O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 0

Komentarze

0

to jak mówi że jest lepszy od nich to ciekawe ile bedzie chciał pieniędzy

0

dlaczego nie ma bramek i celebracji z ligi mistrzów w 2006

0

a my chcemy henry-eto-messi

0

FCBfans jak tak masz muwić o naszej barsie i o messim to wypierdalaj z naszej strony

to oczywiście jest do FCBfans czy jak tam ci muwią wielbiciel realu

0

może ktoś wie w jakim dziale są tapety Barçy

Zobacz wszystkie

0

V.Valdes

A.Jorquera

Pinto

0

dlaczego nie ma bramek i celebracji z ligi mistrzów w 2006

0

Wygramy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VISCA EL BARCA

0

primera division,capa de espana,liga mistrzów i jeszcze więcej

AVE MESSIE , AVE ETO

AVE BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

A SORA

I JESZCZE RAZ

BARCA IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?