0

Di Maria chyba jeszcze celnego podania nie miał, wszystko co dotknął stracił chyba będzie jakiś rekord ;)

0

@Bykunn to Panie moi znajomy i rodzina chyba cała a trochę ich mam ;) to nikt nie powinien sie do niczego zapisywać bo palą piją jeżdżą samochodami itd. Pewnien lepiej żyć w jakimś klasztorze albo wychodzić z domu tylko do pracy ;)

0

@Janiama przecież tylko de jong młody nie gra... Gdzie te rotacje

0

@cchesterr43 Bramkarz ładnie spóźnił interwencję

0

@Bykunn jeżeli czekasz na przeszczep wątroby masz w umowie że nie możesz spożywać alkoholi. Kolega odniósł się do ogólnych czyli każdy kiedyś pił alkohol w większych ilościach bo zdarza się co weekend

0

@Mr8lack ja myślę że lepiej jakby w 2 lub 3 dni zrobili. Bułki same będą się piekły, szybki same się zrobią. Dużo firm się nie wyrabia a tutaj jeszcze zmniejszenie godzin pracy. Niby wyjdzie tak samo ale tylko dla wybranych...

0

@Chaoss tylko jak będziesz miał podwyżkę 200 zł, to inflacja to zżera ;) ja cały czas mówię coraz większą przepaść między biednymi a bogatymi...

0

@Rewolucja123 wiem że tworzy ale nic z tego nie wynika. Liczą się bramki a Ronaldo nawet jak będzie grać słabo strzeli do pustaka czy karnego to nikt nie usłyszy o Fernadesie. To że Ty widzisz statystyki to kibice widzą bramki reszta do kosza.

0

@Rewolucja123 no widzę który właśnie jest Utd w tabeli i Portugalia w barażach. Przyszedl stary Ronaldo i chłopak nagle stał się przeciętny ;)

0

Hahah Bruno już sobie statystyk nie nabije karnymi ;)

0

@LucaMancini alkohol ma drożeją z roku na rok ok 10-20 % i chyba papierosy

5

@arasz1819 ja akurat mam znajomą na oddziale covidowyn i już nie raz pisałem jak jest. A dane które podają to mogą sobie wpisywać jak chcą , zaszczepieni czy nie każdy poda jak mu lepiej. A szpitale kasę maja z tego więc jeżeli sam zbadasz sprawę i pokażesz swoje analizy to wtedy będziesz pewnien jak jest na prawdę. Ja wiem swoje Ty wiesz swoje kolejny coś innego, ja ciągle piszę że zobaczymy co będzie przy 4,5,6 dawce. Żeby chorobą się uspokoiła muszą wynaleźć lekarstwo. Jedyną rzeczą jakiej jestem pewnien że osoby w ciąży nie mogą się szczepic a ostatni w radiu mówili żeby szczepic, akurat dość dużo poronien jest z tego powodu, ale o tym mało się mówi...

0

@BombowiecKrawczyk to jest nie możliwe też mieszkań wsi ponad 2000 ludziska i cisza ;) babcia mówi E sąsiad umarł na koronowirusa ale ze był ciężko chory to nie ważne ;)

1

@tomek8756 przynajmniej się nie nudzą i kabarety sobie robią ;)

0

Ktoś tam pisal że Newcastle na spokojnie dzisiaj 2 gole a tutaj żeby chociaż jednego strzlili bo szybkie czerwo ;)

1

Ja stawiam 5 miejsce dla Hazarda bo na 4 miejsce na pewno nie zasłużył ;)

32

Lewandowski wywiadem teraz potwierdza że nie zdobędzie złotej piłki.

0

@PatrychoO gdzie ten borek tak gada bo mam TVP sport i tutaj to nie słyszę

1

@Encore dokładnie dlatego w najwznieszycu meczach chłop nie istnieje w przeciwieństwie do KDB ;)

0

Nie martwcie się Jorginho nie trafi ;)

0

Sancho złapał formę przebieg cale boisko i strzlil gola trzba powiedzieć że transfer się spłaca. Jak można takiego gracza krytykować ;) akcja marzenie

0

@sintesox no widzisz za dużo nie rozumiesz dlatego dałem Ci przykład żebyś zagrał mecz i próbował trzymać piłkę tak długo jak robi to Neymar wtedy po kilku tzw kosach zrozumiesz do czego zmierzam i jak to jest z tymi falami na Neymarze ;) oglądam wiele meczy z jego udziałem i już od Barcelony przeginal z tym i bym często krytykowany, a sztuczki to jest coś innego. Zrozum jeżeli za dużo umiesz a dodatkowo z tym przeginasz to obrońca nie będzie stal i się oglądał tylko wytnie równo z trawa ;) nie mam sensu o tym dyskutować, bo musiałby sam na własnej skórze się przekonać jeżeli nie możesz zrozumieć...

0

@sintesox dalej nie rozumiesz, swoim ciągłym trzymaniem piłki naraża się na ostre faule i kopanie po kostkach. Weź piłkę zagraj w sparingu B czy A klasy na ile Twój poziom pozwala i trzymaj piłkę żeby Ci nie mogli odebrać zobaczysz ile razy wytna Cię z trawa i kostki będą boleć, wtedy zrozumiesz co chce przekazać. Ciężko to zrozumieć tym bardziej że Neymar dużo dryblingow robi bez sensu do boku czy wstecznych przy ciągłym trzymaniu piłki, czemu inni piłkarze tego nie robią?

0

@Amigo_Blanco @sintesox obejrzy sobie mecz i zauważ że często ma kogos do podania lecz dalej trzyma piłkę nawet jai biegnie w stronę swojej bramki. Ja tylko wytlumaczylem dlaczego ma często kontuzje. VInicius rowniez dużo drybluje ale nie trzyma tak długo piłki i wie kiedy się jej pozbyć żeby nie kopali po kostkach. Jeżeli tego nie widzicie oberzcie jakiś mecz Neymara i zróbcie analizę ,) to jest sport kontaktowy a obrońcy nie lubią takich dryblerow i często ostro fauluja, jeżeli tego nie rozumiecie to cóż mam poradzić ;)

0

@sintesox jakby wcześniej podawal a nie holowal i kiwal bez sensu to by tyłki kontuzji nie miał. Ma super drynling ale przesadza z trzymaniem piłki

0

Messi słaby mecz bo mało biegał powinien kilometr więcej przebiec !!! Ogólnie jak piszę formy chłop nie ma ale jak nie strzela to asystuje tylko trzba na pozycję wychodzić.

0

Messi tragiczna forma ale 2 mecze 4 asysty 2 nie uznane ;) czyli gra fatalnie liczby kręci żeby tylko formę Lapal bo liczby może wykręcić

3

@ElKamil lepiej wygrać copa niż nie wyjść z łatwiej grupy ME ;)

0

@Encore ile trofeum zdobył?

3

@Mixtape przecież sezon się nie skończył ;) jeszcze przypadkiem wygrają Lm i co wtedy będzie pisal Carrager i Van ;) jeżeli Messi wróci do formy Verrati nie będzie miał kontuzji i CzerwonyRoamos poukładać obronę to szansę maja duże, później Ci fachowcy ciekawe co będą gadać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?