maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MysticCat najdroższe paliwo najdroższy prąd najdroższe produkty spożywcze, masz rację to wina przedsiębiorców bo za dużo chcą zarabiać. Są problemy z prądem to co robimy trzba zrobić tak żeby panele słoneczne się nie opłacało zamiast wspierać to i tak w każdej dziedzinie. Wspomagać przedaiebiorcow żeby tak koszty nie szły w górę a co za dużo zarabiają to niech więcej oddają państwu a później oni przezucaja to na obywateli. Dokładnie PiS tylko ratuje Polskę od podwyzek ;)
0
@Pogba ja tam pisałem już wcześniej że jak wejdzie nowy ład to dopiero od nowego roku Bedzie dopiero drogo ;)
0
@FanBarcy22 nie gadaj głupot wejdź na strajk przedsiębiorców Facebook masz wszystko ładnie opisane ;) sprawy są wygrywają w pierwszej a zawsze w 2 instancji ;)
0
@tomcruise zapraszam na facebook strajk przedsiębiorców masz ładniej opisane wyroki uniewinniajace maseczki i kary od sanepidu ;) dokumenty wszystko jest podane co i jak ;)
0
@Emhyr @SitvMen to teraz kto do nas przyjdzie grać na poziomie ? Chyba że będą to jakieś stare dziadki bo ciężko znaleźć dobry tani transfer w tych czasach ;) Sergio będzie grać do 40 ;)
0
@Kgorecki2500 wiedz tyle że są braki takie ludzi do pracy ze pracodawca będzie sobie mógł tylko pogadać. Piłkarze zaopatrzenie i kierowcy braki bardziej gdzie w dużej firmie jest magazynier i kierowca jako jedno do tego wydawca czyli ba 3 stanowiskach jedną osoba robi a ludzi zatrudnionych ok 50 osób. To nie jedna taka firma. Ostatnio ogłoszenie na magazyniera do nas 4 osoby się zgłosiły a łatwa robota elastyczny czas pracy ponad 3k na miesiąc.
1
@masq przyjedź do Częstochowy poczekasz do rana albo umrzesz;) dość że procedury dodatkowo nie ma ludzi ;)
0
@dzefrej234 może Coutinho ktoś kupić np. Zdesperowane Newcastle ;)
0
Ale było widać że Messi liczył na podanie zwrotne od mbappe
0
@barcowy1899 50 Na 50 mercedes chce Red bull nie
0
Przynajmniej ładna asysta Coutinho dobrze że Luuuk został bo To nasz najgłośniejszy zawodnik
1
Xavi się kompromituje trzymaniem drewniaka na boisku... gość nie robi nic
2
@Encore to tak samo jak Ty. Cicho jesteś a jak przyjdzie co do czego i Twój ulubieniec coś pokazuje to skaczesz i podniecasz się jak małe dziecko...
1
Perez w bandy i będzie zabawa
1
@Chaoss mercedesowi się podobały stłuczki Hamiltona i Bottasa z Verstapenem ;) taki sport dla bogatych kto ma więcej kasy jest szybszy i ma sędziów nawet po swojej stronie
0
@joloskyy napisz to lizodupą @Encore @Chaoss tutaj nawet jakby Hamilton specjalnie wjechał Maxa chłopaki by się zapierdal nogami
3
@TylkoBarca7273 bo jest ciagniety za uszy przez sędziów. Mógł dostać karę teraz i tydzień temu. Nic nie dostał, wiele takich przypadków w tym sezonie
0
Zaraz jeszcze Max dostanie karę że zepchnął Hamilotna.
0
@kempnou czyli rozumiem że wcześniej nie można tak robić ale dzisiaj już można?
0
@Encore a czego mogłeś się spodziewać, jedni dostają za takie coś inni którzy są trzymania przez sędziów. Podniecasz się a pieniądze tutaj pozwolą spokojnie wygrać Hamoltonowie bo tyle co Hamilton dostał pomocy od sędziów to nawet największy lizus powinien zobaczyć
2
Panowie sędziowie tutaj zawsze będą po stronie Hamilotna. Tydzień temu podobna sytuacja i wiadomo jak się skończyło... dam są za duże pieniądze żeby mogło być inaczej
0
@Virusk3 jak kolega busikem w 2 strony płaciłem 100 zł ale kilka lat temu to było ;) fajne widoczki sa z autbusu wiec przy oknie polecam się rozsiasc ;)
2
@PenaldinhoGaucho chyba już Ci nie pykło
0
@Xxxbarca4ever ktoś tam niej pisal że Ronaldo bez gola
0
@PenaldinhoGaucho Utd jeszcze 2 połowa
0
@Rewolucja123 dzisiaj wszyscy faworyci wygrali czas na wpadkę największego faworyta
1
@Uukasz_93 ale on jest Top. Póki co to parodia jego gra ale Guardiola będzie dawał mu grać bo drogi był
0
@DaPidejpi @Chaoss @Nieznajomy czyli waszym zdaniem Messimu ciuchy czy korki dają szybkość ;) A Hamilton swoimi umiejętnościami potrafi jechać szybciej niż fabryka dała ;) macie chłopaki porównanie, już kiedyś pisałem miałem najszybsxy motor na wsi i każdy mówił że jestem najlepszy i nie wiedzieli dlaczego tak się dzieje.
0
@DaPidejpi między piłkarzem a kierowca F1 jest bardzo duża różnica a jeśli Ty jej nie widzisz to widać poziom inteligencji człowieka po drugiej stronie ;) ale jak już pisałem jedni widzą tylko swoją stronę, jak podwyższona podatki to dla Twojego dobra pamiętaj.
0
@Pavlogoalkeepe co Ty będziesz tłumaczył dzieciakowi, zobacz jak się podnieca swoimi idolami ale jak coś jest nie tak to już głosu nie umie zabrać albo napisze tylko Top ;) Hamilton 2 raz by wykasowal Maxa ale on i tak coś wymyśli ze to nie wina Jego Pana. Uwielbiam czytać te podniety dla ludzi z góry od ludzi zapatrzonych ;)