2

@Janiama Panie daj mi ta radość i zwolnij mnie że składki zdrowotnej i dorzuć jeszcze Zus. Czlowiek dołoży ponad 400 tysiakow a za zdrowotna to lekarze będą koło mnie skakać. Tak powinno być :)

0

@BorzyKrzys porównaj sobie mecze boliwi i Litwy czy Łotwy. Boliwia potrafi zremisować z Chile paragwajem czy powalczyć z Francja Japonia gdzie tamte 2 drużyny dostają zazwyczaj lanie od.kazdego

0

Czemu Kubą dostała walkower dzisiaj ? Ktoś coś?

0

Linia na rzucie rożnym przy bramce Argentyny jest prosto narysowana ?

1

@amanter nic nie gadam był taki przepis na MS albo ME a czy jest dalej tego nie wiem

0

@tristan87 był przepis że królem strzelców przy tej samej ilości bramek zostaje zawodnik który zszedł dalej z reprezentacją

1

Schick na ten moment królem strzelców ;)

0

@FCB24 sykulks w polu karnym. Nie przesadzajmy lepszy bramkarz by wybronił karnego ;)

0

@against_modern_football porównaj sobie środek Włochów i Belgi ;) Włochy wszyscy klepka u Belgow Tylko de bruyne napędza. Zawsze można porównać stworzone sytuację

0

@Janas11224 moim zdaniem dobrze że mieli takiego trenera bo potencjał maja ogromny sam środek pola Kross Gundogan Goretzka i Kimmich, mogli ugrać więcej ale nie ugrali ;)

0

Dobrze że Niemcy maja dalej za trenera Loewa bo chłop oprócz tego że wygrał dawno temu mistrzostwo to ma same kompromitacje. Gundogan ława Werner gra mi wystarczy ;)

0

Argentyne czy Urugwaj pokazują w tv? Drugi mecz pewnie będzie online

0

@Encore przecież na 10 nie strzelili tylko jednego

0

@Wiktoria13 poczekaj aż się mecz skończy ;)

0

Czemu znowu gwizdneli rękę ? Przypadkowe odbicie i jeszcze naturalne ułożenie? Rozumiem że takiej w polu karnym ręki się nie gwiazda ale po za tak według nowych przepisów

0

Dobrze że to Nie Lenglet zawalił bramkę

0

Ten obrońca już 2 bramki zawalił. Nie ma dnia chlopok

2

Lukaku taki wielki a w meczu go nie widać

1

@sergio5 teraz w ciągu minuty że 3 razy no jeszcze takiego czegoś nie słyszałem

3

Mógłby ktoś obliczyć ile razy w pierwszej połowie wypowiedzieli Cristiano Ronaldo ja myślę że ok 20 razy ;)

1

@BorzyKrzys czyli jak będzie centrymet nad ziemią to reka dalej będzie ;) kurczę jak w Uni z warzywami ;)

2

Ktoś ostatnio pisal że wslizg taki jak vermalena zatrzymanie ręką nie będzie gwiezdne a tutaj wolny. Przecież naturalne ułożenie ;)

0

@jeyx77x Belgia oprócz lukaku de bruyne Carasco i telemans oraz bramkarza to żadnych konkretnych zawodników nie mają. Obrona wygląda blado . Hazard to gra ale efektów nie widać a mertens to zagra 1 dobry mecz a później kopię się po czole

1

@Nazio87 jest zawsze dobrze przygotowany i bez różnicy jaki polityk daje mu w kość i wszystkie brudy wyciąga. Polecam zobaczyć na Youtube ile trwa dobra telefonu zaufania dla dzieci (trwa ponad minute). To pokazuje jaka robotę robi i dodatkowo jacy ludzie są odpowiedzialni za ważne funkcje a maja wsYtsko w du p i kasę tylko zbierają .

0

@Encore zobacz sobie kto został sołtysem w pewnej wsi. Ksiądz z zarzutami ale ludzia to nie przeszkadza bo przecież święty. Teraz masz odpowiedź skąd maja.

0

@maroon ja nie odnoszę się do koncertów tylko ogólnie.

2

@CzarnyRycerz ogólnie jak masz trochę pieniądza to z prawie każdej dziewczyny zrobisz piekna osobę, gorzej jest rano ;) nie ma ludzi brzydkich są ludzie biedni ;)

1

@maroon znajomy był na koncercie muzyki elektronicznej tydzień temu na ogromnej hali i żadnych pytań o szczepienia. Kasa robi swoje ;)

0

@maroon jeżeli za coś zapłaciłes i chcesz wejść to nie mogą Ci odmówić. Zakladasz sprawe sadowa i dostajesz odszkodowanie. Ogolnie jest tyle kruczkow prawnych ze wssytsko sie da. Sam widzisz jak policja i sanepid przegrywa sprawy w sądzie, bo nawet muszą zwracać pieniądze z nałożonych kar ;)

1

@puyol_presidend5 ja mam czasem 5-6 telefonów dziennie a rekord to 16 ;) najgorsze jak dzwonią z normalnego numeru bo wtedy zawsze muszę odebrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?