La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

konto usunięte

2

Milan widzę szykuje się na wywalenie Gatusso z ławki, ewidentnie widac że to już koniec bytu Gatusso jako trenera AC Milan, no cóż, niech Wenger przybywa i ratuje ten okręt, bo grać mają czym, tylko coacha brak

1

@Chwytliwy Generalnie dziwiłem się, że Gattuso został na kolejny sezon. Traktowałem go jako chwilową opcję i myślałem, że latem zmieni się trener.

0

@Chwytliwy Jak się ma takich lewaków w składzie. Bakayaoko czy Higuain nie potrafią z łatwej sytuacji trafić w bramke. Taki przecietniak ligowy pokazał to w LE

0

@Chwytliwy Grają taką padake, że szkoda oczu. Higuain jest tragiczny. Widziałbym Piątka w ataku. Ech, strasznie mi szkoda Milanu. Coś czuję, że przez najbliższe pięć lat jak i nie więcej, nie wrócą do elity.

konto usunięte

2

@maniak33333 Bakayoko i Donnarumma to obecnie najlepsi zawodnicy Milanu, Tiemoue ewidentnie odstaje poziomem od całej jedenastki w polu, więc proszę cię, bez takich

konto usunięte

0

@Kamiloza91 To wina trenera, i to widać, oni mają budżet, mają skład, tylko trenera nie mają, czuję że jeśli przyjdzie taki Wenger albo Conte to Milan szybko wróci do żywych, bo od czasu Allegriego nie ma porządnego szkoleniowca dla tej ekipy, same półśrodki, a jak był Montella to zrobiono rewolucję kadrową i wszystko musieli od zera budować

konto usunięte

0

@SeeleyBooth akurat wiosnę miał bardzo dobrą i nie dziwiłem się że zostanie, ale no cóż, jednak znowu przeczucie dało o sobie znać że w tym klubie półśrodki to nie to, tutaj potrzeba porządnego trenera, bez tego nie będzie wyników, bo mają wszystko oprócz jednej cegły

0

@Chwytliwy Conte idealnie by pasował. Oby ich przejął!

0

@Chwytliwy No wszystkie kluby się o niego bija dosłownie, nie pamiętam Ale w Chelsea to chyba najsłabszy zawodnik był. Takie duże drewno, z Milanu to jedynie Suso wygląda najlepiej Ale to zależy od dnia bo ma wahania formy.

konto usunięte

2

@maniak33333 Bakayoko wygląda obecnie najlepiej, co do tego nie mam wątpliwości, a oglądam Milan całą rundę jesienną i nie mogę powiedzieć że jest słaby, on już jest o klasę lepszym zawodnikiem dla Rossonerich niż Biglia

3

@maniak33333 Akurat Bakayoko to w Milanie odżył i ostatnio jako jedyny gra na przyzwoitym poziomie. To jest przecinak, który ma zabierać piłkę w środku pola, a nie rozgrywający.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 a bo ja wiem, i lepiej rozgrywa niż cały środek pola Milanu, dziwi mnie to że Kessie nie robi za przecinaka, on najlepiej do tego pasuje, Bakayoko ma mózg do rozgrywania i umie nieźle kreować grę

0

@Kamiloza91 Nie życz źle Polakowi rodakowi. Wszędzie, byle nie do takiego tragicznego Milanu.

0

@maniak33333 Sorry ale od Chelsea to odbili się tacy piłkarze jak Lukaku/KdB czy Salah więc Bakayoko wraca do formy z Monaco

0

@BigShaq To gdzie lepiej? W Juventusie, Interze, Napoli czy nawet Lazio ciężko o pierwszy skład. Poza tym Milan zmieni trenera i może to wyglądać. Wolę żeby miał pewny skład, choć wiadomo Milan musiałby sprzedać Grubaska. Na pewno lepszy Milan niż Genoa. Jeszcze dobrą opcją byłaby Roma.

konto usunięte

0

@BigShaq Polak Rodak w Milanie by się sprawdził, bo on z jednej sytuacji potrafi zamienić na gol

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?