maestro_10
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
pewnie miałeś dobry czas na 100 m ??
0
Rafinha ? weź trochę pomyśl...
0
a co jeśli jest jakaś rodzina z Undiano Mallenco ?
0
darowałbyś sobie te "rudy" ty nie musisz być rudy żeby nie mieć przyjaciół...
0
dzięki za info...bo myślałem że u ciebie w łóżku !
0
+zajebisty strzał z dystansu.
0
Oczywiście, że POGBA !
1
Gdzie jest HALILOVIĆ !!!!!!????
2
komentarz LOL LOL za 3...2...1...
0
Adama to jest koksik !
0
mi pasuje składzik !
0
Adama i Halilović w 1 muszą być !
2
wyloguj się już z tego serwisu ;)
0
te gratulacje były dla beki ;) zmień avka bo czuje się jak na paradzie równości ;)
0
Tak powinno być: Neuer- Zabaleta-Ramos-Godin-Alaba-Modrić-Masche-Di maria-Messi-Suarez,Ronaldo
0
Nie bo Crisowi fryz się rozwala, a najbliższy fryzjer za 50 km ;)
0
tak. Wawrzyniak w karnych !
1
może da Ci, zapytaj się !
0
SIMEONE powinien wygrać !
0
w tym kompletne nic na mundialu...
0
nie dam rady kolego/KOLEŻANKO gdzie nie spojrzę jego komentarz tam jest 24h dostępny ;)
0
hahaaahaah dowaliłeś !!
3
za ile minut dodajesz następny komentarz ??
0
niech neuer wygra bo jak wygrałby leo to będzie ból dupy kibiców realu,
a tak przynajmniej ronaldo nie będzie miał 3 ZP :P
0
na elche niech wyjdą taki składem i bd git: ter Stegen- Montoya, Bartra, Mathieu, Adriano-Samper, Xavi, Rafinha-Pedro, Munir i Sandro ;) a na deportivo jak najmocniejszy by dobrze zakończyć rundę jesienną ;)
1
każdy tylko nie Ronaldo ;-)
0
kto myślał, że odejdzie to ma bujną wyobraźnię ;)
2
jestem ciekawe meczu z Atletico ;) pewni przegramy zrobi się -3 do Atletico i -4 do Realu, a potem Real ogra Seville i zrobi się -7 hahah
0
weź się lepiej za pisanie artykułów o Biberze i jego miłosnych podbojach :P
0
"Nadzieja matką głupich"