0

@tbas wlasnie tacy ludzie jak Ty pokazują jakich kibiców ma Nadal ;) dziecko i nic więcej gorzej jak dorosły człowiek

0

@Kamyk37 8.3 taki najwyższy

0

Komentarz usunięty

0

@hayek a jakie niby zachowanie nie tak w stosunku do fanów ma Rusek ? Chyba jestem słaby no nic złego nie widziałem. Chyba że powiedział coś o djokovicu i tutaj masz problem...

0

@Coutinho007 ale jeżeli wygrają MS to chyba lepiej mieć trofeum niż nie mieć... dziwny sposób rozumowania masz

1

@Pawel13sz cały czas o tym piszę że jeżeli nie będzie grał to nie pojedzie na MS więc jakieś ambicje chyba ma. Barcelona cały czas ma.karty po swojej stronie no chyba że ma w 4 literach MS

0

@RivaldoVitorBorba skasować czy przypadkowy faul ? Kartki nie widzę żadnej

0

@Coutinho007 dlatego piszę że chłopak nie ma ambicji bo szansę na Ms ma ale bez gry nie pojedzie a wygląda że jemu to wszystko wszystko

0

Strasznie słaby poziom tego finału może 2 ciekawe wymiany i tyle można o tym napisać.

0

@TheNekro94 czemu Cię wkurza ? Chyba Ci nie pyknie jak chcesz

0

@VbamboeB autorem wiadomo że jest nagrywajacy... czytaj że zrozumieniem trzba udowodnić że autor nagrania wrzucił filmik do sieci ;) to że jest autorem nie musi filmików wrzucić do sieci. Więc lekarz nic nie będzie mógł z tym zrobić. Więc zawsze możesz napisać do tego lekarza i zapytać się jak tam sprawa o zniesławienie przez ten filmik ;)

0

@barcelonaLM prognoza jest taka że baryłka może kosztować w tym roku nawet 125 dolarów ale taka prawda że to wszystko zależy od wielu czynników. Póki ci idzie w górę

0

@VbamboeB ale nikt nie musi udowodnić że to on wrzucił. To oskarżyciela musi udowodnić że dana osoba wrzuciła. To powiedz mi czemu jest tyle różnych filmików na Internecie znanych ważnych itd ludzi a nikt za to nie ponosi konsekwencji? Zdarzają się przypadki ale to jest złapanie A rękę

0

@VbamboeB musisz udowodnić że ta osoba wrzuciła filmik do sieci ;) gdyby to.bylo takie proste to miałbyś dziesiątki takich spraw w sądach i odszkodowania ;)

0

@VbamboeB chciałeś napisać że w polskim prawie mając dowód wszystko można załatwić pod stołem. Tak czy siak wszystko można podważyć czymś innym więc pamiętaj lepiej jest mieć nagranie niż nie mieć. Lepiej żebyś nie był w takim sytuacji że bez nagrania zostaniesz wyruch*** ;) sprawdź sobie sprawy z nagrań lekarzy, poczytaj.

0

@VbamboeB ja znam prawo ;) teraz muszą udowodnić że ta osoba która nagrywała wrzuicla film do Internetu i uwierz mi że sprawy dalej nie będzie ;) ja nie stwierdziłem winy lekarza tylko że w tych czasach bez nagrania jesteś w 4literach tak samo jak jeździsz teraz bez kamerki samochodowej możesz być poszkodowanym ale w ostatecznym rozrachunku zostajesz sprawcą.

0

@VbamboeB więc tak czy siak mam rację a teraz lekarz musi udowodnić że autor nagrania wrzucił ten filmik do Internetu jeżeli będzie chciał wytoczyć mu sprawę ;)

0

@VbamboeB na szybko wytłumaczenie Tobie i tym wyżej ;) lekarz może być kamerowany jeżeli operator nie będzie publikował nagrania chyba że nagranie będzie brało udział w sprawie sądowej ;) dobranoc

0

@VbamboeB czyli jak ja za coś płacę a ktoś łamie prawo oraz nie wykonuje swojej pracy to na dobre oczy mogę go zgłosić czy muszę mieć jakiś dowód? Jakoś Czujny potrafi wejść na policję do urzędu i nagrywać wszystko i nikt mu tego nie może zabronić jak on to robi nie wiem ale chyba ma plecy xd

0

@VbamboeB a pracuje w prywatnym szpitalu? Czy Państwowym? Opłacany jest z składek tych że państwa?

19

@Vampir707 usuń co napisałeś bo się osmieszasz i nie potrafisz zrozumieć prostych spraw.

0

@doc już wolę puste miejsce

2

@msmsms ojciec greka wyzywał to i rozpraszał. Już nie pierwszy raz trener greka takie szopki odstawia i rozprasza zawodników, na koniec dopiero dostał upomnienie

2

@doc już wolę dembele

0

@Huck liczy że coś więcej pokaże i pojedzie na MS bo w wilkach nie ma szans

0

Przynajmniej dobra godzina do oglądania Finalu ;)

2

@budel17 dziwnym trafem nie pierwsza taka sytuacja z grekien związana

0

@Nano22 słabe porównanie bo marihuanę i czy alkohol to sobie spokojnie każdy ogarnięty zalatwi a rakietę Nasa to skąd mam wziąść i jeszcze różnica w kosztach... coś Ci nie wyszło

0

@Przemas8411 za taką kasę mógłbyś sobie kilka stadionów wybudować ;)

1

Riki Bedzie podbijać piłkę głowa a Adama na baranach wejdzie z nim do bramki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?