maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama Panie daj mi ta radość i zwolnij mnie że składki zdrowotnej i dorzuć jeszcze Zus. Czlowiek dołoży ponad 400 tysiakow a za zdrowotna to lekarze będą koło mnie skakać. Tak powinno być :)
0
@BorzyKrzys porównaj sobie mecze boliwi i Litwy czy Łotwy. Boliwia potrafi zremisować z Chile paragwajem czy powalczyć z Francja Japonia gdzie tamte 2 drużyny dostają zazwyczaj lanie od.kazdego
0
Czemu Kubą dostała walkower dzisiaj ? Ktoś coś?
0
Linia na rzucie rożnym przy bramce Argentyny jest prosto narysowana ?
1
@amanter nic nie gadam był taki przepis na MS albo ME a czy jest dalej tego nie wiem
0
@tristan87 był przepis że królem strzelców przy tej samej ilości bramek zostaje zawodnik który zszedł dalej z reprezentacją
1
Schick na ten moment królem strzelców ;)
0
@FCB24 sykulks w polu karnym. Nie przesadzajmy lepszy bramkarz by wybronił karnego ;)
0
@against_modern_football porównaj sobie środek Włochów i Belgi ;) Włochy wszyscy klepka u Belgow Tylko de bruyne napędza. Zawsze można porównać stworzone sytuację
0
@Janas11224 moim zdaniem dobrze że mieli takiego trenera bo potencjał maja ogromny sam środek pola Kross Gundogan Goretzka i Kimmich, mogli ugrać więcej ale nie ugrali ;)
0
Dobrze że Niemcy maja dalej za trenera Loewa bo chłop oprócz tego że wygrał dawno temu mistrzostwo to ma same kompromitacje. Gundogan ława Werner gra mi wystarczy ;)
0
Argentyne czy Urugwaj pokazują w tv? Drugi mecz pewnie będzie online
0
@Encore przecież na 10 nie strzelili tylko jednego
0
@Wiktoria13 poczekaj aż się mecz skończy ;)
0
Czemu znowu gwizdneli rękę ? Przypadkowe odbicie i jeszcze naturalne ułożenie? Rozumiem że takiej w polu karnym ręki się nie gwiazda ale po za tak według nowych przepisów
0
Dobrze że to Nie Lenglet zawalił bramkę
0
Ten obrońca już 2 bramki zawalił. Nie ma dnia chlopok
2
Lukaku taki wielki a w meczu go nie widać
1
@sergio5 teraz w ciągu minuty że 3 razy no jeszcze takiego czegoś nie słyszałem
3
Mógłby ktoś obliczyć ile razy w pierwszej połowie wypowiedzieli Cristiano Ronaldo ja myślę że ok 20 razy ;)
1
@BorzyKrzys czyli jak będzie centrymet nad ziemią to reka dalej będzie ;) kurczę jak w Uni z warzywami ;)
2
Ktoś ostatnio pisal że wslizg taki jak vermalena zatrzymanie ręką nie będzie gwiezdne a tutaj wolny. Przecież naturalne ułożenie ;)
0
@jeyx77x Belgia oprócz lukaku de bruyne Carasco i telemans oraz bramkarza to żadnych konkretnych zawodników nie mają. Obrona wygląda blado . Hazard to gra ale efektów nie widać a mertens to zagra 1 dobry mecz a później kopię się po czole
1
@Nazio87 jest zawsze dobrze przygotowany i bez różnicy jaki polityk daje mu w kość i wszystkie brudy wyciąga. Polecam zobaczyć na Youtube ile trwa dobra telefonu zaufania dla dzieci (trwa ponad minute). To pokazuje jaka robotę robi i dodatkowo jacy ludzie są odpowiedzialni za ważne funkcje a maja wsYtsko w du p i kasę tylko zbierają .
0
@Encore zobacz sobie kto został sołtysem w pewnej wsi. Ksiądz z zarzutami ale ludzia to nie przeszkadza bo przecież święty. Teraz masz odpowiedź skąd maja.
0
@maroon ja nie odnoszę się do koncertów tylko ogólnie.
2
@CzarnyRycerz ogólnie jak masz trochę pieniądza to z prawie każdej dziewczyny zrobisz piekna osobę, gorzej jest rano ;) nie ma ludzi brzydkich są ludzie biedni ;)
1
@maroon znajomy był na koncercie muzyki elektronicznej tydzień temu na ogromnej hali i żadnych pytań o szczepienia. Kasa robi swoje ;)
0
@maroon jeżeli za coś zapłaciłes i chcesz wejść to nie mogą Ci odmówić. Zakladasz sprawe sadowa i dostajesz odszkodowanie. Ogolnie jest tyle kruczkow prawnych ze wssytsko sie da. Sam widzisz jak policja i sanepid przegrywa sprawy w sądzie, bo nawet muszą zwracać pieniądze z nałożonych kar ;)
1
@puyol_presidend5 ja mam czasem 5-6 telefonów dziennie a rekord to 16 ;) najgorsze jak dzwonią z normalnego numeru bo wtedy zawsze muszę odebrać.