0

@Tomek54321 nie lubię oglądać bo zdradzają fabułę ;)

1

@PatrychoO kiedy i gdzie to będzie?

2

Cr jest tam decydujący że odpadli najpierw z Ajaxem A później z Lyonem takimi potegami gdzie Messi ładuje im zazwyczaj gola za golem...

0

@chavez to mówisz że akcja z pedrim gdzie Grizman gola nie strzelił czy patelnia wystawiona Dembele na 2-0 To też wina Messiego ? Oczywiście mógł by też w obronie biegać bo przecież jest zajebisty te wszystkie wyniki w jakich Barclona odpadają to tylko wina Messigo bo wpuścił 8 bramek z Bayernem czy Dembele nie potrafił trafić na 4-0 w pierwszym meczu z Liverpoolem.

0

@GeneralXavi No handel kwitnie babki na wszelakie imprezy kupowały tyle buta że się w głowie nie mieści ;) oczywiście duze świeci zrobiły mega obniżki i polscy producenci zadowoleni bo ani imprez ani godnego zarobku. Więc Twoja analiza jest bardzo dobra.

0

@krissu8 pelet jest ostatnio na topie i jest opłacalny Jezlei masz pięć pod pelet. Możesz kupić piec na pellet i węgiel lub na sam pelet i wtedy spalanie wychodzi jeżeli dobrze pamiętam 97% efektywności. Mogę polecić jeden sprawdzony piec na pellet, jak coś to priv pisz ;)

6

Inter ma duża szanse na wygranie ligi tym bardziej że tylko liga im została, zawsze więcej odpoczynku niż Juventus czy Milan

0

Co za jaja w meczu UTD Maguaier na spalonym A sędzia sprawdza czy był faulowany w polu karnym.

0

@DonMatteo901 Ja się nauczyłem na przykładzie hallilovica czy deulofeu ze od złotego dziecka do światowego piłkarze jeszcze daleka droga.

0

@Peciak ostatnio o tym.pisalem ze wszystkie talenty Realu grają slabo albo lawa. Vallejo Ceballos czy Odegard, pewnie ktoś by się jeszcze znalazł.

0

@tristan87 tak myślałem że zagrał ręka.

0

@Foro fajnie by było gdyby ten podatek nie uderzył w zwykłego konsumenta. A będzie tak że tutaj 5 zł więcej tutaj 10 zł więcej i niby nic Ale w ciągu miesiąca wszystko w górę. Do tego tak właśnie rząd Węgier zamienił media w swoje partyjne można spokojnie poczytać w Internecie ;)

0

@zakazskretuwlewo komentatorztak gawedzili

1

@zakazskretuwlewo dogrywka później karne

0

@Tomo_95 ja zawsze pisałem że to jest zawodnik na LL. Pensja w dół i by grał A podejrzewam że zgodziłby się na takie coś.

1

@Janiama najsłabszy buquets Pijanic i brait Ale oczywiście Piuq musi robić wszystko idealnie ;) ja tam nie widziałem żeby przez niego wpadła bramka jedyne zarzuty jakie mam że słabo współpracuje z Alba.

0

@Grizaldo jaki angol się sprawdzil w lidze hiszpańskiej? Rashford już widzę jak gra kombinacynja piłkę ;) bajka taki lepszy lysol z ataku ;)

0

@Grizaldo taki sredniak za duże pieniądze do ligi hiszpańskiej gdzie mało kto się nadaje A tym bardziej angol ;)

0

Real kupował największe talenty świata A teraz chłopaki lawa w Arsenalu Odegard i cebula do tego Vallejo lawa w granadzie. Nie pamiętam kto tam jeszcze był Ale grają starą gwardią i nie wygląda u nich to za specjalnie.

0

@bigguy123 to jak zawodnik się poslizgnie i wjedzie zawodnikowi w nogi to nie powinno się karnego gwizdnac bo przypadek ? Jak będzie chciał wybić piłkę i trafi kogoś w noge to również przypadek.

0

@bigguy123 przecież tam żadnego wslizgu nie było. Wpisz sobie w Google wślizg zobaczysz jak wygląda.

4

@Ratamahatta na 100 osób zawsze znajdzie się 5 świrów do tego pijanych którzy robią największy chlew. Jak przyjdzie co do czego wszyscy są wrzucani do jednego gara. Tak czy siak dalej nie wiem na jakim prawem policja wchodzi do klubu bez nakazu czy aktu prawnego ?

0

@KapiFCB pytanie czemu policja weszła do klubu bez żadnego aktu prawnego ?

1

@Yosemite no bilans bramkowy można sobie jeszcze doliczyć to na ten moment 4 punkty przewagi

1

@LS teoria wielkiego podrywu byla nagrywana z prawdziwą widownia, tylko sam nie wiem czy ten śmiech jest wymuszany. Ogólnie obejrzałem dużo seriali z śmiechem w tle i teraz już nawet nie zwracam na to uwagi.

0

@sebasarna18 klub pis

2

@Majkel34 Panie A za PiS to jest lepiej, dużo lepiej. Od nowych podatków po rozrzut pieniędzy na prawo i lewo. PO wiadomo co zrobiło Ale przynajmniej byly inwestycje A teraz inwestycje z roku na rok maleją.

0

@Kiiciioro zobacz sobie powtórke jak thiago chowa się przed piłka. Ogólnie bardzo słabe wejście ma do liverpoolu.

0

@Quavosk ekino dużo linków

0

@eckov jezeli czytanie ze zrozumieniem źle idzie to znaczy że matura jeszcze nie zaliczona ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?