maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCBKasza prawie każdy film jest świetny a najlepiej oglądać po długiej przerwie ;)
0
@ściah tylko zobacz sobie jakie nagrody sobie rozdają a tego chyba się nie wlicza do zarobku. Wtedy podaj mi ile zarabia premier ;)
1
@martin3131 jesteś tak głupi i ograniczony że można by się spodziewać że jestes takim typowym Januszem. Proszę poczytaj trochę o tym wszystkim i można dyskutować. Te podwyżki co będzie miał rząd to myślę że zdajesz sobie sprawę że to z Twoich pieniędzy ;)
1
@martin3131 no poczytaj. My dostajemy ich więcej niż inne kraje ;) bez Uni drogi Panie to byś był w dupie. Takie dotacje co firmy w Polsce dostają to nigdy by Ci Polski rząd nie dał choćby kawałka. Kurczę drogi wybudowano z pieniędzy Uni zobacz ile ich jest. Unia jest pierdo ale Polska się dzięki niej rozwinęła ale nas rząd woli z nas wyciągać pieniądze niż dawać się rozwijać. Trzba być na prawdę ślepym żeby nie wiedzieć ile podwyzek podatków itp. Zobacz ilu mamy posłów ludzo w sejmie ile oni kasy zabierają zobacz ile ludzi siedzi na stanowiskach których nie powinno być. Czy jakiś dobrze rozwinięty kraj tak lupi swoich obywateli ?
0
@martin3131 przecież podatki to PiS Ci wrzucił w tym roku chyba ich z 15 było. Pogadamy w następnym roku jak będzie polski ład ;) jak ktoś nie widzi jak w Polsce wszystko drożeje a zarobki stoją w miejscu to nie ma co rozmawiać. W Polsce w tym momencie nie masz żadnych inwestycji... jedyne jakie są to podniesie właśnie zarobków w sejmie ;)
3
@martin3131 przecież człowieku zobacz sobie inflację q Europie i głupota Ci minie. To jak to wytłumaczysz że za najniższą krajową idzie w Polsce kupić coraz mniej produktów gdzie za granicą coraz więcej? Wyjdz z lasu i poczytaj trochę... Zobacz sobie że zadłużenie państwa wzrosło o 400 mld przez kilka lat gdzie wcześniej potrzba było kilkanaście lat na taki dodruk.
1
@martin3131 problem jest taki że ceny w Polsce zapierd w górę bardzo szybko. Masz inflację 5 procent gdzie 2 % jest optymalnie. Jeżeli Unia dołoży nam paliwo po 8 zł i wejdzie polski ład to inflacja będzie sięgać 7 % a wtedy za chleb będziesz płacił 10 zł a Twoje zarobki będą większe o kilkanaście złotych.
0
@barcelonaLM ale przecież to wszystko będzie przeżucone na Kowalskiego, przedsiębiorcą będzie musiał wszystko podnieś w górę czy inflacja znowu w górę itd itd
1
@Stoiczkow nie ma szans ugasić
1
@HighestInTheRoom dokładnie jedną mocną kontuzja kilka drobnych i Real B będzie grał kilka meczy
0
@Encore jak to pisal dziennikarz maja ograniczeni ludzi na konferencję i stoją w odległościach od siebie żeby przemieszczać się po wiosce w autobusach napakowanych po brzegi. Głupota goni głupotę
0
Ktoś mi ostatnio tłumaczył że taki jak teraz karny dla Wisły Kraków według nowych przepisów jest gra prowadzona dalej. To ja już zglupiamel bo Włochom karnego nie podyktowali dzisiaj jest karny...
0
@Seledynowy płacisz ponad 100 zł za to dziadostwo i jeszcze nie dorzuca Ci dodatkowych kanałów. Dziady i złodzieje
0
@agaFCB to mnie interesuje ;) @mextexperu gdzie te dodatkowe kanały eurosportu w nc+ ? Mam 2 na 113 i 114
0
Pokazują dzisiaj jakiś mecz piłki nożnej na IO?
5
@AlanBARCA jak ostatnio pisałem o 3 szczepionce to się że mnie śmiali ;) może odważni wyjdą przed szereg ;)
1
@Tomo1989 przypominam że w 2023 chcą wprowadzić nowe podatki żeby cena była.ok 8 zł ;) dobrze że to nie wpłynie na ceny chleb transportu czy innych pierdol ;)
2
@jedrek7000 boisko gorsze niż w a klasie
0
@takisobiektos nie dam bo nie mam ;)
0
Experci od nowych przepisów za ręki w polu karnym pytanie dlaczego został podyktowany karny w meczu Brazyli ? Ostatnio ktoś tłumaczyli że takich nie dyktuja.
12
@cat_r37 dokładnie lepiej nie grać nie próbować, grać do najbliższego albo tylko do Messiego
0
@tbas nie chce być nie miły ale zobacz sobie na poziom opieki zdrowia. Niebo a ziemia porównanie Ci wyszło. Polecam przeczytać reportaż o onkologii dziecięcej w Polsce w czasie koronowirusa, wygląda tak tragicznie że może lepiej nie czytać bo wirus zabił kilkaset osób do różnicy osób nie leczonych jest porażający
0
@ElTomas godzine policyjna wprowadzili jeżeli nie pomyliłem miast ;)
7
@Criss18Barca Zieliński bo w wieku 35 lat dalej będzie młodym talentem i jeszcze się na nim zarobi
0
@meteo100 ja byłem na Shell V-Power Day, zorganizowanej z okazji 60-lecia i jedyne co pamiętam że przeszedł koło mnie michael ale że nie miałem pojęcia kto to jest to nawet zdjęcia nie udało się zrobić. To było 14 lat temu. Jeździły 2 bolidy a w uszach grało jak na koncercie elektro
0
@joloskyy ile masz miejsc na najlepsze miejsce w F1 ? Bo mecz piłki nożnej dobrze się ogląda z prawie każdego miejsca ;) @meteo100 tak jeszcze podróż i inne pierdoly to koszt jest spory co by nie mówić.
0
@Kacper1432 czyli mówisz że polski związek pływacki jest ok ? Pływacy zamiast startować na igrzyskach wracają do domu lata wyrzeczeń a ktoś ich zapomniał zgłosić to jest taka świnia puszczona jak dzisiaj Hamilton zrobił verstapenowi i jeszcze sędziowie dali mi klapsa na zachętę.
1
@Lola120 listopad luty w tym przedziale bo bilety lotnicze są najtańsze i łatwe do znalezienia. 1500 zł wyjdzie całość chyba że.chcesz być bardzo chytry to taniej z 200-300 zł.
1
@Encore właśnie mnie denerwują osoby takie jak Ty. Gość wygrał wyścig nie zasłużenie i właśnie Ty powinies powiedzieć że dzisiaj dal dupy Hamilton spowodował wypadek do.tego sędziowie nic nie zrobili żeby coś z tym zrobić. Zamiast tego wrzucasz ciegle jakieś głupoty i widać w tym Twoim wypowiadaniu się że macie że osoba wiele wspólnego jak jego wypowiedź po zwycięstwie. Można komuś kibicować ale warto być obiektywnym bo w wchodzenie mu w 4 litery nic Ci nie da.
0
@meteo100 fani f1 to są zazwyczaj bogaci ludzie którzy się lansują bo na wyścig nie jest się łatwo dostać. Ale jak pokazują wyscigi trzba mieć plecy i znajomości bo wielkość kar dla innych są takie same jak dla Hamiltona za wyrzucenie najważniejszego rywala. Kiedyś byłem na pokazach w Polsce przez szumachera i byłem jedynie dlatego że zostaliśmy wylosowali z puli nagród za duże zakupy paliwa.