maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy każdy ruch noga jest celowy. Przecież Garcia nie chciał celowo podać piłkę tylko ja wybić... Czyli teraz spalony to nie spalony bo mógł a nie musiał dotykać bo.spalonego by nie było.
0
Zobaczcie ile jest teraz takich sytuacji że idzie akcja bokiem i zawodnik wrzuca piłkę i często ociera się o zawodnika broniącego, i nie będzie w takiej sytuacji spalonego ;)
0
@Geble zaraz będzie zasada że jak zawodnik strzeli gola głowa a noga była na spalonym to nie będzie spalonego. Q tym sezonie widziałem już takie sytuacje i gole nie były uznawane więc te zasady się różnią? Ostatni mecz jaki widziałem poszła po głowie obrońcy i napastnik wbił do bramki ale był na spalonym i sędzia nienuznal gola. Czemu w tym przypadku zasada nie zadziałał ?
2
@Gaz czyli napastnik może stać na cały mecz na 16 a jego zawodnicy mogą kopać do niego z myślą że ktoś dotknie piłkę i nie będzie spalonego. Mistrzostwo
0
Czyli teraz można stać na pozycji spalonej i wystarczy że zawodnik drużyny przeciwnej dotknie piłkę i spalonego nie ma ;) to chyba są jaja
0
@joloskyy co ty za głupoty piszesz ? Czyli jak obrońca lekko musnie piłkę to nie ma spalonego twoim zdaniem ;) kurczę jakoś zawsze gwizda takie coś
0
@stereo przecież tam oprócz Lukaku De bruyne i Courtis to reszta same przecietniaki. Hazard jest jeszcze jak kontuzji nie ma. Wyjmij De bruyne i nie ma kim grać
0
@norbi77 kuman ma tak słaba kadrę że 2 słabych graczy Barcelony wygląda póki ci w 2 meczach jak profesorowie. Do tego Garcia czyści aż miło a dla kumana oni są za słabo na dobre wyniki a chłopaki grali z ME i grają z MS
0
@baartekk97 to samo co cena baryłki 80 zł a 120 przy tej samej cenie paliwa ;) jak nie wiesz o co chociaż to poczytaj albo pomysł głębiej.
0
@skubi99 dzięki komu mamy tak małe bezrobocie? Nowe drogi itd. Firmy dostają tak wielkie dofinansowania że pomaga to w rozwojowi. Znajomy dostał kolejne 1.5 mln na rozwój suszarni razem już 3 mln i zatrudnia 12 osób, gdyby nie to dofinansowanie to do dzisiaj by jechał na trajzega ;)
0
@baartekk97 czemu inne państw nie maja takiej inflacji jak w Polsce? Zaraz to będziemy mieli ceny jak w Norwegii a zarobki trochę wyższe bo przy nowym lądzie już widzę jak będzie ktoś chciał daj podwyżkę ;)
1
@Encore tak jeszcze pierwszy będzie...
0
@kaamil1910 wyślij mi link do filmu bo ja oglądałem serial który był super zobaczymy jaki będzie film.
0
@bartekvisca czytałem dzisiaj rano że ponad 200 zł więcej wyjdzie. Ale specem od tego nie jestem zobaczymy jak mi policza ponieważ leasing mam 1400 zł.
0
@Karzel o 3 to wzrost kredytu mniej więcej 200-250 zł ;) przy 1400 spłacie mogłem się lekko pomylić
0
Guardiola musi dłużej tego gerlisha trzymać, chłop nic nie wnosi a wygląda to tak jakby grali w 10 ;)
1
@Kondziubarca oglądam kolejny mecz City i gość jest mega słaby, może się rozkręci ale póki co to bardziej pokazowka niż efekty...
0
Ja już dawno pisałem że pique powinien być na emeryturze ;) no ale dobry obrońca to jest
0
@Kgorecki2500 tak bez wkładu własnego ale za to z wyższym oprocentowaniem ;)
1
@michal26 @Cvzx plus jest taki że Benifica zremisowała z Kijowem. W tym wypadku trzba liczyć na zwycięstwa z kijowem i benifica przy założeniu że Bayern będzie wszystkich lał ;)
1
@Chaoss no nie jest jaki bolid potrafi z ostatniego miejsca zająć 1 miejsce jak to było w takim jednym wyścigu ;)
0
@liberoFCB nc go najlepiej sobie ściągnąć
0
@Emhyr przynajmniej miał asysty ;)
0
@BeziteX czyli w tej sytuacji gdyby pique się zagapil i w ferworze walki z zawodnikiem zauważył że piłka jest blisko niego wybiegł by z pozycji a Cadiz strzelilo by gola to nic by się nie stało bo powinien patrzeć cały czas na piłkę którą grają... jaja jakieś
0
@BeziteX no właśnie ona była prawie w 16 ;) to trzba biegać żeby ja ominąć ale trzba cały czas patrzeć którą piłka grać żeby się nie pomylić, bo przecież można dostac żółta kartke.
1
Czyli rozumiem że mogą być 2 piłki na boisku. Czemu Sergio nie zabrał piłki i zaczął pięć ba bramkę przeciwnika ?
0
@Janiama Messi to ma kontuzje ;) w ostatnim meczu póki nie zszedł najlepszy zawodnik do tego dużo pecha 2 poprzeczki i parady bramkarzy ale to trzba mecze oglądać.
1
@AmigoBlancos pomyliłeś forum to nie notatnik Realu... dziecku można zawsze wybaczyć
0
@Bagsik88 no piszesz cały czas że wygląda to na błąd że wybral PSG. Czyli po jednym meczu już wszytko wiesz, wszystko Ci wytlumaczylem chyba sam siebie nie rozumiesz. Zrozum że piszesz że źle wybral jak zagrał tylko jeden mecz a a takie podsumowanie że źle wybral to możesz w połowie sezonu napisać a najlepiej po zakończeniu...
0
@Bagsik88 no jak źle czytam, po jednym meczu piszesz że wygląda na błąd że wygrał PSG. Też dałem porównanie jednego meczu ;) @Arkadio90 chłopaki po jednym meczu już załamani, nie lepiej poczekać jak zagrają pierwsza rundę i wtedy płakać wylewać żale albo zamknąć się bo chłopak jednak coś strzeli albo kilka asyst zbierze.