maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Zielinkis ma jeszcze czas spokojnie... płakać się chce
1
Na jakim bukmacherke można obstawic że zostaje?
0
Jak to sie stało że w meczu Ajaxu strzelił gola bramkarz coś ktoś?
3
To że Ty nie musisz pracować to się ciesz bo dużo ludzi pracuje do 15 czy 16 i ne będę mieli okazji obejrzeć meczu więc myślę że jest problem.
0
Wall Street możesz zobaczyć
0
Ja tam ewidentnie widzę zagranie Sandro w stronę saponary. Opisałem inna sytacjie... użyj wyobraźni.
0
Przecież jeżeli piłkarz sampdori nie dotknął piłki to ja k może być spalony? Czyli jeżeli zawodnik trafi swojego w plecy i piłka poleci do tyłu A zawodnik prziwnej drużyny znajduje się za linią spalonego to.jest spalony ? Nowe przepisy widzę
0
Nie wiem czy wiesz że jak się odbije piłka od przeciwnika nie ma spalonego A na powtroce widać że gracz Juventusu odbija piłkę Ale czy ociera piłka o gracza samopdori już nie.
1
Skąd wiadomo że był spalony ? Nawet nie widać czy tam zawodnik samopdori dotknął piłkę...
0
No wszystkie kluby się o niego bija dosłownie, nie pamiętam Ale w Chelsea to chyba najsłabszy zawodnik był. Takie duże drewno, z Milanu to jedynie Suso wygląda najlepiej Ale to zależy od dnia bo ma wahania formy.
0
Jak się ma takich lewaków w składzie. Bakayaoko czy Higuain nie potrafią z łatwej sytuacji trafić w bramke. Taki przecietniak ligowy pokazał to w LE
1
Jeżeli nie jedziesz na mecz Barcelona -Real to jedź sobie i przed meczem kup bilecik. Ja tam byłem na męczyku z Atletick Bilbao i bez problemu kupiłem na środku bilecik. Teść również przed meczem kupował na samym środku na mecz z villareal ;)
0
A co powiesz jak uznali bramke Viniciusowi z Realu gdzie przy strzale piłka leciała w aut ? I zobaczymy piątek będzie się odwoływać.
0
A skąd wiesz że bramkarz by to obronił? Przecież tego nie da się wywnioskować... Ile ja takich bramek po rykoszetach widziałem to głowa mała
0
To pokaż mi taka sama bramke po rykoszczecie uznana jako samobój... Ewidentnie w sam środek
0
To Ronaldo będzie teraz strzelal z każdej pozycji
0
Posiada ktoś statystyki najlepszych strzelców 2018 roku ;)
0
Ja iPhone 8 widziałem na allegro w cenie 2049. 8 chyba nowsza niż 7 jest ;)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
No dzięki dla żony prezent ;) na raty biorę to w sumie budżet nie jest taki znaczący Ale telefonu powyżej 3 tyś nie kupię bo dla mnie głupota ;)
1
Witam. Czy możecie polecić jakiegoś Apple iPhone do 3000 tyś. Nie znam się na telefonach A chce kupić na prezent.
0
Nie wiem czy ktoś zauważy Ale PSV stworzyli 22 sytuację bramkowe z Barcelona... A tutaj z Feyenordem trochę lepszymi ogórkami już sobie nie radza... Feyenord mocny rywal dostał lanie w LE od Trencin 4-0 ;) Nie wygrali Ale to tylko PSV z mierna ofensywa nie wiem czy ktoś zrozumiał posta...
1
PSV które moglo spokojnie wygrać z Barcelona dostaje lanie od Feyenordu...
1
Ja wczoraj miałem ostatni mecz na sparte roterdam grali z ostatnim helmond które nie wygralo meczu o punkty od 23 meczy i co 3-0... Ja pie
0
Macie jakieś informacje czy Neymar i Mpabbe będą mogli zagrać w tej kolejce LM? Nie wiem jak stawiać kuponik ;)
1
IV najlepsza ;)
0
Czyli jak zawodnik leży za linią bramkową opatrywany przez lekarzy to drużyna przeciwną nie obowiązuje spalony bo leży tam zawodnik?
0
Mnie koszt 3 lata temu wyniósł bilet na mecz 350 środek sektora bilet samolot girona 400 do tego buciki 100 zł do Barcelony Spanie 2 noce wyszli 100 zł na głowę było nas pięciu w mieszkaniu. Koniec Stycznia. Jedzenie jest tanie w markecie chyba że coś zjeść na mieście to już trzeba się skosztować.
0
Czy było już głosowanie o złota piłka za zeszły sezon ?
0
Będzie gdzieś powtórka meczu Napoli Liverpool ? Wszystkie mecze powtarzaja widzę oprócz tego meczu