La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

15

Mazurek złomuje posłankę PO :D


10

@NaFazieHitman w każdym normalnym kraju taka partia jak PO po swoich rządach nie przekraczałaby 5 procent, byłaby skompromitowana. Ale żyjemy w Polsce i z tym społeczeństwem jeszcze długo się nic nie zmieni.

3

@Majkel34 tym gorzej bo może by wyrósł nowy przeciwnik dla PiSu, a tak będziecie się z tymi oszołomami bujać jeszcze

2

@Majkel34 Panie A za PiS to jest lepiej, dużo lepiej. Od nowych podatków po rozrzut pieniędzy na prawo i lewo. PO wiadomo co zrobiło Ale przynajmniej byly inwestycje A teraz inwestycje z roku na rok maleją.

0

@maniak33333 pis pis-em. Akurat napisałem o PO.

8

@Majkel34 w każdym normalnym kraju taka partia jak PiS po swoich rządach nie przekraczałaby 3 procent, byłaby skompromitowana. Ale żyjemy w Polsce i z tym społeczeństwem jeszcze długo się nic nie zmieni.


Obie są siebie warte i porównywalne, jedynie co to za PO to się trochę z tym (stołkami dla swoich) kryli i robili to trochę po cichaczu. Mieli chyba odrobinę jakiś skrupułów. Obecny rząd to sobie rozbi po porstu kpiny z obywateli, kompletnie nie liczy się z głosem ludzi. Robią po prostu co chcą, z mediami publicznymi, z firmami prywatnymi (przejęcia banków, hoteli prasy) z podatkami nowymi itp. Mają w dup.. ludzi i to co nimi będzie.

Niech każdy sam sobie odpowie co jest gorsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?