3

Dokładnie, mentalność typowego sezonowca - "Idę za Barcą, bo Messi". Byli zmęczeni, było też parę luk w składzie, brak paru zawodników był odczuwalny, ale serio.. w poprzednim sezonie też były wpadki i jak sezon się zakończył? Ale traf do kogoś kto uważa, że Barcelona powinna z automatu wygrywać. Taka jest PIŁKA.

0

Tak, ale nie porównuj zupełnie dwóch różnych zawodników. Gdzie Douglas do Gersona. Gdzie drewno do techniki.

0

Higuain już życia mieć nie będzie.

2

zresztą jego nagrody nie pomieściłby nie jeden pokój, drodzy kibice. :D

2

Dla mnie osobiście to żaden popis, a jak ktoś tak uważa, to chyba mocno się nastukał i ma przemyślenia z dupy. Gość ma klasę.

3

Komentarz usunięty

0

zapytaj Turana.

0

Chciałem to samo napisać HAHAH

0

Ja i tak jestem za Laportą.

1

Też jestem zdania, że Denis :)

1

http://transfery.info/76526,vietto-w-atltico



dla tych co mówią o Vietto ;) i kolejna sprawa, on jest argentyńczykiem.

0

Jestem w stanie stwierdzić, że Chile gra najlepiej na całym CA. Nie będę w szoku jak wygrają to z taką grą. Argentyna czy Brazylia z taką grą, nie jest raczej w stanie zaszkodzić im w passie.

1

Najzabawniejsze to jest ;)

0

Ogłosi pozostanie w Juventusie :) Takie jest moje zdanie.

2

dla mnie osobiście, PASTORE - Man Of The Match.

0

Z RAC1 i Pogba to jeden wielki troll, więc nie dajcie się wkręcić. 5.

1

Bo Argentynczycy to ludzie z ogromnym podejściem rasistowskim. Postanowili, że wolą samych białych w składzie, nawet gdyby mieli być slusarzem, dekarzem czy piekarzem. Przecież Messi był czarny, ale automatycznie z hormonem wzrostu, wladowali mu hormon koloru bialego, a niedociągnięcia, uzupelnili atramentem u pobliskiego argentyńskiego tatuazysty.

~ Mundo Deportivo

0

Chciałem dokładnie to samo napisać :D

0

Zastanawiam się cały czas kto prezentuje lepszą formę i styl gry

POGBA czy VERATTI

0

Osobiście uważam, że gościu pójdzie za $$$ i wpadnie jak zły w skład CITY.
Uważam, że na serio gra bardzo dobrze, i jest talentem, ale jakoś wydaje mi się, że piniendze są dla niego ważniejsze.

0

Veratti nie były o wiele tańszy ;)

0

mi się wydaje, to drugie.

0

a to jest "SPORT" :D

0

Bo w modzie teraz jest kibicować drużynie przeciwnej niż Barcelona. #potwierdzoneinfo

0

OFICJALNIE: Luis zostaje w Barcelonie.
Informacje zaczerpnięte prosto z Onet Deportivo. Podobno jeszcze przedluzyli kontrakt z niejakim Danielem.

1

Sprawdzałem Aleixa w Fifie i faktycznie, dobre ma staty. Idealny transfer. Dzięki.

4

Ale 15 lajkow ma.

0

Jaki miał wkład prócz tego, że dopingowal swoich kolegów? Przecież gdyby zagrał chociaż minutę, to medal by miał.

1

Najbardziej boli fakt, że wziął się w garść dopiero pod koniec sezonu. Wcześniej miałem wrażenie, że grał na wyjebce. Ale to tylko moje zdanie.

0

Nie można nazwać tego piłkarza, piłkarzem złym. Wart to on 80 mln nie jest, ale osobiście go w składzie widzę. W finale to ja widziałem tak na prawdę tylko POGBĘ, a nie Juventus. Zastawiał się doskonale, podanie i technika też poprawnie. Uważam jednak, że nie trafi on do Barcelony. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?