0

powiedzcie mi kiedy gra barca z milanem ??

0

messi jest na urlopie, na jak długo ??

0

Przecież sędzia gwizdnął i nie ma w tym żadnego chamstwa a że bramkarz sie zagapił to musiał wyjmować piłke z siatki proste :)

0

Zresztom nie tylko Messiego ale cała drużyna super grała zresztom jak zawsze

0

Świetny mecz w wykonaniu Messiego

P.S zgadzam sie z New_man kretyński nick realmadrytrzadzi

0

Nie dziwie sie że tam był taki tłum , przecież chcieli zobaczyć najlepszego piłkarza świata czyli Messiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?