maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Debile są w tym nc+ już nie pirwszy raz takie coś widze
0
jest tylko retransmisja.
0
posiada ktoś lik do mecz mENCHESTERU cITY ?
1
trzeba troche zrozumieć Deadpoola żeby film się podobał( jaki film fantasty nie jest przewidywalny?) . Jak dla mnie najlepszy film jaki ostatnio oglądałem od kilku dobrych lat :) całe kino smiało sie jak cholera ")
1
cos nie dziala link
1
dzieki bardzo :)
1
posiada ktoś link do holandia francja?
0
argentyna gra straszna padake a chile ostatnio widać po wynkach gra w kratke. Operowanie piłką to strata za stratą a do tego lepiej wyglądało chile.
0
ja tam dybali nie widze w repr
1
a no leci sobie meczyk
0
Kepa
Jonny Castro
Bellerín
Rubén Duarte Zmieniony
Adrián Marín
Saúl
Óliver Torres
Marco Asensio 45+1'
Dani Ceballos Zmieniony
Deulofeu
Munir
0
Hiszpania u21 dostaje lanie od Chorwacji u21 0 - 3 a taką pake mają.
0
posiada ktoś link do meczu chorwacji?
0
92 minuta zawodnik malagi blokuje wrzutke ewidentnie ręką a sędzia ślepy !!! ja to bym nie wytrzymał przy takim sędziowaniu
0
Co jak co lanie dostali. Rezerwy czy nie wynik każdy widzi :) jak to przystało na drużyny z angli każdy dostaje po dupie.
0
to bede musiał tak zrobic dzieki
0
powie mi ktoś jak wpłacić pieniadze na xbox 360 żeby kupić gre. Nie mam karty kredytowej ani paypail
0
dzięki coś popatrze a że daleko mam do najbliższego punktu to tylko w internecie :)
0
gdzie obstawiać meczyki??
0
Na jakiej stronie obstawiać meczyki??
1
Byłem na Deadpool i się strasznie uśmiałem. Krew i sprośne żarty :)
0
jaki byl wynik meczu ?
1
zrobił jedena łądna akcje mogl byc gol a dalej juz słabo do tego biega mniej niż Messi
0
to dziwne bo Messi nie grał w kilku meczach.
0
może ktoś podać ilość minut rozegranych MNS I BBC w lidze??
1
posiada ktoś statystyke rozegranych minut BBC I MNS w tym sezonie w lidze??
3
Skład T MAPA BIT MSN
0
można link do Sporting Gjion bo nic mi nie działa
0
to jest już drabinka?? kolejna runda z Valencia albo Granada??
0
Barcelona - espanyol ??