0

szkoda tylko ze real nie jest rownym przeciwnikiem dla Barcelony w walce o mistrzostwo

0

po stracie Pedro wpadla bramka

0

0

Napisz komentarz...tutaj niby ma byc

0

w piatek to w porownaniu do dzisiaj to super mecz. Dzisiaj to bo boliwia 2 razy wiecej strzalow

0

ale messi zepsul teraz ;/ a ten na szpicy to nie wiem kto to jest ale arujo chyba lepiej by zagral

0

oglada ktos argentyne bo graja tragedie ;/

0

raczej zlamal noge a nie wiezadla

0

ma moze ktos link na mecz Barcy B

0

ma ktos link do meczu?

0

perdo i song tragedia....

0

konrado6 nie wiem czy widzisz co pisze ale napisal bys jak wlaczyc ten program...

0

jaki tepy mi chodzi jak wlaczyc program TRT 3 SPORT

0

fajnie ze piszesz o tym TRT 3 Spor ale na jakim programie ??

0

konrado6 napisz jak obejrzec mecz na cyfrze :)

0

jest transmisja na cyfrze ???

0

jest jakas transmisja na cyfrze ??

0

pedro w reprezentacji wali bramki a w Barcelonie cos mu nie idzie ;/

0

znaleźć wyszukac ;p

0

moze jest ale mi nie chce znajsc ;/

0

macie link do transmisji??

0

Di Maria

0

nie ma nic na orange sport jedynie pilka reczna o 2 godzine ;/

0

to samo pytanie Na jakim kanale mozna obejzec Argentyne z Chile?

0

ja myslalem ze on chce odrabiac straty... mogl kogos innego zmienic

0

co on za zmiane zrobil??

0

tylkobarcelonamess to czemu przegrali??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?