26 marca 2012, 16:10
0
powiedzcie mi kiedy gra barca z milanem ??
3 marca 2012, 22:19
messi jest na urlopie, na jak długo ??
29 lutego 2012, 17:02
Przecież sędzia gwizdnął i nie ma w tym żadnego chamstwa a że bramkarz sie zagapił to musiał wyjmować piłke z siatki proste :)
27 lutego 2012, 22:04
Zresztom nie tylko Messiego ale cała drużyna super grała zresztom jak zawsze
27 lutego 2012, 22:00
Świetny mecz w wykonaniu Messiego P.S zgadzam sie z New_man kretyński nick realmadrytrzadzi
27 lutego 2012, 21:57
Nie dziwie sie że tam był taki tłum , przecież chcieli zobaczyć najlepszego piłkarza świata czyli Messiego :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
powiedzcie mi kiedy gra barca z milanem ??
0
messi jest na urlopie, na jak długo ??
0
Przecież sędzia gwizdnął i nie ma w tym żadnego chamstwa a że bramkarz sie zagapił to musiał wyjmować piłke z siatki proste :)
0
Zresztom nie tylko Messiego ale cała drużyna super grała zresztom jak zawsze
0
Świetny mecz w wykonaniu Messiego
P.S zgadzam sie z New_man kretyński nick realmadrytrzadzi
0
messi jest na urlopie, na jak długo ??
0
Nie dziwie sie że tam był taki tłum , przecież chcieli zobaczyć najlepszego piłkarza świata czyli Messiego :)
0
Świetny mecz w wykonaniu Messiego
P.S zgadzam sie z New_man kretyński nick realmadrytrzadzi
0
Zresztom nie tylko Messiego ale cała drużyna super grała zresztom jak zawsze
0
powiedzcie mi kiedy gra barca z milanem ??