maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chyba 40 minut
0
heheh alexis jak sie zdzwiwl ze karny o_O
0
mam za slaby internet i mi tnie ale znalazlem w tv :)
0
cyfra+ kanał 305 :)
0
pokazyja moze na cyfrze mecz Brazylia Honduras??
0
nie jestem pewnie ale wczoraj Barcelona B grala sparing i wygrala 2 - 0 z Palamós CF :)
0
Pep Guardiola nie uczestniczył w ceremonii ślubu, jednak dołączył do świętujących razem ze swoją żoną Cristiną w restauracji Mas d'en Ros, gdzie goście zjedli uroczysty obiad
0
pisze przeciez ze byl
0
przeciez mourinho mowil ze hiszpania musi grac z napastnikiem bo to klepanie nic im nie daje... hehehe cos sie chyba pomylil
0
a kto najlepszym graczem ??
0
znalazlem tylko tyle http://www.messisite.pl/news/Lato-Messiego-bedzie-pelne-pilki-300
0
jak bedziecie ogladac mecz zauwazice jak ronaldo caly czas podnosi reke do gory zeby mu podali ale chlopaki z portugali jakos go nie lubia chyba :)
0
dobrze ze ronaldo tak pomaga tym parobkom z portugali... Nie wiem jak wy ale ja zauwazylem ze messi odkad jest nowy trener to gra w argentynie duzo duzo lepiej swiadcza to bramki i asysty a wezmy pod uwage ze messi jest jeszcze mlodym pilkarze :)
0
jeszcze Messiemu zostal jeden mecz do rozegrania :)
0
przeciez on jest z urugwaju
0
na wikipedi jest 28 asyst
0
no to sie pomylilem o 1 brame :) nie za duzo messi ma tych asyst??
0
wie ktos moze ile ronadlo strzelil ogolnie bramek ?? bo chce porownac ile mu braklo do Messiego :)
0
przeciez ja nie zyje przeszloscia tylko tym sezonem...
0
no nie wiem czy sie smieje bo jak widzialem to w osatnim meczu chcial jeszcze dogonic Messiego ale jakos nie wychodzilo. Ale cos mi sie zdaje ze Barcelona zdobyla wiecej pucharow niz real :)
0
daany8 nie placz w lidze mistrzow tez ma najwiecej goli i asyst... Skreca Cie ze jest najleszpy?? haha
0
chyba nie poniewaz pinto bronil rowniez i wpuscil chyba jakies bramki :)
0
to jets mocne :D . Młodzieżowa drużyna Barçy zdobyła imponującą liczbę aż 263 bramek, a straciła ich tylko 27
0
Ja bym chcial Ikera Muniaina. Kiedys bedzie podobny do Iniesty :)
0
Real ostatnio gra slabo zobaczymy jak pojdzie im w lm :) bo bayern jak ma dzien potrafi zagrac niezla pile :P
0
no nie znowu remis i sedzia...
0
co zrobic z glupota nie wygrasz...
0
Bidon ladny matol chyba cos slabo sledzisz lige a u was jak tam susza 6 lat trwa ??
0
ibra kolejny placzek :) a czemu nikt nie powie o karnym z wczesniejszego meczu na sanchezie...