majster7
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skąd taka nienawiść niektórych do United? :)
0
Suarez to jest najlepsza 9 na świecie i trzeba się cieszyć, że tu trafił.
1
Bez płaczu ludzie....Jest lider, są 3 pkt i dalej źle...oni już mają wywalone i się bawią.
0
Przestańcie płakać dzieci. Mamy lidera, mamy wynik i co dalej źle? Wielu narzekało, że nie widać zabawy w naszej grze - macie teraz zabawe.
9
Suarez mistrz :) Sra na swoje bramki tylko chce pomóc Messiemu
0
Wpakował się najpierw w nogi, a potem w piłke. 50/50 z tym karnym, ale kogo to interesuje. Jest lider.
0
Suarez mógł by sieknąć jakąś brame jeszcze
0
Leo no coś Ty? Tobie nie wypada się cieszyć z 5 bramki...
0
Suarez zawodnik meczu.
1
Hahahahaha no beka
0
Niech Suarez strzela
0
No i po meczu :)
1
Poczekaj aż mu się zdarzy słabszy mecz
16
Co Suarez gra to czapki z głów
1
Gwiazdy kosztują
7
Przypominam, że niedawno wszyscy mówili, że Pedro zjada Suareza na śniadanie.
1
A kto to ku*** jest Douglas?
0
Przestańcie narzekać i płakać. Mamy lidera i to się skończy 5:0 albo więcej.
2
jak tam hejterzy Suareza?
0
Ja tak. Widze, że szybko poglądy się zmieniają. Jak Kroos grał kosmos, a Rakieta piach to wszyscy Niemca chcieli :p
8
Polecam popcorn i strone rm.pl :)
0
Wchodze na strone przeglądu sportowego i od razu czytam "Kolejna kontuzja Reusa" :v
0
Serwery padły na pewnej stronie
0
udało się ludzie ! :D
0
To był Groszek :p
2
Carlo sabotuje własny zespół?
0
Martinez co asyste zaliczył...kosmos
0
Glik idzie na króla strzelców ;)
0
Zobacz co to była za sytuacja.
1
O holender goooooooooooool