maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore przecież harvetz i Werner są cały czas krytykowani. Jeden i 2 graja strasznie ;) Fernandes jest cały czas wychwalany. Moim zdaniem potrafi dobra i precyzyjna piłkę dograc Ale za niego muszą pracować inni i robić mu miejsce.
0
@Encore Ale w tym meczu fernadesa nie było A dodatkowo tak jest ich lider i najlepszy gracz. Pewnie jakby był karny z początku to wpakował by gola i MVP przy takim meczu A takto City mistrzem ;)
1
@Encore koledze chodziło o to że jak to drużyna dzisiaj potrzebowała znikł. Bo w składach był Ale widać go nie było.
0
@sendesara przecież napisałem żebyś zobaczył jak Guardiola wprowadzał fodena stopniowo dawał mu grać coraz więcej. A nie zagra mecz później 4 nie gra później 10 minut kolejne 5 ławka. Mogę Ci to rozrysowac jeżeli nie rozumiesz.
0
@macio_944 masz rację nie powinno się przypominać zlania Realu 5-0 czy PSG 6-1 Bo przecież piłka była inna, brak Varu czy sędzia inny. Nie wolno bo nijak ma się do obecnej formy Barcelony.
0
@Qexi może chłopak nie pokazuje wszystkiego ponieważ mało gra A chyba każdy kto ogląda mecz może napisać że gdyby grał Piuq kosztem Pijanic czy Buquets tak wiem Komean nie umie ustawić inaczej drużyny bez tych 2 grajkow Ale taki guardiola zobaczcie jak fajnie wprowadzał do gry Fodena.
0
@Dankhog zawsze jest rewanż Ale nie z taka gra .
0
@El dominatore Madryt to ma 5 punktów przewagi i jeden mecz zaległy. Więc źle obliczenia ;)
0
@Rewolucja123 zrób stopkę przed strzałem i zobacz że bramkarz już dawno się rzucił. Słaby strzał tyczki
0
@MeMyselfAndI w pk masz jeszcze jeden mecz bo kolejny dopiero w maju
0
@blodziakk liga jest w grze tym bardziej że Atletico gra padake. Ja tam zawsze wierzę że mogą coś wygrać w tym roku.
0
Real to niech sobie gra dalej zawsze 2 czy 4 mecze więcej w tygodniu są większą szansa na stratę punków w lidze ;) A Zidan może nie odejdzie po sezonie jak powalczy w LM.
0
@Murazor dla mnie Messi może mieć mniej goli odbył innych graczy Ale pokaż mi statystyki Ronaldo i Messiego przy stworzonych sytuacjach . W dzisiejszym meczu Messi mógł mieć przynajmniej 3 asysty De jong Dembele czy Trinqa nikt nienwykorzystal swojej sytuacji. Ile Messi ma otwieranych podań jak dzisiaj przy 3 golu ;) przecież że ktoś lepiej wygląda trzba patrzeć tylko na gole...
0
Po dzisiejszym meczu wiadomo kto jest głównym winnym meczu z Cadiz. Jako jedyny nie powachal murawy w do poprzedniego meczu.
0
@Murazor eeee to mnie zgasiles, w kanadyjce cały jeden punkt więcej ma Ronaldo. Deklasacja na całego ;)
2
@wisnia1234 wiesz co jest śmieszne w Twoi komentarzy że Messi ma tak słaby sezon że statystyki ma podobne do Ronaldo Ale Messi ile.minut mniej rozegrał w tym sezonie od Portugalczyka ;) A miejsce w lidze póki co mają podobne.
0
@Chakalaka to sprawdź sobie dane o śmiertelności na sam Covid mieści się ok 10 tysięcy. Na grupę nikt nie umarł, można zapoznać się z danymi.
0
@Kamiloza91 Aguero więcej się leczy niż gra więc z Umtitim będą dobrymi przyjaciółmi ;)
0
@masq czyli ta dobra gra z Sevilla Bilbao czy dzisiaj Ci odpowiada ;) powodzenia w zdobywaniu trofeów ;)
0
@masq mecz był tak dobry jak wynik. Ile razy grali dobrze A przegrywali czy zremisowali. Jakby dawali punkty za dobra grę to bylibyśmy pierwsi ;)
2
@Chakalaka dokładnie albo Sevilla w pucharze bądź Juventus w LM albo Bilbao w SP, wiecznie coś jest nie tak. Same porażki i wtopy jak Ci gorsi trenerzy to robią że potrafią takim Cadiz zdobyć 4 punkty z Barcelona?
0
@masq i jakie wyniki były ;) słabą gra A wynik był, A teraz nie ma niczego
0
@masq Ty patrz Ale Valverde jednak umiał ;) to Kloop teraz jest marnym trenerem że jego piłkarze nie umieją trafiać do bramki. A zapomniałem że nasz trener przegrał wszystkie ważne mecze od ligi po pucharu.
0
@SamuraJack za to Dembele ma ich bardzo dużo ;)
3
@Janiama spokojnie Koeman wszędzie gdzie trenował jego drużyny robiły progres po jego zwolnieniu ;)
2
@Nihas Koeman wszystko robi dobrze dlatego co chwilę są mecze wstydu ;) Sevilla PSG teraz Cadiz wszystkie ważne mecze i gramy o pietruszkę już :) może jeszcze uda się jakoś wygrać z Sevilla Ale to musi wyjść geniusz Koemana
0
@Quavosk ja nigdy żadnej maski nie miałem A spotykam się z ludźmi z całej Europy i raczej chory nie byłem nikogo w rodzinie nie zarazilem. Moi sąsiedzi handlarze również przechodzą bezobjaowo na to wychodzi.
1
@AllBundy gdzie ta domowka, bo chce policję wezwać ;)
0
@KacperVEB Japończyk Kubo co chce zobaczyć jak gra to nie moge zobaczyć.
1
Czemu największy Talent Realu nie gra ? Kontuzja czy jak ?