4

@Oskar00 oglądałem mecz widziałem co najmniej 2 nie udane dryblingi w tym jeden jak przewrócił się i machnął łapami...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@arcziFCB nie wiem czy wiesz ale nie wszyscy mieszkają blisko miasta. Ja przy takim planie musiałbym jechać busem 11 w południe A w domu byłbym w godzinach 21-22. Gdzie tu miejsce na naukę czy spotkania że znajomymi?

1

@Sabrina_spellman jedynemu smakuje pizza na Cienkim cieście innemu na grubym. Jest prosta zasada nie lubisz nie jedz nie będziesz marudził ;)

4

@MesQueUnClub96 Henry już dawno nie jest ich trenerem ;)

0

@shockone Wall Street tam powinno coś lecieć ;)

0

@jacob345 gram od 2 lat i często stawialem jeden mecz.

0

@mateusz2311 zapewne już nie będzie grał w piątek. Sobota, niedziela jak dojdzie LM bankowo

1

@Encore z tych wszystkich to Sandro ciekawy grajek reszta to piłkarze jakich wielu... nikt ponad miarę się nie wyróżnia

0

@Colon poczytaj dlaczego opuścił reprezentację, jaka była na niego nagonka, ciągle pretensje do tego ciągle problemy federacji. Argentyna wygrywa Messi super Argentyna przegrywa Messi najgorszy cały czas tak jest. W Barcelonie nawet jak nie idzie kibice widzą jaka rolę odgrywa Messi A Argentynczycy widzą tylk wszystko źle, wystarczy trochę poczytać

0

@creative7 ja jedziesz w kilka osób to nudzisz się nie będziesz zjeżdżalni bardzo dużo tylko najlepiej jechać w tygodniu bo kolejki duże

5

Messi rozgrywa jeden z najsłabszych meczy A i tak ma duży udział przy golu, a mógł jeszcze dorzucić spokojnie 2 asysty gdyby lepiej celowali z głowy i aguero by się nie zakiwał ;)

0

Posiada ktoś statystyki Di Mari z wczorajszego meczu ? Nie widziałem wczoraj nawet jednego dobrego podania A strata za strata leciała...

3

Prawie zawału dostałem tak hehe Ale człowiek głupi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@patrykppp17 przepisy są takie że jeżeli faul jest kontynuacją w polu karnym to jest to karny. Przestał to ciągnąć dobre 50 cm za linią pola karnego ewidentny karny.

1

@patrykppp17 jaki niby błąd?

0

@Bagsik88 przecież Liverpool potrafi grać nie smakowite kontry Ale nie widziałeś jak Barcelona z nimi grała? Jakoś nie widziałem żeby Barca zdominowała Liverpool poprzez posiadanie piłki, oglądałem wiele meczu Liverpoolu i twierdze że grają często atak pozycyjny jak i kontry. Ja nie napisałem że nie gra z kontry tylko że Barcelone rozwalił pozycyjnym A błędy to część piłki. Nie wiem ile masz lat Ale chyba za mało oglądasz pilki. Tak czy siak Barcelona została ośmieszona 2 razy w LM. Real ma teraz bardzo dobry skład A za rok będą rzucać wszystkie siły na mpabbe A my z kim zostaniemy ? Samymi starymi klocami z wielkimi kontraktami.

0

@Bagsik88 odegard nke byl zadnym kibicem Realu uwielbiał Messiego trzba było przejrzeć jego wpisy... przecież o Theo było głośno z tym transferem razem z cebulakiem, oczywiście że Barcelona chciała kupić Vinicjusza i Rodrygo tylko coś chyba zarząd sobie mcebulakiem osty popalil. Coś słabo poinformowany jesteś. Na jakim Barcelona zarobiła dobre pieniądze chyba Neymar Ale czy to była sprzedaż? Nie mówię o zarobku 5 mln na plus bo to śmieszne. Jovic Cebulak Theo Vinicusz Rodrygo Odegard wszyscy przyznali że wolą dołączyć do Realu że wzgldu na lepszy projekt sportowy A zapewne wszystkich nie wymieniłem bo szukać mi się nie chce. Jeżeli jesteś człowiekiem któremu pasuje Mistrzostwo Hiszpani A w LM lubisz dostawać wpierd.. To proszę bardzo Ale ja po ostatnim spać nie mogłem jak pewnie większość prawdziwych kibiców Barcelony. Jeden woli Forda inny Mercedesa.

0

@Bagsik88 tak gra Klop z kontry ze Barcelone rozwalił pozycyjnym . Zauważ że De jong czy Artur są zawodnikami którzy byli kibicami Barcelony od dłuższego czasu i o tym mówili. Arturem Dembele Lengletem się Real nie interesował więc nie wiem z kim miała Barcelona o nich rywalizować? Prześledź sobie transfery młodych zawodników Realu perez ściąga za grosze Kubo Asensio Odegard bie pamietam wssytskich i nigdy na nich nie straci. Porównaj sobie transfery klubów. Przez osotanie lata jezeli zawodnik ma do wyboru Real czy Barelone wybiera Real. Zaczynajac od dawno kupionych theo Cebulak odegardy do jovica . Glowny blad jest tutaj zarzadu otaz trenera. Zidan czy Valverde mysli mlody czlowiek. Czego szkoda komentować przecież było widać że Valverde nie chciał Malcoma i go nie wystawiał A jeżeli wchodził robił wiatr w porównaniu do Coutinho. Co podajesz minuty graczy którzy grali w meczach o pietruszkę? W następnym roku jeżeli de jong nie wyskoczy do składu to ile będzie miała pierwsza 11 lat ?

2

@BarcaInfo dziwne że taki Guardiola czy Klop potrafią wyciągnąć z piłkarzy maximum. Valverde gra nudna piłkę. Wyniki wynikami Ale chodzi o styl również czasem nie da się na to patrzeć, Kubo De Light Viniciusz Rodrygo Cebulak Theo nie pamiętam kto jeszcze Ale co łączy tych zawodników, bo ja myślę że możliwość lepszego rozwoju przy trenerze Realu oraz więcej grania w pierwszej drużynie. Valverde gra praktycznie cały czas żelazna 11, przykład Malcoma. Zauważ jak ostatnio Barcelona przegrywa rywalizację o młodych, pierwsza jedenastka to są już dziadki A gdzie młodzi? Trener również odpowiada za transfery, ale głowa ma do tego Parejo oraz William.

1

@Shad Asensnio to wychowanek przecież kupili to za 4 mln. Wystarczy być w klubie 2 lata żeby być wychowankiem ? Viniciusz też jest wychowankiem ?

0

@Socjopata cebaloos Rodrygo vinicius Odriozola Mariano(trzba było odkupic) Theo, Courtis, brahim grosik do grosik i wychodzi kwota nie mała.

1

@WildKidzML nie chce mówić jak jest bo nie znam Hazarda jak Ty z tego co czytam, ale poczytaj sobie wypowiedzi Hazarda na temat Barcelony i Messiego to może zmienisz zdanie... Ludzi zmieni są 

0

Podobno Catradio podało że Valverde zostaje :( oczy będą krwawic dalej

0

@BarcaInfo Jakos  dziwnym trafem Malcom potrafił więcej zrobić przez kilka minut na boisku  niż coutinho przez cały meczy... A o cenie za jednego i drugiego nie będę pisał. Malcom to jest bardzo fajny zmiennik. Tak czy siak Coutinho

0

Nic go nie krytykuje Ale dużo asyst zbiera po rzutach różnych czy wolnych. Kross w jednym z sezonow miał rowniez dużo asyst po wrzutkach z wolnych czy różnych idealny do taktyki Zidana.

0

Dzięki bardzooo

0

Jak Legia z Piastem będą mieli tyle samo punktów to liczy się wynik meczu bezpośredniego?

0

Nie będę szukał po Internecie(Tak.na szybko przeczytaj wypowiedź Listkiewicza albo Bońka, sam Boniek przepraszał Kibiców i zespół Lechi... ogólnie oglądam dużo innych lig i z taka sytuacja się nigdy nie spotkałem oczywiście przy użyciu Var. Oczywiscie sa sytuacje gdzir pilkarz odbije klatka czy noga poazniej reka a pilka nie leci w swiatlo bramki i wtedy jest to.inna interpretacja. Ogólnie wolę Legie jak awansuje do kw. LM ponieważ jest lepsza beka jak odpadają z amatorami. Jak możecie dajcie wypowiedź innego sędziego który broni Stef bo nigdzie żadnej nie widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?