maniak33333
Dołączył/a: marzec 2012
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter Real miał tyle talentów Odegard Regilon Vallejo Jovic Odriozola Kubo Rodrygo pewnie jeszcze o kimś zapomniałem i z tych wszyscy talentów jeden póki co wskoczył na wysoki poziom reszta wypożyczona lub sprzedana...
0
@Kacper1432 przeczytaj co ja napisałem i pomyśl... Internet, Facebook to główne źródła informacji... a to ile maja głosów to chyba zależy od wyborców? Moim zdaniem zmieniam się to cały czas bo coraz mniej ludzi ogląda tv tym bardziej informacje.
0
@Chaoss no już tak nie można bo stopy podwoją twoja ratę do końca roku ;)
0
@Jakchcesz @kuz tylko że w tych czasach ciężko to może dla Was zrozumieć ale Internet a tym bardziej Facebook to główne miejsce głoszenia informacji ;) jeżeli chcesz znajsc wyborców czy nawet klienta a może konsumenta danego produktu to Facebook jest najpopularniejszym miejscem na to ;) tak działają internety że nie chcesz a musisz bo zostaniesz w tyle
0
@Encore moim zdaniem Messi wróci do Barcy po zakończeniu kontraktu z PSG, myślę że nawet będzie grał za grosze. Kontraktu na pewno nie przedłuży. Nie opłacalo by się to kupować
2
@FCB24 najlepsze jest to że pokazali tylko jedna powtórkę tego starcia
0
@tobiasson92 nie tak dawno pizza była okolicach 25-28 zł teraz tak spokojnie 32-35 zł ;) ja lubię robić w domu pizzę i wychodzi mnie 20 zł jedna bo robie 2 gdzie jak jadę do pizzeri 4 osobowa rodzina dzieco małe wydaje ponad 100 zł ja też dużo zjem akurat takiego rarytasu;)
4
@Damian11 masz samochód? Dom do utrzymania ? Rodzinę dzieci ? Myślę że jesteś sam i tyle masz wydatków... Chyba że zarabiasz te 5000 tysiakow bez kredytu z opłatami za mieszkanie 1500 plus jakieś wydatki na prąd jedzenie to jakieś drobne Ci zostaną;) ale w Polsce większość zarabia 3000 na rękę i tyle ;) A dzięki przedsiębiorcą to lekarze nauczyciele policja maja pieniążki bo to oni napędzana gospodarkę
2
@tomek8756 2022 a ludzi dalej nie rozumieją że jak się ma pieniądze to można wszystko ;) dla pieniędzy też się wszystko zrobi chociaż jest mała garstka ludzi którzy by się nie sprzedali za władzę i bogactwo.
0
@AlexDark00 przecież go wypożyczyli więc chyba po to żeby im pomagał. Mogę się założyć że wypozycza albo sprzedają tego Kean w najbliższym czasie chyba że nikogo nie kupią ;) 6 lat w 6 klubach chłopak był.
1
@AlexDark00 po wejściu Moraty za Keana i udziale przy bramkach masz dalej takie same zdanie że lepiej przegrać swoimi niż wygrać wypożyczonymi ;)
1
@AlexDark00 pewnie tak. Oglądasz jego mecze ? Chłopak nic nie wnosi. Nawet pół akcji nie potrafi zrobić no ale jak uważasz E powinien grać to dobrze bo trener Juventusu też tak uważa i wychodzi mu to bokiem ;)
1
Jak Kean jest pierwszym wyborem w Juve to pokazuje jak słaby musi być Morata bo ten Wloch to dla mnie nieporozumienie...
2
Juventus bez Chiesy na superpuchar. Chyba Inter na spokojnie wygra.
3
@IronSanHybrid Bale też ma poważne Cv i nazywanie go niepoważnym piłkarzem to nieśmieszny żart.
2
@maroon ja czytałem że budowali ludzi wolni zwolnieni z podatków ;)
3
@FC1899Barca mnie to fascynują te liczby i szybkość budowli ;) w Polsce budowli by dłużej ta piramidę niż w tamtych czasach
1
@Rewolucja123 kiedyś powinien obok słupka zgubił piłkę kontuzja to najczęściej słyszę ;) napisz jak się coś zmieni tylko tak bardziej regularnie;)
2
@Wossi61FCB widocznie jest za dobry na tak słaba drużynę jak Shrewsbury
0
@tbas dembele który zagra czasem dobry mecz z słabym zespołem, chce wysoką pensje do tego co chwilę kontuzja. Co może być nie tak ? Jeszcze można policzyć ile on strat notuje. Zobacz wczoraj co grał w 2 połowie jeżeli, nawet akcji nie zrobił. Ogólnie moim zdaniem jest trochę w 4 literach bo żeby jechać na Ms musi grać a tutaj Barcelona ma pole do popisu. Taki jeździec bez głowy czasem mu coś wyjdzie i tyle.
2
@barcelonaLM 14 zostawili sobie przed wyborami, jakoś muszą naganiac emerytów
0
De Jonga można już ściągnąć 2 bramki już mnie strzeli wykorzystał limit
0
@Kengo czyli jak ktoś lubi oglądać filmy seriale to źle ;) jeden lubi książki inny filmy to jest wybór ;)
0
@Survier mieliby mieć ratę początkową 5000-7000
1
Probierz na trenera reprezentacji? Dopiero co podpisał z Brukbet i nagle rozwiązał kontrakt, dziwna sprawa.
1
@michal26 dlatego sklepy budowlane spożywcze meblowe itd będą musiały zapłacić ogromne podatki zdrowotne i nie będą mogły odliczyć renamentu... inflacja spokojnie podskoczy kilka procent ;)
0
@bartas97 tylko że Juventus nie mogło szastac pieniędzmi przez transfer plus pensja (zaraz pewnie napiszesz że zwrócił.sie z koszulek;) ) zobacz hak wychodzi kupno drogich zawodników zamiast 3-5 tańszych. Dembele Hazard Coutinho grizman Grealish itd
0
@PatrykBarca City by na tym raczej dobrze wyszło bo u Guardioli siedziałby na ławce. Takie końcowe 30 minut dałby kopa w ataku bo wiadomo jak potrafi znajsc się w sytuacjach.
4
@talizmo za dużo nie rozumiesz ;) limity i ekonomia się kłania ;) wszystko się da
1
@jeyx77x czyli mówisz że odmawianie sobie przyjemności to marnowanie życia??? Ja tam wolę zjeść pizzę kebaba iść na disco czy popic z kumplami ;)