0

Ciekawe jakim składem wyjdą na mundialu w noge

0

Pewnie kilka cyferek z sześcioma zerami i długo się nie zastanawiali

0

Trzeba dac z siebie wszystko i bić się o brąz to też będzie sukces

0

Jak Katar wygra te mistrzostwa to będzie pogrzebanie sportu bez kitu

0

Czyli kasa>serce...sport umiera

0

Jurkiewicz czemu

0

Wiadomo karny Haha beka

0

Koniec niestety

0

Czemu oni tak puszczając ich

0

Nie nadepnal na linie dobrze było

0

No jak czemu no...

0

Dawać ostatnia szansa teraz!

3

Grabarczyk kretyn podał im...

0

Serce > kasa. Musi tak być no!

0

Dawać dawać ku*** jego mac

0

Daszek trenuje na innej bramce chyba bo Dzisiaj wszyskto nad

0

Ja wciąż wierze

0

Kabaret no ja nie mogę

0

Grać panowie grać to jest do wygrania

0

Uuuuu kara dla nich chyba Sędziowie za mało dostali

0

Naprawdę rzygać się chce jak się patrzy na tych sędziów i "reprezentantów" Kataru

0

Daszek może byś coś trafił w końcu

0

Ale kabaret no japier****

0

Trzeba wierzyć

0

Pamiętajmy że nasi serce w końcówkach pokazują niesamowite

0

Dostaną pare dolców więcej i całym sercem za Katarem

1

Lijewski mówił, że miał propozycje, ale nie wyobraża sobie słuchać innego hymnu czy grania dla kogoś innego i to się ceni!

5

Jak usłyszałem, że szejki opłaciły Hiszpanów żeby kibicowali Katarowi to padłem

0

Łał niesamowite.

0

Ja nikogo nie gloryfikuje tylko szanuje co jest chyba czymś niezwykłym, ze "jak to? kibic Barcy szanuje Real?" ale tak jest.
Ja nie bronie Ronaldo czy coś bo zachował się jak cham i powinien siedzieć z 5 meczy albo i więcej w domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?