maga205
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa/Pruszków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w sierpniu musiała zostać poczęta :D
a Daniella ma w tym roku 38 lat i dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa.
Sama gram w piłkę i życzę jej żeby także grała w piłkę w FC Barcelona Femeni :)
Oby Lia byla podobna do tatusia xD
0
@Kludi Pinto już został ojcem w sierpniu ;)
0
bsluszniak, jest LM w piłce żeńskiej :) Wystarczy pogrzebać na fifa.com xD
0
Świetny artykuł. I racja - David wróci jeszcze silniejszy :D
0
Mniej spalonych chłopie i dużo bramek :D
0
@ slawkoo eby Unia Racibrz byłaby w finale LM to możemy pomarzyć. Lepiej żeby zorganizowała mecz towarzyski z Barcą ;D
0
Juz troche lepiej. :]
0
Villa chce być jak Johny Bravo :D
0
A Polska ktore miejsce zajela? xD
0
Fajny wywiad ;) Nie wiedziałam ze Puyol to idol Zaidy :D
0
Widzę że Thiago podobną bramkę strzelił w finale Audi Cup ;)
0
Ja czekam tylko na wypowiedź samego Fabregasa. A nie ciągle ktoś za niego mówi. To nie jest tak że nie wierzę co mówi Xavi, Pique, Iniesta czy nawet Pep. Ja poprostu chce miec pewność i usłyszeć z ust Fabregasa czy odchodzi czy zostaje.
0
stówka :)
0
KingLeonidas
A ty w Polske nie wierzysz ze dojdzie do finału ;> :P
??
0
To ja jade do Barcelony i gram z nimi xD a Barcelona gra w lidze mistrzów kobiet? [chodzi mi o żenska druzyne] :P
0
kuzwa szkoda ze razem grac nie mogą..jeden z nich beddzie musial i tak siedziec na lawce.. a po drugie to czemu Ceskowi az ciagnie sie do Barcelony, nie chce sprowac gry w innej lidze np..w polskiej? :D:D w niemieckiej? :P A po za tym to jakby sie wymienili to potem bedzie powtorka z Ceskiem, Thiago bd mial 20- pare lat i Barca bedzie go chciala i potem moze byc znow wymiana na lini Thiago-jakiś mlodziak z Barcy.. Sama nie wiem czy chce wymiany ==
0
xavilla
Tak. Pique jest w Łodzi.
0
quantetVEB
ja to samo myslalam xD
0
Niech chlopak podpisze ten kontrakt!!!
0
W Barcelonie śniegu nie ma ? oO ..
Welcome Ibi in Barcelona :D
0
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-19102_Barcelona-zlozy-oferte-za-Szczesnego-.shtml
JAKBY Arsenal się zgodził (ale się nie zgodzi ) to byśmy mieli polaka w Barcelonie :D
0
po przeczytaniu imienia (nie zwracając uwagi na nazwisko) pierwsza mysl to: polak?.. xD
0
lionelmessi111
ventriloquist1
Daniel1988.
DZIĘKI ZA WYTŁUMACZENIE ;]
0
Ten kto ogladal mecz to i tez sluchal komentatora xD Ja oczywiscie ogladalam i sluchalam, ale on cos mowil o Villi i Madrycie. Albo ze Villa chcial do Realu przejsc ale zona nie chciala bo Madryc cos tam, albo zona chciala do Madrytu tylko David nie chcial, czy ktos mi odpowie ktora wersje powiedzial komentator ( no chyba ze cos takiego nie bylo i mi sie przesłyszało to soorry ;]) To raz, a dwa: Xavi - wymawia sie jako Ksawi czy Szabi ? bo ja obie wersje slyszalam,
0
też jestem z koziorożca :D ciekawy wywiad :]
0
niee... ja chce go w Polsce zobaczyc :D
0
ciesze sie ze Xavi i Villa wrócili
0
Rivaldo jaką bramke huknął xD..
0
po co nam Rooney? ja nie chce Sherka oO.. co on ma byc na ataku? mamy Bojana, Ville, Pedro, Messiego, Jeffrena. Nawet koszulka nie pasuje do niego xD fotka najlepsza ;D:D
0
"Jednak gdzie czujesz się najlepiej na boisku?
Jako lewy pomocnik."
ja tez xD