3

@kuz mam katar od 15 lat to chyba ja byłem początkiem covidu...

0

@Bunk420 ja mam teraz dowód jak lekarze słabi lekarze jak moja sąsiadka nagle w 2 lata dorobila się w bardzo drogich samochodów drogiego plotu i remontu domu... nie zazdroszczę bo mnie stać tylko przez 30 lat dorabiali się powoli aż tutaj nagle takie inwestycje. Może w jakaś nagrodę wygrała ale to na wsi każdy by wiedział ;)

2

@Gwyn gość przekroczył prędkość o 10 a tutaj jakby kilka razy więcej. Ja Ci tłumaczę że każdy kto jeździ więcej łamie prawo bo nawet jakby nie chciał to błąd się zdarzy. Zobacz sobie na stop cham co tam ludzie wyprawiają i tam można sobie ponarzekać bo jest na co.

0

@tomek8756 paczek robiony nie na fryturze kosztuje ok 2.6 -3 zł i jest to jeden z lepszych oczywiście każda cukiernia inaczej robi. Gesslerowa używa za pewne jajek takich prywatnych że wsi(są o raz drozsze) do tego marmolady są wytwarzane przez nich bądź przez specjalną firmę(z produktów świętych) ponieważ większość pączków jest robiona na marmoladzie Vortumusa albo agro fruct ;)

2

@Ls0811 policjant ma taką pracę że jak rower ukradna to ma go szukać, jak lekarz ma leczyć to leczy to jest praca. Zapomniałem że policjanci teraz są od maseczek i tłumienie protestów ( dziwnym trafem w Polsce wszystkie nielegalne zatrzymania nagrane kamera są rozpatrywane na korzyść poszkodowanego) aaa lekarze leczą...

3

@Gwyn zawsze się zdazy że najedziesz ciągła czy lekko przekroczysz prędkość, każdego znaku nie czyta bo nie wszędzie są ;) polecam sobie zamontować kamerkę i pojeździć trochę zobaczysz ile można złamać przepisów nawet o tym nie wiedząc. Najwięcej maja do powiedzenia Ci którzy przesada dziennie kilka km ;) tak samo jak w pracy czym dłużej pracujesz jakiś błąd zawsze zrobisz...

0

@Gwyn wrzuć sobie kamerkę i zobacz później ile razy dziennie zlamlaes prawo podczas jazdy. Jakbyś miał przejechać 100-200 km nie ma najmniejszych szans na nie złamanie przepisów ;)

6

@Gwyn albo nie masz prawa jazdy albo masz ponad 70 lat. Jezdze samochodem bardzo dużo i nie da się jechać cały czas przepisowo ;) zawsze ktoś złamie gdzieś przepis jedynie takie osoba przestraszone czy stare jeżdżą za wolno i źle wykonuja skręty. @ChessInfo jak to Polacy narzeka czy poucza na każdego a sam łamke przepisy w czasie jazdy nie raz.

0

@MesQueUnClub96 za co oni dają te dyskwalifikacje?

0

@Gappeq homeland w porównaniu do Papieru dużo dużo mniej ludzi obejrzało. Więc możesz sobie sam porównać te 2 seriale.

0

Słabiutki Messi znowu asysta

0

@RudY też tak myślałem ale wolałem się upewnić bo każda liga inaczej to rozpatruje

0

@DIPENNN ale jest 4-4 w dwu meczu oni mają gole na wyjeździe

0

Ponawiam pytanie Atletico ma chyba lepszy bilans bramkowy między nami ? Czy teraz jest to liczone jako remis ?

0

@Tridente2015 tak ale jak masz bezpośredni mecz dla siebie to były by 3 punkty ;)

0

Atletico ma chyba lepszy bilans bramkowy między nami ? Czy teraz jest to liczone jako remis ?

1

Cabral kilka dni w klubie i już Piątka wygryzl. Chociaż ja nie jestem fanem jego sposobu grania.

0

@UbranyNaBialo w ostatnich latach tak dużo było tych porażek ze człowiek się przyzwyczaił ;) samych pucharów nie więcej

3

@NaFazieHitman czyli sama się zaorała ;)

0

@Arkon ja co Inter oglądam i grają ważny mecz to tak wygląda z Realem czy Barcelona są sytuację a goli nie ma ;) tak zwane przegrywy

0

@fcb710 niby to jest dlatego żeby nikt nie wbiegal na boisko ;) brak pokazania akcji wbiegania ma odstraszyć ponieważ nikt ich w tv nie zobaczy...

0

@bartekvisca ja nie pisałem o 15% stopach tylko inflacja proszę nauczyć się czytać ale chyba proste że jak inflacja pójdzie jeszcze sporo w górę to stopy też powinni iść wysoko bo póki co to są za nisko

0

@Lionel_Messi10 po strzale nie leciała w światło bramki zobacz na powtorkach

0

@Uukasz_93 zobaczyłem jak anulowali bramkę i zaraz zianolo dostał czerwo, jakoś filmik za co bo akurat przelaczylem ?

0

@Lionel_Messi10 samobój to będzie

0

@bartekvisca jeżeli jak dobrze szacujemy i inflacja wyniesie ok 14-15 % to stopy powinny poszybowac konkretnie i wtedy raty będą wysokie

1

@Survier bo w tamtych krajach się nie protestuje ;) A jeżeli zaczniesz to jakaś Syberia albo obozy pracy ;)

0

@BorzyKrzys widzę że inteligencja nie grzeszysz no ale jak ktoś widzi tylko jedna stronę to czego tutaj oczekiwać ;)

0

@bodzio10 tak właśnie myślałem. Ważne żeby tylko Rucscy nie wygrali no ale będzie pewnie ciężko

0

@BorzyKrzys no różne ale te same osoby o tym samym przypadku maja różne zdania więc tutaj znajdź logikę do tego co piszesz chyba że chodziło Ci że Polacy to chorągiewkki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?