19 lipca 2009, 10:14
0
to jak mówi że jest lepszy od nich to ciekawe ile bedzie chciał pieniędzy
23 czerwca 2009, 07:48
dlaczego nie ma bramek i celebracji z ligi mistrzów w 2006
22 czerwca 2009, 11:11
a my chcemy henry-eto-messi
9 czerwca 2009, 16:10
FCBfans jak tak masz muwić o naszej barsie i o messim to wypierdalaj z naszej strony to oczywiście jest do FCBfans czy jak tam ci muwią wielbiciel realu
7 czerwca 2009, 19:59
może ktoś wie w jakim dziale są tapety Barçy
21 września 2008, 11:21
V.Valdes A.Jorquera Pinto
29 września 2008, 20:43
Wygramy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VISCA EL BARCA
27 maja 2009, 23:22
primera division,capa de espana,liga mistrzów i jeszcze więcej AVE MESSIE , AVE ETO AVE BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 maja 2009, 23:25
A SORA I JESZCZE RAZ BARCA IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
to jak mówi że jest lepszy od nich to ciekawe ile bedzie chciał pieniędzy
0
dlaczego nie ma bramek i celebracji z ligi mistrzów w 2006
0
a my chcemy henry-eto-messi
0
FCBfans jak tak masz muwić o naszej barsie i o messim to wypierdalaj z naszej strony
to oczywiście jest do FCBfans czy jak tam ci muwią wielbiciel realu
0
może ktoś wie w jakim dziale są tapety Barçy
0
V.Valdes
A.Jorquera
Pinto
0
dlaczego nie ma bramek i celebracji z ligi mistrzów w 2006
0
Wygramy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VISCA EL BARCA
0
primera division,capa de espana,liga mistrzów i jeszcze więcej
AVE MESSIE , AVE ETO
AVE BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
A SORA
I JESZCZE RAZ
BARCA IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111