maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB tutaj chodzi o kasę o wpływy. Jak w normalnym życiu nie masz pleców jesteś nikim .
1
Czy da się w jakimś innym sporcie jednoosobowym przewrócić kogoś lub podstawic noge i wygrać wyścig? Bo chyba F1 jedyny taki sport gdzie kasa robi swoje, nie dziwne że jest tak malo fanów F1
0
@kuz w tym sporcie wystarczy mieć mocny samochód i wygrywają co chcesz ;) wystarczy obejrzeć wyścig jak Hamilton wyprzedza wszystkich jak furmanki z gnojem
0
Różnica mocy samochodu Hamiltona wygląda tak że gość z 3 miejsca nawet nie widział że go wyprzedza.
0
@sevs chociaż żółta by dostał ;) dla @Encore to normalne takie podejście.
4
@Encore to uważasz że kara za wyrzucenie swojego głównego rywala 10 sekund to dobra decyzja ? Może jak zawodnik złamie piłkarzowi noge powinien zejść na 10 minut a nie dostać karę.
0
@mekston decyzja będzie jak Hamilton zrobi sobie przewagę na torze bo teraz by stracił kilkanaście pozycji
1
@Chaoss nie każdemu jest dane zrozumieć ten post. Trzba trochę pooglądać te wyścigi żebyś coś zrozumiał.
0
W F1 jest fajnie można wjechać w gościa i jeszcze na tym zyskać.
0
@barcelonaLM @Encore Hiszpani w pierwszej kolejce nie pokazują. Brazylię i Fracnje chyba będą pokazywać może się coś zmieni albo jeszcze jakiś inny kanał będzie
0
@Encore pewnie tak ale będzie dużo konkurenci w tym czasie. Zobaczymy w czwartek
0
IO piłka nożna będę pokazywać jakieś mecze ?
0
@Borneo ja znam kilkaset imprez bez żadnych wymagań nie zaszczepionych licznych q tysiącach osób ;) wystarczy trochę poczytać co się dzieje, nad morzem setki tysięcy ludzi, u nas od ponad roku w Rzgowie na Ptaku ludzie czasem chorują i nic wielkiego się nie dzieje, żadnych masek ani ograniczeń jako jedyni q Polsce cały czas pracujemy a jest to największe centrum w Europie gdzie przebywa kilkanaście mln osób rocznie z całej Europy ;) U nas nikt biznesu nie zamyka i ludzie żyją.
0
@Borneo czemu teraz nie ma zarazen? Może dlatego że nie ma grypy. Dziwne to jest że wirus zaraz jak będzie trzba przypomni sobie jak atakować. Później jak wejdzie delta, alfa omega to chyba będzie trzba robić kilkanaście szczepień w roku bo mutacje będą ogromne. Czego to experci nie wymyśla ;)
0
@VenoM ja nie pisałem że grał słabo. W 2 pierwszych meczach kilka niezłych piłek mógł mieć 2 asysty do tego co Alba miał z nim luzu na skrzydle prze to że umie utrzymać piłkę to nikt tego już nie widzi.
0
@Borneo czemu w Izraelu nie ma odporności zbiorowej?
4
@DonMatteo901 jeżeli inflacja będzie rosła w tak szybkim tempie a następny rok na pewno jej nie zatrzyma z wejściem Nowego Ładu i ciaglymi podwyzkami ludzią produkujacym to ludzie zaczną odczuwać skutki, oczywiście Ci najbiedniesi po klasę średnią.
0
@VenoM poczytaj sobie moje komentarze co pisałem po każdym jego meczu w grupie ;) z nory wychodzić nie muszę bo znam się na piłce i widzę co chłopak daje nawet jak gra słaby mecz.
0
Jak to jest że experci z La Rambla pisali o Pedrim że gra strasznie a tutaj w 11 euro się znalazł ;) teraz pewnie chłopaki głowa w piasek schowana.
0
@Pawlak1992 wczoraj był artykuł o kasparowie że prezentuje tragiczny poziom
10
Zobaczcie jak Messiemu malutko brakło żeby mieć wszystko. Trochę szczęścia w finale z Niemcami no ale wszystkie mieć nie można.
0
@MeMyselfAndI a przeszła Hiszpania?
4
@kaamil1910 jeste teraz coś takiego jak Var ;) może nie umiesz tego pojąć ale kiedyś nie mieli takiej technologii więc bledy były a tutaj miałeś czystą okazję do sprawdzenia Varu ;) myślenie chyba Cię boli ale czasem warto spróbować.
0
@kuz mój teść po szczepionce trafił do szpitala i mało brakowało żeby nie przeżył. Mama tata babcia żyją, zawsze się ktoś trafi kto źle będzie reagował, a co będzie po kilku latach to się dopiero okaże tym bardziej że co roku trzeba się szczepic po 2 razy
0
@YeastMoss przecież tam był delikatny kontakt, jeżeli takie coś się gwizda to każdy kontakt powinien być gwizdany. W studiu każdy mówił że nie było karnego. Przy pierwszym karnym z tego co mówili to spalony był.
0
Czemu nie gra Foden talent lepszy od Messiego w jego wieku?
0
Ten Emeri w Qarabaq miał bardzo dobre statystyki tylko wygląda jakby przytrafialy mi się kontuzje.
1
@VamosRakieta jak Legia przegra dwu mecz spada do ligi Europy?
3
Argentyna ma 2 gości Bramkarz i Kosmita ;)
0
Jak ktoś jest zdziwiony postawą Thiago to widać że nie oglądał to q Liverpoolu ;)