1

pewnie miałeś dobry czas na 100 m ??

0

Rafinha ? weź trochę pomyśl...

0

a co jeśli jest jakaś rodzina z Undiano Mallenco ?

0

darowałbyś sobie te "rudy" ty nie musisz być rudy żeby nie mieć przyjaciół...

0

dzięki za info...bo myślałem że u ciebie w łóżku !

0

+zajebisty strzał z dystansu.

0

Oczywiście, że POGBA !

1

Gdzie jest HALILOVIĆ !!!!!!????

2

komentarz LOL LOL za 3...2...1...

0

Adama to jest koksik !

0

mi pasuje składzik !

0

Adama i Halilović w 1 muszą być !

2

wyloguj się już z tego serwisu ;)

0

te gratulacje były dla beki ;) zmień avka bo czuje się jak na paradzie równości ;)

0

Tak powinno być: Neuer- Zabaleta-Ramos-Godin-Alaba-Modrić-Masche-Di maria-Messi-Suarez,Ronaldo

0

Nie bo Crisowi fryz się rozwala, a najbliższy fryzjer za 50 km ;)

0

tak. Wawrzyniak w karnych !

1

może da Ci, zapytaj się !

0

SIMEONE powinien wygrać !

0

w tym kompletne nic na mundialu...

0

nie dam rady kolego/KOLEŻANKO gdzie nie spojrzę jego komentarz tam jest 24h dostępny ;)

0

hahaaahaah dowaliłeś !!

3

za ile minut dodajesz następny komentarz ??

0

niech neuer wygra bo jak wygrałby leo to będzie ból dupy kibiców realu,
a tak przynajmniej ronaldo nie będzie miał 3 ZP :P

0

na elche niech wyjdą taki składem i bd git: ter Stegen- Montoya, Bartra, Mathieu, Adriano-Samper, Xavi, Rafinha-Pedro, Munir i Sandro ;) a na deportivo jak najmocniejszy by dobrze zakończyć rundę jesienną ;)

1

każdy tylko nie Ronaldo ;-)

0

kto myślał, że odejdzie to ma bujną wyobraźnię ;)

2

jestem ciekawe meczu z Atletico ;) pewni przegramy zrobi się -3 do Atletico i -4 do Realu, a potem Real ogra Seville i zrobi się -7 hahah

0

weź się lepiej za pisanie artykułów o Biberze i jego miłosnych podbojach :P

0

"Nadzieja matką głupich"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?