2

@clyde ogólnie jest też tak że nie wiadomo co z cukrem bo producenci podnieśli cenę 10 groszy póki co na 1 kg. A prawdopodne że będzie jeszcze podwyżka tego cukru. A jak wiadomo cukier zaopatruje się w piekarnie czy cukiernie więc cena również skoczy na produktach. Inflacji nie wliczam.o cukrze wiem co pisze bo zajmuje się jego sprzedażą na allegro i zaopatrzenie piekarni.

1

@Ghotti to mówisz że kilkaset złotych mieć albo nie mieć to nic takiego. To może podnieść cenę opału o 30% przecież to też wydatek kilkuset złotych, co za różnica. Pewnie niech podnosza ceny coraz wyżej przecież będziesz robił na to godzinę więcej niż wcześniej , dziwne że opłaca się jechać do Niemiec na zakupy...

0

@kubix05 widzę że talent wychwalany niczym Odegard nie dał rady sobie w Villarreal ;)

0

@pluszek 150 ludzi wesele 2 dni masz przyjmijmy po Twoim myśleniu 2 butelki 0,5 czyli litr na głowę na 2 dni to jest ok 300 sztuk. No powiem Ci że chyba wodę będziesz podawać do picia. Weź pod uwagę że każdy kupuje ponad stan żeby nie było wstyd że braknie ;)

0

@ranger3120 @Zip jak chcesz dac każdemu po jednym Krzysiu czy coli to proszę bardzo ;) ogólnie podobają mi się wpisy bo co nie którzy nie zauważają jak wszystko szybko rośnie póki jego to nie dotyczy ;) ja dałem przykład jak pewien sektor podrożały w ciągu jednego dnia ;) zawsze @ranger3120 możesz zrobić powiatowej w domu na biedaka i też będzie każdy zadowolony...

1

@toretto724 @tbas niby gowno Ale masz jeden przykład wesela tzn. Koszt na każdym napoju masz ponad 1 zł w górę musisz kupić takich ponad tysiaka sztuk i cena już robi się astronomiczna. I tak ceny rosną z roku na rok w astronowmicznym tempie. Koszt wesele już na starcie urósł ok 2000 tysciey a gdzie masz podwyżki jedzenia prądu itd.

0

@Zip jeszcze jeden podatek nie wszedł więc cena za pewne podskoczy ;)

1

@NaFazieHitman ciekawe co dzisiaj porabia ten chlopszek ;)

0

@AlexDark00 chyba było wiadomo że Suarez gole w LL umie strzelać. A reszta po tamtym sezonie wygląda normalnie więc jakie wróżenie z fusów?

0

@itmustbejoke patrząc na statystyki to nic za bardzo nie wnosi do drużyny. Chyba o gole chodzi w tym sporcie.

0

@Borneo Milik ma dużo sytuacji Ale brakuje mu bramek.

0

@Krzywy95 no ślizg z tak podniesiona noga i takim impetem zawsze kończy się czerwona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama cały czas to powtarzam, chcesz zaszczep się innych zostaw w spokoju. Będziesz zdrowy inni będą chorować i płakać. Szczepionki potrwają kilka lat więc musisz się szybko wbijać w kolejkę ;)

0

@chosenone Panie po co drążyć temat. Zaszczep się i będzie po kłopocie, tak czy siak tego nie zmienisz każdy będzie robił jak zechce tym bardziej że szczepienia potrwają kilka lat.

0

@Encore w LM w najważniejszych meczach coś za bardzo nie pomagał chyba że liczysz te rzuty karne. De Bruyne póki co to doprowadził City do mistrzostwa ;)

1

@IronSanHybrid ja jeszcze boczek dodaję ;) I w piekarniku to zapiekane

0

@Encore no mówię właśnie że LM wyjaśniła. Trzeba umieć grać z lepszymi drużynami nie tylko z ogórkami ;)

1

@Encore LM zweryfikowała ten cały UTD i Fernadesa...

0

@matirix20 możesz zobaczyć statystykę zrobionych karnych i spoznionych interwencji przy golach. Chyba nie mają zamiennika za niego

2

@damiano996 jak nauka i technologia jest tak do przodu czemu dalej nie wiedzą jak dokładnie przenosi się wirus czemu jedno chorują inni nie ( znajomego 5 osobowa rodzina 3 chorych 2 osoby nirnzarwzily się przez 2 tygodnie z nimi?) Tyle pytań tak mało odpowiedzi. Czy maski pomagają? Każdy lek ma jakieś skutki uboczne mniejsze czy większe. Wiedz że przy policzeniu 180 tysięcy na tydzień szczepień będą nas szczepic 4-5 lat ponieważ trzba podzielić szczepienia na pół przez podwójną dawkę ;)

0

@chosenone powiedz mi dlaczego nasz Prezydent nie będzie się szczepil? Wczorajszą jego wypowiedź że jest ozdrowiencem śmieszy

0

@chosenone w Częstochowie 70 % lekarzy nie chce się szczepic ;) co szpital to inaczej może chodzi w pewnej mierze o zatrzymanie dodatków do kasiurki... Jeżeli przeliczysz 180 tysiakow szczepień tygodniowo to będą nas szczepic 5 lat ;)

1

@Triv44 warto też dodać ilość meczów

0

@LyFT za co zrobisz transfery jak w kasie pustka kryzys. Opieranie drużyny w nasptenym sezonie na ofensywie Grizman i Coutinho ;) będzie moc

0

@Firestone no widać po bramkach że Barcelona nie potrzebuje napastnika. Suarez był jaki był Ale ponad 20 bramek i 10 asyst zapewniał. Znajdź mi drugiego takiego albo nawet 2 razem ;)

0

@sonek każdy nosi maseczki A i tak ludzie się zarażaja ;) zakażeń jest dużo dużo więcej niż pokazują statystyki zamknięcie różnych branż oraz maseczki nic nie dają... wytarczy spojrzeć na ilość umierających żeby zrobić sobie analizę czy zamykanie kraju oraz głupie obostrzenia coś dają. W większości banructwa oraz depresję ludzi

0

@Barca1992 pamiętaj że trzeba zaszepic się 2 razy czyli po miesiącu muszą znowu zaszczepić się Ci mieli pierwsza szczepionke. 3-4 lata wychodzi że będą szczepic akurat ja będę ostatni ;)

0

@Janiama on sam sobie strzela w kolano. Ogólnie City gra coraz gorzej, wcześniej to klepali aż miło A teraz to ciężko to się ogląda czasami

1

@Janiama gdyby zrobili że przedsiębiorcy dostaja jak w Niemczech 90% zwrotu kosztów to to jest coś, ale jak ktoś ma koszta 40 tysiakow A dostanie 5 to co to ma być? Ja sam mam nie duże koszta A straty w firmie(sprzedaż obuwia) ogromnie bo najlepszy okres w handlu październik listopad nie zarobiłem praktycznie nic więc wychodzi mi 5 miesięcy bez zarobku... Dobrze że mam 2 wariant spożywke z której jakoś na życie i cześć kosztów urobie. Takich jak ja jest wielu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?