0

0

2

Po co tyle pieprzenia? To powinno trwać 3 minuty. Od razu werdykt i już, a nie trzymają ludzi godzine i trzeba oglądać jakieś denne występy

4

James zasłużenie. Bramka przepiękna.

2

Niech ktoś wejdzie i rozwali mu tą gitare. Dawać wyniki bo nie ma czasu

0

Hehehehehehehehehee

0

Neuer dostanie ZP coś czuje

1

To co FIFA poleci po całości i ZP dla Neuera?

0

Mógł Simeone dostać

1

Połowa strony taką samą tapete będzie miała coś czuje ;)

0

Po kolejnym przegranym meczu będziemy ;)

0

Jak będzie grał w środku a Messi i Neymar po bokach to nawali wiele bramek

0

Po co wywołujesz temat Ronaldo? Jakimś gimbem jesteś czy co? gra Barca to komentuj to

0

Nadawało się to wejście.

1

Jak tam czepiamy się sędziego to i to wejście Messiego na czerwo się nadaje

0

Osobiście stawiam wyżej BPL, ale ok :)

0

Gra po to żeby Suarez grał na 9

0

0

Może zmarzł albo coś

2

O co mam beke z tego imbecyla w zielonej koszulce

0

0

Suarez jak będzie grał na 9 a Messi i Neymar po bokach to nawali mnóstwo bramek.

0

Będzie strzelał jak będzie grał na 9 a nie skrzydle

0

To Lucho dziś na fcbarca.com zwolniony nie zostanie

0

Suarez gra bo widać, że jest ustawiony na 9 a Messi i Neymar na skrzydłach

0

0

To chyba dobrze ;)

0

1

Wawrzyniak wszystko ;)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?