majster7
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to są jaja chyba
0
Dawać dawać!!!!!!!
0
Walczyć walczyć do końca
0
A oni z uśmiechem na ustach nas jadą
2
Dupa jak w przewadze nie rzucamy
2
Taa oddawajmy piłkę.
0
Ale się zesralo wszyskto
0
No co my gramy ;(
0
Jurecki dziś piach trochę.
0
Już 2 minuty.... A Hiszpanie ani jednej kary nie mieli :(
1
Komentator chyba oszalał mówiąc że może dogrywka będzie. Na zawał bym padł na bank wtedy
0
Szmal w Nojera dalej się bawi :D
0
Będzie horror jak zawsze :)
0
Dawać panowie odskoczyc na 3 bramki
0
Bielecki co asystuje
0
Zapomniałeś chyba, że jest Suarez
0
Milika? Żeby siedział na ławie?
0
Tak patrze na gre BVB i aż się wszystkiego odechciewa...
0
No i mamy remisik
0
Ale baty dostali :)
0
Tam jest gość który albo ciągnie zespół albo kładzie całą gre - Robben.
1
Stoch król!
Btw. Ciekawe kiedy szejki skocznie zbudują.
17
Stoch musi to wygrać no chyba, że Araby zaraz zrobią jakiś przelew...
1
Kamil pięknie!
0
Zagrali dobry mecz bo wiedzieli, że mają plecy obstawione. Gdy zbliżaliśmy się na 1 bramke to pyk 2 minuty, karny i dziękuje
0
W tym chyba dwóch grzeje ławe, a 1 wchodził na karne :v
2
Nie Katar pogrywał tylko reszta świata sobie grała
2
Jurecki zawsze wali prosto z mostu i brawo dla niego.
0
Bo wygrają i to będzie pogrzebanie sportu
0
Weź człowieku.