0

w futbolu jest takie coś jak "strzał z dystansu" to go poćwiczcie!

0

na mecz z Atletico Lucho pewnie nie powoła do kadry Messiego i Neya ;)

2

fiuty z Realu...

0

jedynym dobrym meczem za kadencji z LE był mecz z PSG wygrany 3-1 reszta to z nich to porażka albo wygrana z ogórkami

0

A idź pan w ch*j

0

ty się nadajesz...

0

Ciekawe na kogo zwali winę enrique ??

0

No to zaczyna się piekło dla "trenera" fcb...ADIOS wracaj do zapiździałej celty

0

A miało być tak pięknie...

0

koleś my przegrywamy...

1

no cóż niech Enrique powoli pakuje swoje walizki

0

jak wszystko w tym meczu...

0

jak wkurza te podanie do boku kiedy jest możliwość oddania strzału z dogodnej pozycji ;)

0

HAHAHHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAH 1-0 w dupe... gratuluję enrique

0

coś przeczuwam, że Leoś jak wejdzie pokaże klasę !

0

jaka by go chciała...

0

samego Douglasa+ Masipa na bramkę xd

0

chciałbym zobaczyć minę "mr. taktyka enrique" kiedy messi daje prowadzenie Barcelonie w 2 połowie jak przegrywamy...

0

może chce, aby piłkarze poczuli się pewnie !

0

jak przegramy to niech popełni samobójstwo xd przynajmniej uniknie bolesnych komentarzy

0

MUSIMY to wygrać !

1

Ale będą hejty i wyzwiska na Enrique jeśli tego spotkania nie wygramy...

1

ale nie w tak ważnym...

0

to przez sędziego koniec tej passy...

0

chociaż jakiś rekord lepszy od messiego !

0

albo "Dzień, który zmienił moje życie"

0

Bravo-jasnowidz ! ,,Prędzej czy później Real przegra" jeśli Valencia wygra to my nie możemy przegrać !

0

po co Bartra ??? jest Masche i Mathieu, Bartre to ty możesz sobie wystawiać na dwumecz z Elche z Pucharze Króla, ale na bardzo ważny mecz z trudnym przeciwnikiem na wyjeździe-Real Sociedad ;)

0

wiem, ale mógłby to nadrobić innymi atutami !

0

byś widział co wybrawiał Ter Stegen w poprzednich sezonach w borussi mönchengladbach ratował im dupę cały czas, bronił karne od największych gwiazd !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?