makuta
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jak mówi że jest lepszy od nich to ciekawe ile bedzie chciał pieniędzy
0
dlaczego nie ma bramek i celebracji z ligi mistrzów w 2006
0
a my chcemy henry-eto-messi
0
FCBfans jak tak masz muwić o naszej barsie i o messim to wypierdalaj z naszej strony
to oczywiście jest do FCBfans czy jak tam ci muwią wielbiciel realu
0
może ktoś wie w jakim dziale są tapety Barçy
0
może ktoś wie w jakim dziale są tapety Barçy
0
może ktoś wie w jakim dziale są tapety barcy
0
no i dobrze po co on nam, mamy Valdesa
0
będzie wrzucana fiesta na stronę do pobrania czy coś
0
BARCA NR1 NA CAŁYM ŚWIECIE
0
A SORA
I JESZCZE RAZ
BARCA IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
0
primera division,capa de espana,liga mistrzów i jeszcze więcej
AVE MESSIE , AVE ETO
AVE BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jest pewny siebie ale jak strzelą mu bramke straci pewność siebie
0
dużo tego
0
a co z milito
0
VV is the best
0
Valdes był najlepszy i bedie najlepszy
jak nic o nim nie wiecie to go nie krytykujcie
0
V.V jest the best
dobrze że jest w pierwszym składzie Barcy
i zasłużyl zeby zadebiutować w reprezentacji Hiszpani
chciałbym zobaczyć Valdesa na euro 2012 w reprezentacji Hiszpani
0
ja bym sprzedał pinto
a jorquera był by drugim bamkarzem
0
Bez takich inteligentnych komentarzy
mod
0
1.V.V
2.JORQUERA
3.PINTO
0
Wygramy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VISCA EL BARCA
0
bardzo dobrze
0
Jorquera zmnienkiem valdesa
0
V.Valdes
A.Jorquera
Pinto
0
Ja w finale chciałbym zobaczyć Barcelone vs czelsea
0
Barca ma łatwych przeciwników !!!
Napewno sobie poradzi !!!
0
Valdes-8
0
Valdes dobrze bronił !!!
Brawo VV
0
Mino kto to?