majster7
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
2
Po co tyle pieprzenia? To powinno trwać 3 minuty. Od razu werdykt i już, a nie trzymają ludzi godzine i trzeba oglądać jakieś denne występy
4
James zasłużenie. Bramka przepiękna.
2
Niech ktoś wejdzie i rozwali mu tą gitare. Dawać wyniki bo nie ma czasu
0
Hehehehehehehehehee
0
Neuer dostanie ZP coś czuje
1
To co FIFA poleci po całości i ZP dla Neuera?
0
Mógł Simeone dostać
1
Połowa strony taką samą tapete będzie miała coś czuje ;)
0
Po kolejnym przegranym meczu będziemy ;)
0
Jak będzie grał w środku a Messi i Neymar po bokach to nawali wiele bramek
0
Po co wywołujesz temat Ronaldo? Jakimś gimbem jesteś czy co? gra Barca to komentuj to
0
Nadawało się to wejście.
1
Jak tam czepiamy się sędziego to i to wejście Messiego na czerwo się nadaje
0
Osobiście stawiam wyżej BPL, ale ok :)
0
Gra po to żeby Suarez grał na 9
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
Może zmarzł albo coś
2
O co mam beke z tego imbecyla w zielonej koszulce
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
Suarez jak będzie grał na 9 a Messi i Neymar po bokach to nawali mnóstwo bramek.
0
Będzie strzelał jak będzie grał na 9 a nie skrzydle
0
To Lucho dziś na fcbarca.com zwolniony nie zostanie
0
Suarez gra bo widać, że jest ustawiony na 9 a Messi i Neymar na skrzydłach
0
.. http://futbolhd.tv/stream1.php
0
To chyba dobrze ;)
0
http://futbolhd.tv/stream1.php
1
Wawrzyniak wszystko ;)
0