0

chyba 40 minut

0

heheh alexis jak sie zdzwiwl ze karny o_O

0

mam za slaby internet i mi tnie ale znalazlem w tv :)

0

cyfra+ kanał 305 :)

0

pokazyja moze na cyfrze mecz Brazylia Honduras??

0

nie jestem pewnie ale wczoraj Barcelona B grala sparing i wygrala 2 - 0 z Palamós CF :)

0

Pep Guardiola nie uczestniczył w ceremonii ślubu, jednak dołączył do świętujących razem ze swoją żoną Cristiną w restauracji Mas d'en Ros, gdzie goście zjedli uroczysty obiad

0

pisze przeciez ze byl

0

przeciez mourinho mowil ze hiszpania musi grac z napastnikiem bo to klepanie nic im nie daje... hehehe cos sie chyba pomylil

0

a kto najlepszym graczem ??

0

0

jak bedziecie ogladac mecz zauwazice jak ronaldo caly czas podnosi reke do gory zeby mu podali ale chlopaki z portugali jakos go nie lubia chyba :)

0

dobrze ze ronaldo tak pomaga tym parobkom z portugali... Nie wiem jak wy ale ja zauwazylem ze messi odkad jest nowy trener to gra w argentynie duzo duzo lepiej swiadcza to bramki i asysty a wezmy pod uwage ze messi jest jeszcze mlodym pilkarze :)

0

jeszcze Messiemu zostal jeden mecz do rozegrania :)

0

przeciez on jest z urugwaju

0

na wikipedi jest 28 asyst

0

no to sie pomylilem o 1 brame :) nie za duzo messi ma tych asyst??

0

wie ktos moze ile ronadlo strzelil ogolnie bramek ?? bo chce porownac ile mu braklo do Messiego :)

0

przeciez ja nie zyje przeszloscia tylko tym sezonem...

0

no nie wiem czy sie smieje bo jak widzialem to w osatnim meczu chcial jeszcze dogonic Messiego ale jakos nie wychodzilo. Ale cos mi sie zdaje ze Barcelona zdobyla wiecej pucharow niz real :)

0

daany8 nie placz w lidze mistrzow tez ma najwiecej goli i asyst... Skreca Cie ze jest najleszpy?? haha

0

chyba nie poniewaz pinto bronil rowniez i wpuscil chyba jakies bramki :)

0

to jets mocne :D . Młodzieżowa drużyna Barçy zdobyła imponującą liczbę aż 263 bramek, a straciła ich tylko 27

0

Ja bym chcial Ikera Muniaina. Kiedys bedzie podobny do Iniesty :)

0

Real ostatnio gra slabo zobaczymy jak pojdzie im w lm :) bo bayern jak ma dzien potrafi zagrac niezla pile :P

0

no nie znowu remis i sedzia...

0

co zrobic z glupota nie wygrasz...

0

Bidon ladny matol chyba cos slabo sledzisz lige a u was jak tam susza 6 lat trwa ??

0

ibra kolejny placzek :) a czemu nikt nie powie o karnym z wczesniejszego meczu na sanchezie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?