6

Śmiejesz się z niego bo poszedł do nich. Jak by przyszedł tutaj to byś się spuszczał ;)

1

Ramos już sprzedawany

0

Typowy Ramos beka

0

Real pewnie co najmniej ze 3 bramki wklepie.

1

Porto. Z sentymentu nawet oglądam ich mecze regularnie.

0

Chryste Panie ktoś kto to robił musiał być nieźle przećpany albo miał zawieszenie mózgowe

0

Ej ludzie przypominam, że bramki z karnych się nie liczą! Jak Ronaldo mają się nie liczyć to czemu Messiemu?

0

Czemu tak wszyscy się podniecanie, że karny? Jak Ronaldo ma karnego to jest gadanie, że takie bramki się nie liczą...hipokryci.

0

Emocje na trybunach niczym o 5 rano na grzybach

0

No trudno żeby się Suarez nie wywalił jak mu Godin na nogi upadł

2

Zejście Rakiticia to tylko potwierdzenie, że Iniesta jest świętą krową i będzie grał już zawsze w pierwszym składzie.

0

ahahahahahahaha Rakieta schodzi no padłem

0

Niee, spokojnie. On wystrzeli zobaczysz.

0

Odpowiem Ci. Kupe.

1

Dokładnie! Neymara i Suareza w pakiecie dać przy okazji

0

Z czego niby???

0

No i klepanie wszerz boiska jeszcze bardziej

0

Jaka stypa na tym stadionie ja nie moge

2

Wy też usypiacie? :P

0

Na co? chyba na milion podań więcej niż teraz.

1

Robią sobie z nas beke może.

0

Dostosował się emocjami do atmosfery na stadionie.

0

Ludzie na stadionie jakąś minute ciszy ciągle celebrują?

0

Wie, że miejsce w składzie ma pewne to gra na wyjeb*ce ;)

0

Torres zszedł czyli Atleti się wzmacnia

0

Weź prosze Cie. Jak Suarez odpali to będzie gniótł każdego

2

No lepszy od Krossa jest. Ale od Kroosa to nie.

0

Bo tiki taka jest ważniejsza od strzelenia bramki.

7

Iniesta sobie stoi metr od bramkarza zamiast ładować to nie bo po co. Tiki sraka ponad wszystko

0

Suarez strzeli w drugiej połowie pewnie i będziecie się nad nim spuszczać...ehh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?