maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakis link do meczu Barcy B mozna dostac ?
0
macie link do meczu Argentyny i Brazyli?
0
macie link do meczu chorwacji?
0
ma ktos link do meczu barcelony b ??
0
ich 2 druzyna >}
0
zobaczcie mecz realu b, grali 11 na 9 i jeszcze gola stracili hehe
0
na tvp sport
0
czemu wczoraj nie gral Rafinia??
0
powie mi ktos kiedy Grimaldo wroci do gry ??
0
moze mi ktos powiedziec kiedy wraca Grimaldo do gry?
0
Może mi ktos powiedziec kiedy Grimaldo wroci do gry?? Czytalem wczesniej ze we wrzesniu a my mamy juz pazdziernik.
0
ile jeszcze bedzie trwac przerwa Grimaldo bo kiedys czytalem ze ma wrocic we wrzesniu a tu juz pazdziernik.
0
dzieki :)
0
marcin moze podasz link??
0
poda ktos link do transmisji?
0
gdzie mozna pobrac skroty meczów Barcy??
0
gdzie mozna pobrac mecz lub skroty Barcelony ??
0
moze mi ktos powiedziec gdzie moge sciagnac sobie mecz Barcelony, najlepiej skroty??
0
jest mecz na nc+ ??
0
nie wiem czy polowa z ludzi co glosowala jest obeznana ale Heynkes jak ma zostac trenerem Barcy jak powiedzial oficialnie ze robi sobie rok przerwy... a jego filozofia jakos nie za bardzo jest za Barca. pewnie większosc sugeruje sie ze ostatnio wygral z Bayenrem prawie wszystko .
0
aaaaha myslalem ze tej 21 i siedzi na lawie :)
0
czy delofeu pojechal na te mistrzostwa siedziec na ławie??
0
dzisiaj santos gra ale dopiero o 3 w nocy moze cos zobacze :)
0
wie ktos moze jak neymar gra teraz w tym santosie bo jakos cicho jest o nim.
0
ma ktos zdejcie dziecka Messiego??
0
jak gral neymar? wie ktos?
0
moze cos ktos powiedziec jak ten neymar tam gra??
0
oglada ktos santos??
0
co z tego że strzelil gola pedro jak nic nie wnosi do zespolu
0
thiago sie chyba załamie ;/