mackowiakowy
Dołączył/a: czerwiec 2014
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tylko nie HIGUAIN i MATHIEU, tak to bardzo spoko. Może byśmy mogli powalczyć o coś konkretniejszego. Miranda i Koke - ale czy to jest możliwe?
0
Oczywiście, że nie zyskamy zbyt dużo na piłkarzu, który już ma na karku lat 30. Fakt, że ma doświadczenie, ale zainwestowałbym na ich miejscu w kogoś młodszego, szkoda, że nie dało rady powalczyć o Davida Luiza.
2
wiadomo, że on nie odejdzie, a spekulować to może każdy.
Te gazety tym żyją, żyją robieniem chaosu bo o czym innym mają napisać, jak nie o sprzedaży MAN OF THE SEASON 2014 w Barcelonie. ;) Jeszcze okaże się, że pójdzie Pedro i Tello z Roberto, a Alves i Xavi zostanie. Dziś jest wszystko możliwe.
0
przecież jeszcze Fify 2014 nie zaktualizowali i masz FABREGASA.
5
Uwierz, u nas jest podobna sytuacja jeżeli chodzi o poziom kibiców, znawców. :v
2
Niech kupio OCHOA, bo jest SUPER DOBRY..
Najlepszy na świecie, bo? Zagrał porządny mecz wczoraj.
BRAWO GIMBY.
0
Luis podszedł do tego z głową.. Czasami miałem wrażenie, że TATA zostawił Xavi'ego bo wiedział, że jest on ważną postacią dla klubu, jak i Barcelony (za jego osiągnięcia). Luis nie owija w bawełnę, i pozbywa się tych, którzy po prostu nie mają już tego czegoś, czego w Barcelonie, na takim poziomie nie da się odnowić. Jestem w stu procentach przekonany, że gdyby Messi zagrał kolejny sezon tak samo słabo, jak poprzedni, także by wyleciał ze składu. Gadanie typu : "Barcelona już nie będzie grać, tak jak kiedyś, nie będą wymieniać tylu podań", "Xavi odejdzie, i nie będzie miał kto podawać tysiąc razy w meczu", jest głupie, ze względu na to, że to jest ideologia Barcelony, gra z podań, tego tam uczą. Każdy kto dochodzi musi do tego przywyknąć, i jak na razie wielu nie podołało.
0
Osobiście wolałbym TELLO, który za jakiś czas może być o niebo lepszy, mając taką szybkość, i technikę, niż Roberto, który według mnie nie jest jakimś 'diamentem'..Ale wiadomo, można go wypożyczyć, żeby miał chociaż możliwość grania w pierwszym składzie, bądź sprzedać, tylko, żeby później nie było płaczu, i podobnej sytuacji, jak z Fabregasem. Można by było podać jeszcze wiele przykładów, ale co do wielu wychowanków, sprzedanych bądź wypożyczonych, Barcelona się nie myliła.