0

Pepe sie spisał na medal i to dosłownie!

AVE BARCA AVE MESSI!

AVE CAŁY ZESPÓŁ:D

POZDRAWIAM ZWARIOWANYCH KIBICÓW:D

0

Eh mecz Piekny!

zaciety i bramki tez były!

wszystko co powinno byc( chociaz ze liczyłem na wiecej bramek)

a finał to bedzie piekny!

Piekna i nienaganna technika Barcelony zmierzy sie z Twarda i silna gra MU!

ale ja satwiam na technike:D:D:D

barca Na zawsze:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?