madridista21
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wy chyba nie widzieliście złego sędziego... To że raz niewyciągnał kartki to jego interpretacja a Pique nie powinien jak porąbany latać bo w pewnym momencie aż miałem wrażenie że dostanie drugą czerwoną.
Racja, tam powinna być żółta ale po co 5 zawodników Blaugrany zebrało się wokół arbitra? Żeby powiedzieć mu "daj mu zółtą"?
Co do bramki to niestety ale w dzisiejszym footballu takie pomyłki są częstością. np. mecz Realu z Villarealem, także niesłuszny spalony.
Baros1990- w dwóch nie można kończyć meczu...
0
Jak już słusznie ktoś zauważył, Barca ma tylko jeden czołg w środku pola- Yaya Toure;) Nie wiem czy to slusznie posunięcie, upychać go za Fabregasa.
0
Symulantów!? Stuttgart włożył w ten mecz całe serce i tylko dzieciaki będą ich obrażać. Zagrali bardzo dobry mecz. Zaskoczyli tym remisem. Zapewne na CN to Barca zwycięży ale Stuttgart pokazał klasę.
0
Szkoda mi was... Naprawdę, tylko potraficie obrażać kibiców Realu ze się frustrują podzcas i po meczu czasem a co wy właśnie robicie? Nie ma meczu żeby nie było Zlatan OUT!... Nabierzcie obiektywizmu. I wiary! Barcelona ten mecz nawet jak 1:1 zremisuje to jest na bardzo dobrej pozycji. Nie zawsze będzie pięknie:)
0
ale napinka
0
Gorszy był już chociażby 1:2 z Atletico:/ Nie wiem co on się stara przez to powiedzieć
0
Troche szkoda jakby Real odpadł z Lyonem, bo obecnie zarówno Madryt jak i Barcelona grają bardzo dobry sezon i mają szansę na zdominowanie Europy (w znaczeniu że Hiszpania).
A La Liga? Będzie ciekawie do końca:)
0
Hmmm jak dla mnie obrońca który zaliczył parę błędów w defensywie, straty i żółtą nie zasługuje na 9. Asysta była ładna ale genialna nie. To był bardziej przerzut do Henry'ego który odciągnął obrońcę i ten popełnił błąd z którego skorzytał Iniesta. Aczkolwiek na 8 jak najbardziej. 9 To już ocena ocierająca się o perfekcję.
0
A nie piękniej wygrać na Camp Nou? Ehh czasami ci piłkarze dają komentarze tylko po to by podkreślić rywalizację.
0
sop://broker.sopcast.com:3912/85711 Maged TV 3
Bez zacinek, język angielski. Kończy się właśnie Depor-Xerez:)
Polecam wam, Katalończycy^^
0
Simon_80- Jako piłkarz jest młody ale jako człowiek ma wręcz obowiązek umieć się wypowiadać;) Wiekiem praktycznie Messi mu nie odstaje;)
0
A ja mam pytanie- Dlaczego w Barcelona A nie ma wypisanego Xaviego i Iniesty? O_o
0
Najlepszy był u was Puyol. Gdyby nie on 2:0 byłoby po 11 minutach gry.
To do Ibry zgrywał on czy Milito? Bo jak on to ma asyste:) Plus wiele odbiorów generalnie. Jedyny jasny punkt, no może jeszcze VV zagrał nieźle choć wolny jakoś dziwnie że wszedł.
Ibra zdobył bramkę w 1515185% okazji. Jak można nie kryć takiego giganta podczas rzutu rożnego... Nie rozumiem:)
Najgorszy Busquets + POSTAWA Ibry. Ale w pierwszej połowie się nawet starał.
0
cules100pro- O jakich fatach mówisz? Nieuznany prawidłowy gol Raula z Sportingiem (0:0), porażka 1:0 z Athletico które po drugiej minucie się zamurowało i były 2 poprzeczki. Z Osasuną?
A może tak ja powiem że to wy mieliście fuksa z Espanyolem (karny 1:0), czy z Getafe? W piłce nie zawsze wygrywa ten kto gra lepiej. ALE... Dziś Atleti zagrało lepiej od was i dlatego wygrało.
0
Wnoszą podobnie obaj dużo do zespołu, ale jak dla mnie Samu bardziej pasował waszemu stylowi. Dużo biegał, harował, robił wolne pole dla Xaviego, Iniesty i Messiego przez co tamci mieli więcej swobody. Miał już ogranie w La Liga i zgranie z zespołem. Ibra to dobry gracz ale trochę mnie dziwi jego postawa. Mianowicie po stracie piłki on sobie stoi w miejscu albo idzie sobie wolnym kroczkiem...
0
Troche lipny ten ranking. Pewnie chodzi o celne podania lub coś w tym stylu a jak wiadomo o to opiera się gra Barcy.
Jest Kaka, Xabi, Marcelo a nie ma Higuaina i Ronaldo? Dwóch najlepszych graczy Realu tego sezonu. No cóż przemilczmy to tym razem.
0
snickers-> Calm down;D
Będziecie mieli kłopoty ale obiektywnie rzecz ujmując, skoro takie Getafe ma szansę wygrywać z Atletico (w tym sezonie słabe) z obroną nie lepszą niż wasza "rezerwowa" to o co się boicie. Puyol, Milito, Maxwell to świetni defensorzy. Dalmau zagra na drugiej stronie i tyle.
0
Oj za tyle na bank go nie sprzedadzą.
0
Szczerze powiedziawszy poziom rm.pl osiągnęliście już dawno temu;)
Nie no joke, ale chodzi mi po prostu o to że komentarze typu: "komentarze na rm.pl są bee" już mnie drażnią. Osobiście uważam że to tylko stereotyp, ponieważ codziennie natykam się tam na ludzi z którymi można swobodnie prowadzić konwersację:) A to że znajdują się tam też jakieś parapety to nie uogólniajmy do całości bo to nieuczciwe.
Równie dobrze mogę powiedzieć o fcbarca.com to samo bo znalazłem pod tematem z 2-3 denne komentarze a większość pod tym tematem tzw. "płacze" z powodu kontuzji... Nie mówmy o całości gdy wygłupia się tylko pewna część. Jeśli juz można mówić o czymś że ma niski poziom to na bank jest to devilpage.pl (strona MU). Tam ludzie normalnie jadą z słownictwem na "ku", "chu" itp.
Koniec imprezy, dziękuje do widzenia
0
A powiedzcie mi co ma mówić? Do tego teksty typu "potwierdza swoją niechęć" są bezsensowne...
Przecież on wyraził tylko swoją nadzieję na odrobienie straty. A takiej nie da się odrobić jeśli lider wygrywa. Normalny, prosty, szczery komentarz.
0
Bykunn- Na tym właśnie to polegało. On MÓGŁ strzelić, ale wolał zaliczyć fenomenalną asystę i podciągnąć morale Benzemie, który miał za zadanie skierować piłkę do siatki, nic więcej.
0
Lipson- hahah dobre to było:) A jego postać jako aktora i fikcyjną zawsze w ekranizacji Lord of the Rings lubiłem:)
Rzeczywiście trochę się postarzał przez ten czas;) Chociaż jak na 52 lata trzyma się nieźle.
0
Po pierwsze to nie Real pisał ten artykuł żałosny o Messim tylko Marca;) Troch trzeźwego myślenia ludzie. A testy typu Barca jest dotknięta też są dziwne;) Bez przesady Real ani razu nie pocisnął Messiego więc bez tragedii. Nie ma co płakać;) Ludzie za bardzo przeżywają całą tą sprawę:)
0
Świetna obrona! Mamo to dzięki tobie!
0
Aha sorka nie przeczytałem newsa;) Sry za głupie pytanie;)
0
Te Barca ma już dogrywkę czy musi jeszcze strzelić jedną żeby od razu awansować? Bo nie znam dokładnie zasad CdL. No bo jeśli teraz jest 1-0 no to jest 2-2 ale że Sevilla ma więcej bramek na wyjeździe to przechodzi? Bo juz sam nie wiem:)
0
Widzę że jest znów tutaj nagonka na arbitra.
Gole nieuznane:
- Alves: Jak niektórzy zauważyli minimalny spalony. Mógł ale nie musiał tego gwizdać.
- Ibrahimovic: Chodziło tam o odepchnięcie obrońcy przez Ibre dzięki czemu mógł znaleźć miejsce do dołożenia nogi.
- Capel: Gol powinien być uznany. Nie podawał Kone tylko piłkę wyłożył Milito.
Sprzeczności:
- Karny dla Sevilli słuszny jak najbardziej. Faul ruska za 30 mln ewidentny. Nie wiem co ten gość robi w Barcelonie... Bez kitu.
- Kartki: Parę dla Barcelony i pare dla Sevilli więc nie ma co się sadzić.
0
Pussy Patrol-> Przy bramce Zlatana chodziło o odepchnięcie a gol Alvesa to bląd arbitra rzeczywiście. Arbiter słusznie podyktował karny dla Sevilli bo faul był ewidentny. Chwyt plus podcięcie/kopnięcie.
Perotti i Capel jak zwykle na wysokim poziomie.
Sevilla zagrała BARDZO mądrze. Nie murowali się tylko jak mieli piłkę to spokojnie kontrowali. Popis na skrzydle Perottiego i drobna pomoc waszego ruska i Sevilla wygrywa.
Nie życzę Wam żeby była jasność odpadnięcia. Mi to wisi bo i tak nas już nie ma O_o
Iniesta w 1 połowie ładnie w drugiej najlepiej Alves. Xavi niewidoczny jak wszedł. Messi próbował ale mimo dobrych dryblingów nie potrafił celnie wyłożyć dziś piłki. Mógł w sumie podawać albo lepiej wykończyć tą setkę.
0
Już by było 0:1. Bo spalonego nie było gdyż podawał Milito.
Kurcze mam nadzieję że gra się rozkręci bo miałem nadzieję na dobrą piłkę;) Ale poczekajmy.
0
Jeśli Real jutro wygra BĘDZIE liderem. A to dlatego że dopóki nie zostanie rozegrane spotkanie rewanżowe to liczy się bilans bramkowy. A w tym przypadku Real jest lepszy i będzie liderem. Jeśli sięgnie po 3 pkt.