0

No to są jaja chyba

0

Dawać dawać!!!!!!!

0

Walczyć walczyć do końca

0

A oni z uśmiechem na ustach nas jadą

2

Dupa jak w przewadze nie rzucamy

2

Taa oddawajmy piłkę.

0

Ale się zesralo wszyskto

0

No co my gramy ;(

0

Jurecki dziś piach trochę.

0

Już 2 minuty.... A Hiszpanie ani jednej kary nie mieli :(

1

Komentator chyba oszalał mówiąc że może dogrywka będzie. Na zawał bym padł na bank wtedy

0

Szmal w Nojera dalej się bawi :D

0

Będzie horror jak zawsze :)

0

Dawać panowie odskoczyc na 3 bramki

0

Bielecki co asystuje

0

Zapomniałeś chyba, że jest Suarez

0

Milika? Żeby siedział na ławie?

0

Tak patrze na gre BVB i aż się wszystkiego odechciewa...

0

No i mamy remisik

0

Ale baty dostali :)

0

Tam jest gość który albo ciągnie zespół albo kładzie całą gre - Robben.

1

Stoch król!
Btw. Ciekawe kiedy szejki skocznie zbudują.

17

Stoch musi to wygrać no chyba, że Araby zaraz zrobią jakiś przelew...

1

Kamil pięknie!

0

Zagrali dobry mecz bo wiedzieli, że mają plecy obstawione. Gdy zbliżaliśmy się na 1 bramke to pyk 2 minuty, karny i dziękuje

0

W tym chyba dwóch grzeje ławe, a 1 wchodził na karne :v

2

Nie Katar pogrywał tylko reszta świata sobie grała

2

Jurecki zawsze wali prosto z mostu i brawo dla niego.

0

Bo wygrają i to będzie pogrzebanie sportu

0

Weź człowieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?