majster7
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A teraz Skoki jeszcze :D
0
James to jest gość ze złotym dotykiem tak zwanym
0
Poprawi to spokojnie
4
Ronaldo i Messi w jednym teamie to moje marzenie
0
Wątpie mocno :v
0
Podniecenie jak z lajkami na fb - pewnie o to chodzi.
0
No nie powinno się liczyć takie coś to samo karne. Jak Messi strzeli w ten sam sposób to wszyscy się spuszczacie.
6
Widze masz straszny kompleks.
0
Wyjdź człowieku
0
Żałosne mocno.
2
Gimnazjaliści mają ból dupy zawsze tego nie da się zmienić. Wstyd mi za takich jako, że jestem za Barcą.
1
Nie ma kogoś takiego jak Kross.
1
Ile Ty masz lat człowieku?
0
Kross? Nie znam.
1
Niestety to wygląda jak by tu pisali sami gimnazjaliści z kompleksem Ronaldo.
0
Serce tak mówi, ale rozum już nie ;)
0
Co to jest wtf :D
0
1 raz słuchasz Szpaka? Kiedy on komentował mecz gdzie kogoś nie pomylił? Chyba w 1284 roku.
1
Wprowadza taką atmosfere specyficzną
1
Skończ stary...
2
Ile Ty masz lat? Bo bardziej przeżywasz to co robi Ronaldo niż jak Barca gra
1
Dobra skończ bo zachowujesz się jak dziecko jakieś.
0
Nie ma co oglądać już. Ide pykać w fife.
2
A więc koniec. Najszybszy mecz w historii.
0
Pokaż taką bramke
0
Weź przestań....
3
Fajnie się to ogląda. Gdyby tak kibice mieli do siebie taki szacunek jak oni to świat byłby lepszy.
0
Bo oni nic do siebie nie mają. To gimby tworzą całą nagonke na jednego i drugiego.
1
Czemu Was tak dupa boli z tymi karnymi? Dzwońcie do FIFY i niech zrobią przepis, że gole z karnych mają się nie liczyć ja nie moge. Zajmijmy się swoim klubem i piłkarzami, a nie Ronaldo.
0
Teraz ból dupy straszny wszyscy mają. Zajmijmy się swoim klubem, a nie Ronaldo bo zasłużył na piłke.