majster7
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Śmiejesz się z niego bo poszedł do nich. Jak by przyszedł tutaj to byś się spuszczał ;)
1
Ramos już sprzedawany
0
Typowy Ramos beka
0
Real pewnie co najmniej ze 3 bramki wklepie.
1
Porto. Z sentymentu nawet oglądam ich mecze regularnie.
0
Chryste Panie ktoś kto to robił musiał być nieźle przećpany albo miał zawieszenie mózgowe
0
Ej ludzie przypominam, że bramki z karnych się nie liczą! Jak Ronaldo mają się nie liczyć to czemu Messiemu?
0
Czemu tak wszyscy się podniecanie, że karny? Jak Ronaldo ma karnego to jest gadanie, że takie bramki się nie liczą...hipokryci.
0
Emocje na trybunach niczym o 5 rano na grzybach
0
No trudno żeby się Suarez nie wywalił jak mu Godin na nogi upadł
2
Zejście Rakiticia to tylko potwierdzenie, że Iniesta jest świętą krową i będzie grał już zawsze w pierwszym składzie.
0
ahahahahahahaha Rakieta schodzi no padłem
0
Niee, spokojnie. On wystrzeli zobaczysz.
0
Odpowiem Ci. Kupe.
1
Dokładnie! Neymara i Suareza w pakiecie dać przy okazji
0
Z czego niby???
0
No i klepanie wszerz boiska jeszcze bardziej
0
Jaka stypa na tym stadionie ja nie moge
2
Wy też usypiacie? :P
0
Na co? chyba na milion podań więcej niż teraz.
1
Robią sobie z nas beke może.
0
Dostosował się emocjami do atmosfery na stadionie.
0
Ludzie na stadionie jakąś minute ciszy ciągle celebrują?
0
Wie, że miejsce w składzie ma pewne to gra na wyjeb*ce ;)
0
Torres zszedł czyli Atleti się wzmacnia
0
Weź prosze Cie. Jak Suarez odpali to będzie gniótł każdego
2
No lepszy od Krossa jest. Ale od Kroosa to nie.
0
Bo tiki taka jest ważniejsza od strzelenia bramki.
7
Iniesta sobie stoi metr od bramkarza zamiast ładować to nie bo po co. Tiki sraka ponad wszystko
0
Suarez strzeli w drugiej połowie pewnie i będziecie się nad nim spuszczać...ehh