27 maja 2009, 23:09
0
Pepe sie spisał na medal i to dosłownie! AVE BARCA AVE MESSI! AVE CAŁY ZESPÓŁ:D POZDRAWIAM ZWARIOWANYCH KIBICÓW:D
6 maja 2009, 23:22
Eh mecz Piekny! zaciety i bramki tez były! wszystko co powinno byc( chociaz ze liczyłem na wiecej bramek) a finał to bedzie piekny! Piekna i nienaganna technika Barcelony zmierzy sie z Twarda i silna gra MU! ale ja satwiam na technike:D:D:D barca Na zawsze:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Pepe sie spisał na medal i to dosłownie!
AVE BARCA AVE MESSI!
AVE CAŁY ZESPÓŁ:D
POZDRAWIAM ZWARIOWANYCH KIBICÓW:D
0
Eh mecz Piekny!
zaciety i bramki tez były!
wszystko co powinno byc( chociaz ze liczyłem na wiecej bramek)
a finał to bedzie piekny!
Piekna i nienaganna technika Barcelony zmierzy sie z Twarda i silna gra MU!
ale ja satwiam na technike:D:D:D
barca Na zawsze:D
0
Eh mecz Piekny!
zaciety i bramki tez były!
wszystko co powinno byc( chociaz ze liczyłem na wiecej bramek)
a finał to bedzie piekny!
Piekna i nienaganna technika Barcelony zmierzy sie z Twarda i silna gra MU!
ale ja satwiam na technike:D:D:D
barca Na zawsze:D
0
Pepe sie spisał na medal i to dosłownie!
AVE BARCA AVE MESSI!
AVE CAŁY ZESPÓŁ:D
POZDRAWIAM ZWARIOWANYCH KIBICÓW:D