1

@The_Man @Adi123456789 kto dotknął ostatni piłki? Przecież chyba nie trudno zrozumieć

0

@icon3520 a kto ostatni dotknął piłkę?

1

Bardzo dziwny terminarz ma Napoli na mecz w poniedziałek a na czwartek z nami. Liczę że jutro wygrają i będą walczyć o ligę A my awansyjemh w czwartek ;)

0

Ktoś dzisiaj pisal że Aubumeyang kiedyś strzelił Valencia 3 bramii i dizisja to powtórzył

0

Chyba gol aubemeyanga

1

Przeciez tam pilka wyszła ba aut

0

@dammar91 wpisz a google "krakow bar z meczami" zaraz Ci 3 wyskoczy w mapach

0

Bayern co forma póki co grają z ostatnia drużyna i nawet groźnej sytuacji nie mają.

0

@BombowiecKrawczyk właśnie zdziwiłem się że kurs na UTD dali aż 1.8 ;) chyba nikt nie śledził ostatnich meczy Leeds

0

@BombowiecKrawczyk Leeds ma tak straszną formę że ciężko im nie strzelić kilku goli ;)

1

@Rewolucja123 jeszcze kilku akcji nie ma gdzie mógł mieć co najmniej 2 asysty ale bramkarz miał swój dzień

1

Dawno tak dobrze wykonanego karnego nie widziałem hahahah

0

Karny dla Nantes

0

City przegrali 1 raz od 4 miesięcy i to jeszcze z rywalem z którym maja ostatnio duże problemy bo maja bilans ujemny. Tak czy siak ciężko widzę Liverpool na Tronie ale ich kibice już pewnie sobie tytuł przypisują ;)

0

@ChampionLW zobacz sobie ostatnie mecze City z totenhamem to nie zdziwisz się dzisiejszym zwycięstwem

0

Tottenham ostatnio największą zmora City na 6 meczy aż 4 porażki maja.

0

Ewidentny karny ale w angielskiej różnie bywa

1

@michaleu chyba nie ;)

0

Według niektórych na tej stronie Alison nie powinien mieć asysty bo Salah sam sobie zrobił akcję jak Neymar w ostatnim meczu ;) szkoda że nickow nie pamiętam ;)

1

@JimMorrisonFCB no różnica meczów jest dość sporawa na korzyść Portugalczyka

0

@prokofiew no dla mnie to jest akurat głupota przy tym wyprzedzanie na lini ciągłej. Nawet jak wyjeżdżasz na skrzyżowaniu ba drogę z pierwszenstwem a ktoś wyprzedza już na tej drodze na lini ciągłej i Ty nie upewniles się czy jest bezpiecznie to Twoja wina. Może w tym roku się coś zmieniło ale chyba tylko mandaty i piesi

0

@totalcrack hahah coś Panie Głupi inaczej się nie da ;) porównuje tak trudne rzeczy do zrobienia że aż padłem na ziemię. Może jeszcze zaraz napiszesz mi że zrób statek żeby lecieć na słońce ;) ja Ci piszę jak działa pieniadz i jak można to użyć oraz różnicę między bogatym kraje a biednym. Kurczę ile Ty masz lat ? Jak siedzisz w sporcie to chyba widzisz że tutaj pieniadz gra rolę, rząd Polski rozwija Państwo? Raczej robią tak żeby najwięcej zarobić dla siebie ;) aż sobie zrobiłem zrzut tej Twojej odpowiedzi do możliwość pieniądza bo nie wierzę że jakiś myślący człowiek daje tak głupi przykład ;)

0

@totalcrack ale ja wiem jak działa pieniadz i świat. Piszesz o rożnych politykach krajów i zasobach pieniężnych. Słuchaj jeżeli ktoś ma dużo pieniędzy nie będzie się bawił w jakieś pierdoly tym bardziej że Arabia nie bawi się w wojnę. Przecież gdyby Putin nie inwestowal tyle pieniędzy w wojsko Rosja była by na dużo lepszej pozycji gospodarczej lecz każdy pieniadz wrzuca w wojsko dla władzy. Arabia jest w takim położeniu że nie musi obawiać się ataku a przy takiej gotówce w każdej chwili mogą pozwolić sobie na zakup sprzętu do obrony. W tych czasach pieniędzmi załatwisz wszystko. Sądy Polityka Policja SPORT tutaj masz największy przykłady pieniądze. Nie będę się kłócić bo za mało jeszcze chyba żyjesz.

0

@UbranyNaBialo ja to zawsze myślałem że USa to sobie kasę zarabiają w Polsce i przynajmniej maja pole bitewne jakby była wojna ;) oni cali Polska w ruinę się obraca. Powinni zrobić szybki atak jak w grach teleport w wyznaczone miejsce i atak atak

0

@prokofiew no i właśnie nie do końca bo jest dużo sytuacji gdzie skrecający jest winny. Wtedy oboje dostają mandat

0

@Piernik pokaz mi chociaż jeden przypadek skrecania auta i samochodu wyprzedzajacego go na drodze z przerywana linia. Oglądam tyle różnych filmowiko i nigdy nie widziałem winy tego który się nie upewnil że musi skręcić.

1

@totalcrack i widzisz w pierwszym zdaniu sobie odpowiedziałeś ma morze pieniędzy. Nasz kraj nie jest z bogaty i z takiej produkcji zawsze można zrobić biznes. 2 pytanie jak jest z materialami potrzebnymi do produkcji. Ale tak jak napisałeś jeżeli masz MORZE pieniędzy to po co się bawić w produkcję gdzie zaoszczędzisz kilka milionów czy miliardów.

1

@patry295 właśnie źle rozumujesz, jeżeli masz pieniądze wzytsko przyjdzie łatwiej nie musisz sam tego robić. Jeżeli jesteś dobrym prezesem firmy wiesz jak inwestować i w co wrzuca pieniądze żeby był na tym zysk. To jest bardzo proste. Jeżeli nie mam pieniędzy nie mogę zbytnio inwestować tylko muszę kupować po woli później mogę ruszyć z kopyta, wiem coś o tym prowadzę 2 firmy i pieniędzy zawsze za mało na inwestycje a jedna mam.wlasnie produkcję. A właśnie z Chin buty które produkuje(Ja skora) wychodza mnie w produkcji 110-200 zł gdzie przy chinskim produkcja moze 5 zl... oczywiście jakość moja kilka razy lepsza ale cena.

1

@UbranyNaBialo najpierw to trzba przygotować atak nie da się wjechać wojskiem w różnym czasie... Jak w grach trzeba zebrać armię żeby atakować chyba że chcesz atakować po kilkaset razy

2

@patry295 tylko myślisz też różne pojęcia. Ty jako mały przedsiębiorcą a rzad który ma miliardy... chyba powinieneś wiedzieć że jak masz więcej pieniędzy lepiej jest inwestować. Ja jak mam kupić tonę cukru płacę 3.2 a jak zamówię sobie samochód 24 palety to płacę 2.7 ;) wszystko się rozkłada w czasie ale potrzebne są pieniądze i wzytsko się znajdzie tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?