maga205
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa/Pruszków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to on ma 20 lat, ja mam wrazenie ze ma z 18(?) XD... Bojan najlepszego :)
0
znow z rubinem gramy ?xd Irek Jeleń ma pokonac Casillasa :D a my spokojnie wyjdziemy z grupy ;]
0
thuglife -> dzięki ;]
0
a mam pytanie : jaki tytul ma ta piosenka? ;]
0
piękny film :)
0
kula95
Bojan ma 20 lat
0
100 lat Pedritoo :))
0
100 lat Sergio ;)
0
yy to jakis zart?? oO :D xD
0
Najlepszego Leo !! 100 lat !!!
0
Gratulacje dla Guaje..Szkoda Pique...Mam nadzieje ze z Chile przynajmiej 1-0 wygramy a Szwajciaria z Hondurasem przegra :D
0
To już dwa lata?? oO... Szybko ten czas mija ;]
0
azloe
ja tak samo xD
0
VV w koncu jedzie!! Nalezalo mu sie !! David Villa (Barcelona) ciekawe i tak milo to czytac :D:D...
0
100 lat Andres.. :) to suoer wiadomosc ze trenował z druzyną x)
0
Wenger nie jest taki głupi i go nie sprzeda...
0
Jak Pique i reszta wariatów będą szaleć, świrować i rozśmieszać wszystkich w tym kierowce to cały autokar przywrócą do góry nogami i nie dojada :D:D
0
czytałam ze VV moze dostac szanse na mundial i zastapic Lopeza bo selekcjoner Hiszpanii mowi ze Lopez ostatnio gra gorzej..
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-2010-rpa/victor-valdes-w-koncu-sie-doczekal,1,3210821,wiadomosc.html
0
"Arsenal zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w sercu Cesca, ale to Barcelonę ma we krwi". Oj tak zgadzam się... i chetnie bym go zobaczyla w koszulce Barcelony! :)
0
Najlepszego Carles :D Widac na zdjeciach ze swietnie sie bawia na treningu :)
0
hahaha
0
ciekawy artykuł.....i wzruszajacy ..;)
0
Wątpię w to... mamy swietnych pomocnikow nie tylko z pierwszej druzyny ale i tez z młodzieżówki.. na pocztaku chcialam zeby przyszedl ale przez pewien czas pomyslalam zeby poczekac.. moze niech dokończy ten kontrakt z Arsenalem do 2014 czyli bedzie mial 27 lat.. to na stare lata wroci do "domu"..albo sam bedzie chcial przyjsc wczesniej..
0
Bojan xD!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Jeffren!!!
0
Jak Fabregas przyjdzie i ktorys z z nich Xavi Cesc czy Iniesta usiada na lawce to napewno tak bedzie tylko zeby bylo tak jak jest w kadrze Hiszpani, Xavi gra pierwsza polowe a Cesc druga polowe itd..
0
a ja wątpie w to zeby przeniosl sie do Interu.. Jeżeli przeniosł by sie to tylko do Barcy.. xD
0
jaka fajna czapeczka :) xD
0
Hatt trick Messiego!! ;]
0
Marquez juz wszedł..