maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier tak tak wiem najlepsza drużyna świata w lidze wszystkich leja i prowadzą a zaraz wygraja LM. Eintracht Bayern Inter to też najlepsze drużyny bo przecież Barcelona z innymi nie przegrywa ;)
3
La Rambla teraz już nawet po porażkach cieszy się z gry bo przecież dobrze grali. Dlatego w Eurpie tak dobrze wyglądamy i w następnym roku może uda się wyjść z grupy przecież jest progres. Od meczu z Liverpoolem 4-0 to są tylko kompromitację a teraz już jestesmy tylko sredniakiem europejskim. Leeds po meczu z UTD może byś zadowoleni bo chociaż 1 punkt złapali ;)
0
@Survier pamiętam jak kiedyś Bełchatów był ostatnia drużyna w lidze i nagle zaliczyl 10 spotkań bez porażki ;) I wiesz co spadli ale przez te 10 spotkań byłi najlepsi czy dalej naslabsi bo zajmowali ostatnie miejsce. Ja tam myślałem że miejsce decyduje ;) ważne że z sociedad tak dobrze grali że zajęli 2 miejsce ;)
0
@Beztroskii tak wsyztskich by ograli póki co meczyli się z słaba Barcelona ;) czyli jakby ograli Real to są najlepsi na świecie ;)
0
@liberoFCB ten godny styl od 7 czy 8 lat jest ;) już się ludzie nauczyli że w Europie jesteśmy sredniakami i nawet w LE jesteśmy słabi a co dopiero w LM. Przynajmniej La Rambla lubi dostawać pod 4 literach i jakarac się liga a w Europie się ośmieszać
3
@CPuyol tutaj już większość się przyzwyczaiła że kompromitacja w Europie jest co.roku ;) chłopaki już piszą że za rok będzie lepiej teraz liga i tak od kilku lat ;)
0
@Beztroskii top 3 Europy ;) City Arsenal Bayern psg real Napoli ;) to cieszę się że są ludzie.ktorym wystarcza odpaść z LM a później z LE zaraz w 1/16 ważne że zagraliśmy dobrze wynik się nie liczy trener wszystko przemysli jak przed rokiem. Będzie trzba więcej grać Fatim czy Alonso żeby się rozegrali a może azpiliqete kupią bo Hiszpan
0
@QuQ jak on z niczego nie wyciąga wniosków ;) W Europie to.my już nawet sredniakiem nie jesteśmy bo od każdego dostajemy lanie. Pewnie za rok będzie lepiej może z grupy wyjdziemy ;)
1
@MesQueUnClub96 Lewandowski to jest dzisiaj tak słaby że poziomem przypomina Gutkowskiego. Jubilerska strata w 2 minucie skutkowała prawie bramka tylko dobrze że jest mats
1
Kolejne fajne przepisy wslizg ręka nie ma karnego ale w meczu Juventusu jednak karny. Barcelona z UTD za rękę z bliska nie dostała karnego Juventus teraz dostał... nieszczęście przepisy są takie że sędzia może sobie robić co chce ;)
1
@kuz to czemu teraz nagle covid znikł? Szczepionki już nie potrzebne są? Dodatki dla lekarzy w codiv się skończyły i wrócili jakoś do normalnej pracy i nie wysyłają na badanie covidowe
0
@Antimadridista_WR no Martinez na MS pokazał co potrafi ;) forma genialna tak jak w LM jeden gol ;)
1
@sk13 no na ponad 30 meczy 3 gole i 4 asysty to wygląda komicznie. Kiedyś bardzo lubiłem oglądać City ale po MS wygląda to strasznie a Guardiola sam się wiecznie ośmiesza w LM z wyborami i zmianami.
1
@sk13 hehe Grelish próbuje coś zrobić ;) gość drybluje ale podania czy wizja gry leży. Dośrodkowania to on nigdy chyba dobrego nie widział. Najbardziej mi się podoba jego ciągle zwalnianie gry ;) tutaj właśnie wychodzi to stawianie na niego i brak współpracy zespołu z halandem i City wygląda słabo w tym sezonie.
0
@Survier no tabela to pokazuje ;)
0
@Yiamuiaijahaima dzięki gdzie takie coś mogę zobaczyć ? Nie było widac tych podań ale gość nie może się wpasować w zespół do gry i wyjścia na pozycje ale i tak bramek strzał duzo
0
Kto mi poda ile razy haland dotknął piłkę w tej połowie? Ale gdzie to sprawdzić bo trochę śmiesznie to wyglądało ;)
2
Takie pytanie czy haland dotknął piłkę w tym meczu ?
0
Tak się zastanawiałem czy nie dac na Real przy na 2- 0 ale mówię dzisiaj będzie ten dzień i Liverpool ogarnie bo fajnie gra xd kurs był dobry
0
@Faro nawet piłkarz w a klasie wierzy że może być lepszy ;)
3
@Criss18Barca nie mniej piją tylko ludzie przenieśli się na bimber ;) cena i jakoś robią swoje
11
@Don Lucas nie ma to jak po jednym meczu ktoś komuś geby pozamykal. Co z tego że w wczesnieszjych 10 czy 20 meczach grali padake czasem się coś udało i tyle. Jak jeden mecz potrafi zmienić postrzeganie ;) kurczę to Andre Gomes jednak u nas to był top transfer przecież raz na jakiś czas zagrał dobry mecz ;)
0
@Ultra_Barca według użytkowników forum jak Fati strzeli to uciszy wsyztskich co z tego że jego gra i wpływ na drużynę jest żaden i jeszcze groźne straty ma... on może nie strzelać ale niech zacznie grać tworzyć sytuację pracować wrdfy gole wroca itd
0
Polska liga Wilczek ma partnera do podania na pustą bramkę nie podaje strzela daleko od bramki. Nasza liga to bardziej kabaret ;)
0
@Sawik_10 ale co mają tamci zawodnicy do Fatiego? Bo ja tutaj żadnego wzoru nie widzę(rashford ma szybkość oraz drybling Sancho drybling). Gość od powrotu żadnego progresu nie zrobił. Jego największy atut to zejście do środka i strzał.
0
@Sawik_10 ale statystyki ladnir sir podaje . Ja tam wiedzę jak gra i póki co to z tej Twojej statystyki wynika że prawie co mecz ma asyste gola a tutaj ja od dawna przed MS i na MS grał i gra taka.padake że nawet mu się biegać nie chce. Szybkości nie ma dryblingu nie ma przeglądu pola nie ma z czego to budować ?
11
@Sawik_10 a Mariono diaz ma w dorobku więcej pucharów LM niż 90% piłkarzy na świecie ;)
0
@DonCarletto prawda jest też taka że City Liverpool czy Chelsea zawodzą bardzo w tym sezonie ;)
1
@DawidekFCB oni muszą mieć punkt więcej niż City i Arsnal bo póki co mają dużo gorszy bilans bramkowy przy jednakowej liczbie punktów.
0
@FCB24 dokładnie przeciwko Barcelonie też nie wolno dyktować karnych