majster7
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez pakuje kolejną brame, ale gimby powiedzą, że jest słaby i gruby.
0
Nie płaczcie. Jeszcze jedną Suarez wpierdzieli, czuje to.
0
Jakieś hejty na Suareza dzieci?
0
15 minut meczu, a Suarez już najsłabszy i do zmiany :v Boże ile Wy macie lat?
2
Czuje ciężki mecz, ale oby wygrany.
0
Ehh
0
Nie no piękna bramka. Ile tam metrów ze 13-14?
3
To chyba poproś domowników żeby wyszli czy coś.
0
Serio liczyłeś tu na jakąś niespodzianke?
2
Dobra po meczu ide robić kolacje.
0
Jak wytrzymają do 80 minuty to będzie cud
0
troche beka bo Benzema nawet stał przed tym typem troszke
0
już tyle minut i 0 bramek...dziwne
0
Tam nie ma przysłowiowego pieprzenia tylko jazda na bramke cały czas i to się chce oglądać
1
To co wyprzedaż i trener out?
0
Alba powinien wylecieć teraz na zbity pysk.
0
Ehh oglądam to oglądam i nie wierze.
0
Młodzian!! haha rozbraja mnie Szpak :)
0
Serio aż taki kompleks masz?
0
Przestańcie cisnąć Crisa bo jak zaczynacie to zaraz strzela :P
1
Cavani latał cały mecz w tą i z powrotem, a wygląda jakby dopiero mecz się zaczynał :)
0
Ale wyciągnął
0
Jak dojdzie do siebie to jeszcze zobaczycie co umie Falcao.
0
Ale autokar ja nie moge
0
Ajj Cavani, ale ich tam bez mydła wytegował...
0
Pogbe Perez chapnie jestem pewny. Więc można by powalczyć o Verattiego.
0
Dobra oglądam tylko PSG bo to co robi Bayern to parodia futbolu.
0
Ja też. Nie wiem czemu, ale jest jednym z moich ulubionych piłkarzy, tak po prostu :)
0
Cavani. Kurde strasznie lubie gościa.
1
http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html
Ale nie warto.