- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
1
Wszyscy chwalą Włochów, jacy to oni nie faworyci Euro. A gdyby nie ten samobój to Turcy by się wybronili. Posypało się po bramce bo musieli zagrac odwazniej. Zostali przez Włochów zneutralizowani i bez argumentów, ale oni grali na 0:0 A bramka padła z przypadku....
7
@PatrykBarca oglądałeś ten mecz? Od pierwszej minuty to była obrona Częstochowy, już wcześniej było kilka sytuacji z których powinien paść gol, a Turcy nawet nie wychodzili ze swojej połowy.
3
@PatrykBarca Skąd wiesz że by się obronili? To była obrona Częstochowy. Turcji na boisku nie było.
1
@PatrykBarca moim zdaniem Turcy grali jak zawsze na kontrę. A Włosi mieli taką przewagę że spokojnie by im wyrzucili że 2 bramki gdyby nie ten samobój. 24 sytuację do 3 to mówi samo za siebie ;)
0
@Nieznajomy Oglądałem i bramka nie padła. Turcy nie istnieli, ale gdyby nie przypadek to by się zaczęła nerwowka Włochów.
0
@maniak33333 Ale ile 100% ? Sytuację były ale Turcy posypało się dopiero bo przypadkowym samobóju.
0
Jeszcze hak gdzieś przeczytam ze Turcy mieli byc czarnym koniem przy ostatnich wynikach lotwa 3-3 azeberjdzan 2-1 czy z Gwinea 0-0 to specjaliści na całego. Ja od początku stawialem ba Ukrainę że mogą namieszać.
1
@PatrykBarca przecież oni siły już nie mieli biegać... musisz więcej meczu zacząć oglądać
0
@maniak33333 Ja na Szwajcarie. Ale to gdybyanie.
0
@maniak33333 Jeżeli jesteś całym zespołem na swojej połowie. W polu karnym jest takie zagęszczenie. To nie musisz biegać:) . Po golu było to widać. Do momentu gdy nie padł to był spokój...
0
@PatrykBarca obejrzyj powtórkę bo chyba coś Ci się pomieszało. Jaki był spokój? Włosi pressowali na 30 metrze od bramki tureckiej, cała ich gra to była laga do przodu i stratą albo kopanie po autach.