk w składzie, brak paru zawodników był odczuwalny, ale serio.. w poprzednim sezonie też były wpadki i jak sezon się zakończył? Ale traf do kogoś kto uważa, że Barcelona powinna z automatu wygrywać. Taka jest PIŁKA.
0
Tak, ale nie porównuj zupełnie dwóch różnych zawodników. Gdzie Douglas do Gersona. Gdzie drewno do techniki.
0
Higuain już życia mieć nie będzie.
2
zresztą jego nagrody nie pomieściłby nie jeden pokój, drodzy kibice. :D
2
Dla mnie osobiście to żaden popis, a jak ktoś tak uważa, to chyba mocno się nastukał i ma przemyślenia z dupy. Gość ma klasę.
3
Komentarz usunięty
0
zapytaj Turana.
0
Chciałem to samo napisać HAHAH
0
Ja i tak jestem za Laportą.
1
Też jestem zdania, że Denis :)
1
http://transfery.info/76526,vietto-w-atltico
dla tych co mówią o Vietto ;) i kolejna sprawa, on jest argentyńczykiem.
0
Jestem w stanie stwierdzić, że Chile gra najlepiej na całym CA. Nie będę w szoku jak wygrają to z taką grą. Argentyna czy Brazylia z taką grą, nie jest raczej w stanie zaszkodzić im w passie.
1
Najzabawniejsze to jest ;)
0
Ogłosi pozostanie w Juventusie :) Takie jest moje zdanie.
2
dla mnie osobiście, PASTORE - Man Of The Match.
0
Z RAC1 i Pogba to jeden wielki troll, więc nie dajcie się wkręcić. 5.
1
Bo Argentynczycy to ludzie z ogromnym podejściem rasistowskim. Postanowili, że wolą samych białych w składzie, nawet gdyby mieli być slusarzem, dekarzem czy piekarzem. Przecież Messi był czarny, ale automatycznie z hormonem wzrostu, wladowali mu hormon koloru bialego, a niedociągnięcia, uzupelnili atramentem u pobliskiego argentyńskiego tatuazysty.
~ Mundo Deportivo
0
Chciałem dokładnie to samo napisać :D
0
Zastanawiam się cały czas kto prezentuje lepszą formę i styl gry
POGBA czy VERATTI
0
Osobiście uważam, że gościu pójdzie za $$$ i wpadnie jak zły w skład CITY.
Uważam, że na serio gra bardzo dobrze, i jest talentem, ale jakoś wydaje mi się, że piniendze są dla niego ważniejsze.
0
Veratti nie były o wiele tańszy ;)
0
mi się wydaje, to drugie.
0
a to jest "SPORT" :D
0
Bo w modzie teraz jest kibicować drużynie przeciwnej niż Barcelona. #potwierdzoneinfo
0
OFICJALNIE: Luis zostaje w Barcelonie.
Informacje zaczerpnięte prosto z Onet Deportivo. Podobno jeszcze przedluzyli kontrakt z niejakim Danielem.
1
Sprawdzałem Aleixa w Fifie i faktycznie, dobre ma staty. Idealny transfer. Dzięki.
4
Ale 15 lajkow ma.
0
Jaki miał wkład prócz tego, że dopingowal swoich kolegów? Przecież gdyby zagrał chociaż minutę, to medal by miał.
1
Najbardziej boli fakt, że wziął się w garść dopiero pod koniec sezonu. Wcześniej miałem wrażenie, że grał na wyjebce. Ale to tylko moje zdanie.
0
Nie można nazwać tego piłkarza, piłkarzem złym. Wart to on 80 mln nie jest, ale osobiście go w składzie widzę. W finale to ja widziałem tak na prawdę tylko POGBĘ, a nie Juventus. Zastawiał się doskonale, podanie i technika też poprawnie. Uważam jednak, że nie trafi on do Barcelony. ;)