maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kempnou jaki kanał? Bo nic nie ma
1
@lucca87 a kiedy dotykaly? Od tego czasu Psg wygląda lepiej piłkarsko i ich cały projekt ;)
0
@SuperPatsonFCB tam miałeś ligówke i to wszystko inaczej wygląda. Nie wiesz jak wyglądają koncesje prawa transmisyjne itp Ligowe czemu a taki turniej to są 2 różne sprawy i organizacja.
0
@SuperPatsonFCB kiedy byś chciał dograc ten mecz? To jest turniej nie wiem czy wiesz ale pieniądz tutaj gra rolę, nie mogą przesunąć dalej imprezy bo chodzi o kibiców i kasę. Pomysł trochę, może za młodu jesteś ale tak jest jeden dzień zmiany i miliony dolcow będą miały problem.
0
@Kondziubarca przecież oni w tym studiu nic nie wiedzieli. Można było się domyślić że 5-10 minut reanimacji to jest pozytyw bo przy zgodnie reanimuja ponad 20 minut. Dobrze że ratownicy wiedzieli co robić a nie siac panikę. Do tego jeszcze babka gada że trzba mecz odwołać to widac jakie ma pojęcie o biznesie i jakie pieniądze tam grają rolę. W katarze wiedzą jak mundial przekłada się na życie ludzi...
0
@Transu96 a kiedy rozegrają mecz ? Pamiętam że Robert turniej i ogromna kasa.
0
@PawkoFCB Panie ile Ty masz lat. Tutaj chodzi o pieniądze, ta impreza nie kosztuje kilka milionów, każde przesunięcie czego kolwiek niesie ze sobą ogromne straty. To mówisz że w katarze Organizatorą zależy na zdrowiu ludzi budujących?
1
@Explode dlatego o tym napisałem że to są setki milionów. To wzytski nie jest takie łatwe.
0
Babka w studio mówi że przerwia mecz to ciekaw jestem jak to będzie wyglądać. Przesunąć wszystko? Ludzie hotele bilety transmisje itd to nie jest takie proste
1
@PatrykBarca przecież oni siły już nie mieli biegać... musisz więcej meczu zacząć oglądać
0
Jeszcze hak gdzieś przeczytam ze Turcy mieli byc czarnym koniem przy ostatnich wynikach lotwa 3-3 azeberjdzan 2-1 czy z Gwinea 0-0 to specjaliści na całego. Ja od początku stawialem ba Ukrainę że mogą namieszać.
1
@PatrykBarca moim zdaniem Turcy grali jak zawsze na kontrę. A Włosi mieli taką przewagę że spokojnie by im wyrzucili że 2 bramki gdyby nie ten samobój. 24 sytuację do 3 to mówi samo za siebie ;)
0
@mrboom organista i kościelny jest opłacany przez parafię. U mnie w parafii są czasem 2 śluby w dzień do tego pogrzeby gdzie ksiądz z kopidołem bierze po 1500 zł ;) jak dobrze wyliczysz to sam ksiądz zarabia u nas grupo ponad 10000 i nic na tym nie traci. Kościół już dawno przestał być dla wiary a jest dla pomiędzy dlatego tak mało młodych ludzi do niego chodzi.
0
@DanielVeB czuli jakim jest nowy przepis możliwość blokowania piłki ręką z bliskiej odległości? Innego sobie nie wyobrażam.
0
Cały sezon ogląda człowiek mecze i takie ręki to gwizdali karnego. Jaja jakieś rozumiem jakby się odbiła od klatki ty coś.
0
@SuperPatsonFCB verrati barela i jorginho wygląda bardzo mocno
0
Verati powołany bo nawet na ławce to nie widzę?
2
@Leooo teraz się postaw na miejscu tej dziewczyny. Teściowa ciągle siedzi Ci za plecami, nawet dobrze pobaraszkowac nie idzie w domu bo wiadomo jak to jest z starszymi osobami ;)
3
@Sulimo musicie więcej jeść ostrego ;) dla mnie są perfekcyjnie, idealne jakby były ostrzejsze to już przesada a tak to ostre i smak jest.
0
@Colon jaki koszt?
0
@Lisek przecież tutaj ewidentny błąd Hamiltona... gdyby nie błąd byłby pierwszy a pomoc była w postaci ponownego startu którego nie musieli być a jeżeli tak to przy wcEnsiejszym wypadku nie było ponownego startu?
0
@Nieznajomy testy w Izraelu już robią od dawna. 3-6 miesiący
0
@maroon odporność po dawce 2 szczepionki przychodzi dopiero po 7/14 ;)
1
@fcbarcafan19 36 meczy i jeden gol ;) kocurek
2
@Abominacja czyli płacisz sobie na emeryturę ale wiesz że jej nie dostaniesz :) mądry człowiek jeste. Tak masz finansowane leczenia że na pomagam masz tyle zbiórek że huhu. U mnie co chwilę są organizowane festyny i licytacje na choroby. Ważne że grube świnie u władzy maja co chca.
0
@Abominacja pewnie masz niż demograficzny i na ten moment za 30 lat emeryturę będzie sobie musiał pracować zsmasit leżeć. Może zamiast patusa i pijaką dam normalnym rodziną szansę. Znam taką.rodzinr i maja bliźniaczki.
0
@tristan87 jest napisane że z Copa. Więc chyba wiem że wcześniej są eliminacje bo sobie terminarz sprawdziłem. Tak czy siak okłamali Cię
0
@Reiv111 Francja to ma szansę nawet z grupy nie wyjść ;)
0
@tristan87 przecież copa jest za 2 tygodnie... miesiąc kwarantanny ma mieć?
1
@Majkel34 w biedronkach czestochowa nie zwracają uwagi. Tak sobie lubię testować różne sklepy