0

@tbas nie wiem czy zdajesz sobie sprawę Ale taka kula ma zasięg powyżej 100 metrów nie tak jak pistolety na kulki. Wiem że Ciężko to sobie wyobrazić no ale poszukaj filmików na youtubku dużo Ci wyjaśni;)

0

@cules_ chyba inflacja jest największą proszę o sprawdź jak to wygląda w przeciągu lat do tego bardzo mało inwestycji nie mylić z budową autostrad

0

@Rastafarnianin w Częstochowie 5 McDonald A subway całe 0 aż nie mogę uwierzyć ;)

1

@NaFazieHitman no masz rację Szwecja padła. Nie mają maseczek wszytko otwarte Ale służba zdrowia ma wszystko czego potrzeba tak jakby nas TVP potrzebuje kasy dostaje...

0

@RudY po co mu ten odpoczynek jak teraz kadra będzie grać?

0

@gontex wszystkie te zakazy możesz sobie włożyć gdzieś głęboko ;) trzba by wprowadzić stan nadzwyczajny Ale wtedy państwo musiałoby wypłacać wielkie odszkodowania ;)

2

@tristan87 szkoda że meczu nie pokazują lubię czasem obejrzeć taki mecz walki

1

@messiandiniesta całą branżą handlową w tym ja sprzeda obuwia gdzie mam teraz pełen sezon sprzedaje się 1 para na dzień ;) A trzeba zarobić na grudzień styczeń luty. Największy park handlowy w Polsce Ptak Rzgów swieci pustkami... cały handel leży i kwiczy

0

@Mixtape no bukmacherzy chyba się nie znają ;) 2.3 dla 1.63 dla Bidena podobnie było z Dupą ;)

0

@PJ777 zobacz na kalendarz i kiedy miałby grać ten mecz? Czas do 11 grudnia. Jak będzie przerwa na kadrę? Połowa drużyny Barcelony nie będzie...

0

@BarcaInfo przecież nie ma gdzie wcisnąć meczu chyba że w przerwie na reprezentację...

0

@Quavosk przed chwilą czytałem artykuł który mówił że Polska będzie miała problem z Bidenem w sprawie praworządności i ogólnie praw człowieka u niego jest to kwestia bardzo ważna. Wszystkie projekty jakie są na link Usa Polska będą dalej kontynuowane z racji takiej że Usa mają z tego nie małe pieniądze

0

@Kuczek gdzie on strzelił 3 bramki ?

0

@Kurkmen tutaj masz napisane za co zostało zatrzymani. Ponadto zwracam uwagę, że w komendzie nie sporządzono protokołu zatrzymania. Po trzech godzinach po prostu osoby zwolniono, nie przekazując im żadnej dokumentacji.

0

@cracker gdyby tak każdemu zależało w poprzednich latach nie stać w korkach, czy wybrać sobie odpowiednią pogodę kilka dni przed to by jeździli Ale zauważ że zawsze 1 listopada jest Armagedon. Wystarczyło dac znać w poniedziałek jak będzie wyglądać sytuacja i rozłożyło by to się w kilka dni. Boze Narodzenie też można zrobić kilka dni wcześniej w co niektórych domach żeby ludzie nie taranowali się w sklepach

0

@Maxpoke to w ilu Ty miastach mieszkasz ? Nie interesują oortesty nie wtracaj się. Zobaczysz jaki przywita nas 2021 rok. Drogo będzie poprzez inflację bezrobocie i do tego w każdym domu baba wqu****** ;)

1

Ktoś wytłumaczy dlaczego nie uznali gola Napoli ??

4

@AnnaMarianna rządzicie gorzej niż Bartomeu Barceloną ;)

0

@abram3k mi jest smutno ze mamy takich ludzi jak Ty którzy nie znają się na finansach, myślę że karma kiedyś Cię dopadnie :)

0

@abram3k czyli jak ktoś ma 100 tysięcy obrotu A zarabia na tym 10 tysięcy złotych na czysto to jak ma mieć odłożone? Jeżeli takich spraw człowiek nie rozumie proszę się nie wypowiadać. Zapraszam do mnie ba sklep w Rogowie Ptak zobaczysz jakie są straty w handlu przez brak imprez...

0

@MESSIah16 jeżeli wejdzie ustawa to będzie sprzeczna z konstytucją z tego co czytałem wcześniej. Ograniczenie wolności itd

1

@Janiama nie na 100 % Ale konstytucyjnie nakaz noszenia maseczek Bedzie dalej nie legalny Ale czekam na ustawę końcową i zobaczymy co powiedzą prawnicy.

2

@MESSIah16 w sobotę było 30 policja poadawala ze moglobyc 50 tysięcy tylko rozdzieleni na 6 grup

1

@Tomo1989 tak bo wirus jest wielkości wody ;) puść bąka w masce zobaczysz czy śmierdzi, tutaj masz porównanie A wiesz że wirus jest jeszcze mniejszy... Ludzie chcą zabłysnąć A robią z siebie głupków

0

@Janiama Byłem na 3 weselach moim znajomi na kolejnych nie wiem ile ich było Ale bardzo dużo. O dziwo nikt sie nie zarazil, dodatkowo roMawailem z barmanem w okręgu Częstochowskim i mówił że barmani nie chorują chyba dlatego że tyle wódki przezucaja ;)

0

@Bykunn ciężko ogarnąć o co chodzi. Problem mają wesela które dostaja z dnia na dzień zmniejszenie liczby gości z 150 do 100 czy 50 a takich jest bardzo wielu. Byłem na 3 weselach i o dziwo wszyscy zdrowi.

0

@RIP_IABC odpowiedz na jednon wazne pytanie ;) ile znanych osób zmarło na Covid? Wszyscy politycy czy sportowcy żyją do tego Trump czy Szumowski wyzdrowieli w całe 3 dni ;)

0

@Barcelismo żeby wiedzieć dokładnie na jaka chorobe ktoś umarł to trzeba zrobić dokładną sekcję zwłok. To jest jedyny sposób bo bez tego można powiedzieć wszystko co się chce

0

@Barca1992 nie przyjmujesz mandatu który jest bez podstawny. Sąd w kilka tygodni anuluja kare. Żeby nie było że zmyślam proszę wejść na strajk przedsiębiorców i są tam setki pism ;)

0

@messi564 widziałem kilka razy krabownika i niczym się nie wyróżnia Ale co do tego co piszesz to oni grają ba różnych pozycjach ;) dwa światy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?