maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda tylko ze real nie jest rownym przeciwnikiem dla Barcelony w walce o mistrzostwo
0
po stracie Pedro wpadla bramka
0
http://www.firstrow1.eu/watch/179252/1/watch-barcelona-b-vs-cd-mirandes.html
0
http://www.firstrow1.eu/
0
Napisz komentarz...tutaj niby ma byc
0
w piatek to w porownaniu do dzisiaj to super mecz. Dzisiaj to bo boliwia 2 razy wiecej strzalow
0
ale messi zepsul teraz ;/ a ten na szpicy to nie wiem kto to jest ale arujo chyba lepiej by zagral
0
oglada ktos argentyne bo graja tragedie ;/
0
raczej zlamal noge a nie wiezadla
0
http://www.firstrow1.eu/watch/170751/1/watch-fc-barcelona-b-vs-hercules-alicante.html
0
ma moze ktos link na mecz Barcy B
0
ma ktos link do meczu?
0
perdo i song tragedia....
0
konrado6 nie wiem czy widzisz co pisze ale napisal bys jak wlaczyc ten program...
0
jaki tepy mi chodzi jak wlaczyc program TRT 3 SPORT
0
fajnie ze piszesz o tym TRT 3 Spor ale na jakim programie ??
0
konrado6 napisz jak obejrzec mecz na cyfrze :)
0
jest transmisja na cyfrze ???
0
jest jakas transmisja na cyfrze ??
0
pedro w reprezentacji wali bramki a w Barcelonie cos mu nie idzie ;/
0
znaleźć wyszukac ;p
0
moze jest ale mi nie chce znajsc ;/
0
macie link do transmisji??
0
Di Maria
0
nie ma nic na orange sport jedynie pilka reczna o 2 godzine ;/
0
to samo pytanie Na jakim kanale mozna obejzec Argentyne z Chile?
0
http://liveboxtv.com/?page=mOmRnaKYmKuamOmRnaecn6ycl9vY1t8=
0
ja myslalem ze on chce odrabiac straty... mogl kogos innego zmienic
0
co on za zmiane zrobil??
0
tylkobarcelonamess to czemu przegrali??