0

A teraz Skoki jeszcze :D

0

James to jest gość ze złotym dotykiem tak zwanym

0

Poprawi to spokojnie

4

Ronaldo i Messi w jednym teamie to moje marzenie

0

Wątpie mocno :v

0

Podniecenie jak z lajkami na fb - pewnie o to chodzi.

0

No nie powinno się liczyć takie coś to samo karne. Jak Messi strzeli w ten sam sposób to wszyscy się spuszczacie.

6

Widze masz straszny kompleks.

0

Wyjdź człowieku

0

Żałosne mocno.

2

Gimnazjaliści mają ból dupy zawsze tego nie da się zmienić. Wstyd mi za takich jako, że jestem za Barcą.

1

Nie ma kogoś takiego jak Kross.

1

Ile Ty masz lat człowieku?

0

Kross? Nie znam.

1

Niestety to wygląda jak by tu pisali sami gimnazjaliści z kompleksem Ronaldo.

0

Serce tak mówi, ale rozum już nie ;)

0

Co to jest wtf :D

0

1 raz słuchasz Szpaka? Kiedy on komentował mecz gdzie kogoś nie pomylił? Chyba w 1284 roku.

1

Wprowadza taką atmosfere specyficzną

1

Skończ stary...

2

Ile Ty masz lat? Bo bardziej przeżywasz to co robi Ronaldo niż jak Barca gra

1

Dobra skończ bo zachowujesz się jak dziecko jakieś.

0

Nie ma co oglądać już. Ide pykać w fife.

2

A więc koniec. Najszybszy mecz w historii.

0

Pokaż taką bramke

0

Weź przestań....

3



Fajnie się to ogląda. Gdyby tak kibice mieli do siebie taki szacunek jak oni to świat byłby lepszy.

0

Bo oni nic do siebie nie mają. To gimby tworzą całą nagonke na jednego i drugiego.

1

Czemu Was tak dupa boli z tymi karnymi? Dzwońcie do FIFY i niech zrobią przepis, że gole z karnych mają się nie liczyć ja nie moge. Zajmijmy się swoim klubem i piłkarzami, a nie Ronaldo.

0

Teraz ból dupy straszny wszyscy mają. Zajmijmy się swoim klubem, a nie Ronaldo bo zasłużył na piłke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?