1

Skąd taka nienawiść niektórych do United? :)

0

Suarez to jest najlepsza 9 na świecie i trzeba się cieszyć, że tu trafił.

1

Bez płaczu ludzie....Jest lider, są 3 pkt i dalej źle...oni już mają wywalone i się bawią.

0

Przestańcie płakać dzieci. Mamy lidera, mamy wynik i co dalej źle? Wielu narzekało, że nie widać zabawy w naszej grze - macie teraz zabawe.

9

Suarez mistrz :) Sra na swoje bramki tylko chce pomóc Messiemu

0

Wpakował się najpierw w nogi, a potem w piłke. 50/50 z tym karnym, ale kogo to interesuje. Jest lider.

0

Suarez mógł by sieknąć jakąś brame jeszcze

0

Leo no coś Ty? Tobie nie wypada się cieszyć z 5 bramki...

0

Suarez zawodnik meczu.

1

Hahahahaha no beka

0

Niech Suarez strzela

0

No i po meczu :)

1

Poczekaj aż mu się zdarzy słabszy mecz

16

Co Suarez gra to czapki z głów

1

Gwiazdy kosztują

7

Przypominam, że niedawno wszyscy mówili, że Pedro zjada Suareza na śniadanie.

1

A kto to ku*** jest Douglas?

0

Przestańcie narzekać i płakać. Mamy lidera i to się skończy 5:0 albo więcej.

2

jak tam hejterzy Suareza?

0

Ja tak. Widze, że szybko poglądy się zmieniają. Jak Kroos grał kosmos, a Rakieta piach to wszyscy Niemca chcieli :p

8

Polecam popcorn i strone rm.pl :)

0

Wchodze na strone przeglądu sportowego i od razu czytam "Kolejna kontuzja Reusa" :v

0

Serwery padły na pewnej stronie

0

udało się ludzie ! :D

0

To był Groszek :p

2

Carlo sabotuje własny zespół?

0

Martinez co asyste zaliczył...kosmos

0

Glik idzie na króla strzelców ;)

0

Zobacz co to była za sytuacja.

1

O holender goooooooooooool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?